Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 29

Ar įsimyli blogus, ar gerus berniukus?

Jei nuolat įsimylite to paties tipo vyrus, šis straipsnis skirtas jums. Išsirinkite tą, kuris paprastai jus traukia, ir sužinokite, ką tai sako apie jus.

1. Narcizas.

Jo žavesys, talentas, sėkmė, grožis, charizma jus užburia. Tačiau jis kelia aukštus reikalavimus, nuolat jus kritikuoja ir yra susitelkęs į save.

Jei jums patinka toks tipas: jūs taip pat esate narcizas. Tiesą sakant, narcizai savęs visai nemėgsta. Dėl savo narcisizmo jie bando save įtikinti, kad yra geri. Narcizai traukia vienas kitą, nors jų santykiai yra labai įtempti, kai bandoma nuspręsti, kieno poreikiai turėtų būti svarbiausi.

2. Emociškai nestabilus.

Jis negali būti šalia, kai jums jo reikia. Jis nuolat ieško pasiteisinimų, yra neryžtingas. Jis daug kalba apie savo praeitį. Jis gali sakyti, kad jam patinki, bet dar nėra pasirengęs santykiams.

Jei jie jums patinka: nesijaučiate nusipelnęs daugiau. Jaučiatės nevertas. Greičiausiai todėl, kad anksčiau buvote išmestas arba su jumis buvo netinkamai elgiamasi. Ir tikėjote, kad to nusipelnėte.

3. Kas nors, ką reikia pataisyti.

Jis jaučiasi prastesnis už jus. O jūs manote, kad jis - nešlifuotas deimantas. Dabar jis nėra toks geras, bet turi potencialo. Santykiai su juo yra tarsi projektas.

Jei jums tai patinka: esate hiperkompensuojantis ir dažnai ieškote pasiteisinimų dėl ko nors ar ko nors. Turite pakankamai kantrybės bet kokiems santykiams, nes esate pasirengęs viską išspręsti ir ištaisyti. Dažnai toks elgesys yra hiperkompensacija po kokios nors klaidos jūsų gyvenime, siekiant įrodyti sau, kad esate vertas santykių.

4. Žmogus, kuris bijo įsipareigoti.

Jo santykių istorija trumpa, jis tikriausiai niekada nebuvo vedęs. Jis turi keletą pasiteisinimų, kodėl nesutiko tinkamos moters. Jis sako, kad dar turės laiko sukurti šeimą.

Jei tau tai patinka: tau reikia vyro dėmesio. Ir jūs pritraukiate vyrus, kurie nori jus "išgelbėti", bet ne būti su jumis amžinai. Tikėtina, kad jūsų ankstesni santykiai nutrūko gana staiga, ir tai yra tarsi potrauminis jausmas.

5. Jo didenybė Parazitas

Jis naudojasi jumis ir jūsų pagalba.

Jei jums tokie patinka – jūs nepasitikite savimi. Turite žemą savivertę ir tai pritraukia įkyrius, savanaudžius, kurie jumis naudojasi.

6. Manipuliatorius

Jis kaltina jus dėl dalykų, dėl kurių jūs visiškai nieko dėta. Kalba su jumis kaip su vaiku. Kritikuoja jūsų charakterį.

Jei jums tokie patinka – turite problemų su emocinėmis ribomis. Jūs instinktyviai nesuvokiate, kur reikia nusibrėžti emocinės atsakomybės ribą tarp savęs ir kitų. Norisi visiems aplinkui įtikti, patikti, atrodyti geresnei.

7. Skuduras

Jis sutiks su viskuo, ką pasakysite. Turi labai žemą savivertę. Neturi savo nuomonės ir netgi troškimų.

Jei jums tokie patinka – trokštate viską kontroliuoti, o tokie vyrai myli jus, kontroliuojančią, kadangi jaučia jumyse tą brandumą, kurių jiems patiems trūksta. Gaila, bet tokie vyrai paprastai nesivysto, taip ir išlikdami štai tokiais skudurais.

8. Užimtas

Ne darbu, o žmona ar kita mergina

Jei jums tokie patinka – turite žemą savivertę, nemylite savęs. Kad ir kokie būtų pasiteisinimai, bet jeigu kuriate santykius su žmogumi, kuris jau turi kitus santykius, tuo jūs demonstruojate vieną iš pačių žemiausių meilės ir pagarbos sau pačiai formų. Jei susitikinėjate su neištikimu, esate neištikima pati sau.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau