Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 6

Rachel Levine reikalauja, kad gydytojai stumtų lytinės brandos blokatorius ir lyties keitimą mažiems vaikams

Džo Baideno (Joe Biden) sveikatos sekretoriaus padėjėja paragino gydytojus versti vaikus vartoti lytinio brendimo blokatorius ir lyties keitimo operacijas.

Naujausiame vaizdo įraše matyti, kaip Levine pasisako už tai, kad gydytojai atliktų lyties keitimo operacijas nepilnamečiams, o tai sukėlė tiek tėvų, tiek medikų pasipiktinimą.

Levine'as, biologinis vyras, gimęs kaip Richardas Levine'as (Richard Levine), mano, kad gydytojai turi imtis pagrindinio vaidmens propaguojant kraštutinę Bideno režimo ideologiją.

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: Megan Brock, tėvų teisių aktyvistė iš Filadelfijos apylinkių, paskelbė vaizdo įrašą, kuriame persirengęs sekretorius kalba gydytojams, 2022 m. rugsėjo 22 d. dalyvavusiems Pitt Pediatric Grand Rounds seminare. Savo kalboje Levine'as ragino gydytojus tapti aktyvistais už savo "bendruomenes, mokslą, užuojautą ir rūpestį".

"Šie pokalbiai nebūtinai turi apsiriboti ar apsiriboti medicinine aplinka, - sakė Levine'as. "Pasisiūlykite kaip informacijos šaltiniai ne tik jaunimui, bet ir mokyklų mokytojams, direktoriams, mokyklų taryboms, profesinėms organizacijoms, laisvalaikio centrams, apskričių komisijos nariams ir kitiems, kuriems būtų naudinga ši informacija ir jūsų požiūris."

Levine'as toliau minėjo, kad šie pokalbiai yra labai svarbūs siekiant kovoti su "prielaidomis, kuriomis grindžiami šiandienos išpuoliai prieš translyčius žmones". Jis tęsė:

"Norint atitraukti šį nežinojimo šydą, reikia šių papildomų pastangų. Pasiekėme lūžio tašką dėl vaidmens medicinoje ir pilietiniame gyvenime, dėl LGBTQI+ plius jaunimo ir kitų amerikiečių sveikatos ir gerovės. Tie, kurie puola mūsų bendruomenę, vadovaujasi politine darbotvarke. Jie atmeta ... nusistovėjusio mokslo ir ... elementarios žmogiškosios užuojautos vertę.

Tai ne pirmas kartas, kai Levine'as propaguoja nepilnamečių žalojimą. The Gateway Pundit's Cristina Laila dar liepos mėnesį atskleidė grėsmingą Levine'o darbotvarkę Amerikos jaunimui. Pateikiame jos pranešimo ištrauką ir vaizdo įrašą:

Jie siekia mūsų vaikų.

Džo Baideno sveikatos apsaugos ministro padėjėja, daktarė Reičelė Levinė (Rachel Levine), sakė, kad turime "įgalinti" vaikus vartoti brendimą blokuojančius vaistus.

Daktarė Levine, biologinis vyras, teigiantis, kad yra moteris, yra transseksualė, kuri yra Bideno režimo, siekiančio chirurginės ir cheminės vaikų kastracijos, veidas.

Šis žmogus yra blogas ir pavojingas.

Užuot naikinusi savo vaikus šiais piktais eksperimentais, Amerika turėtų ieškoti tinkamų patarimų Europoje. Tokios liberalios valstybės kaip Švedija ir Suomija uždraudė medicininį nepilnamečių keitimą ne klinikinių tyrimų metu.  Artimiausiais mėnesiais jų pavyzdžiu gali pasekti ir Anglija. Įsivaizduokite tūkstančius išgelbėtų gyvybių.

Respublikonai privalo surengti klausymus, kad atskleistų demonišką Rachel Levine darbotvarkę Amerikos visuomenei. Kitas žingsnis - pašalinti Bideno režimą per apkaltą arba per 2024 m. rinkimus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
1
Iš kur tiek išgamu valdžioje atsiranda? Bet ir jiems ateis galas !
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau