Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 9

Vykstančios COVID apgaulės: kaip valdantysis elitas melavo apie kaukes ir kaukių mandatus

Pasaulinio elito netinkamas elgesys su covid-19 pandemija smarkiai pakirto pasitikėjimą ekspertų nuomone. Atsiranda naujos informacijos, kad aukšto rango pareigūnai abejojo dėl politikos, kuri buvo primesta Amerikos visuomenei. Misūrio generalinis prokuroras Erikas Šmitas (Eric Schmitt), pasidalijęs savo parodymų daktarui Entoniui Fočiui (Anthony Fauci) rezultatais, atskleidė, kad Fočis nenuoširdžiai pasisakė už veido kaukes:

Kita smulkmena iš Fauci parodymų: Vasario 20 d. jis elektroniniu paštu išsiuntė laišką draugei, kuriame patarė, kad kaukės yra neveiksmingos.

Dar kartą patvirtino kovo 31 d.

Balandžio 3 d. jis tvirtai įsitikinęs, kad kaukės turėtų būti dėvimos, nors negalėjo nurodyti nė vieno tai įrodančio tyrimo.

Po to sekė įsakymai - sugriautos gyvybės.

Daugybė tyrimų paneigė veido kaukių veiksmingumą, tačiau kaukės įpareigojimai tapo nacionaliniu mastu svarbūs. Pandemijos isterijos įkarštyje Amerikos ekonominių tyrimų institutas paskelbė seriją kandžių straipsnių, paneigiančių veido kaukių naudingumą. Iš tiesų, viename svarbiame 2020 m. tyrime drąsiai pripažinta, kad kaukės pirmiausia yra simbolinio pobūdžio:

Mes žinome, kad kaukės dėvėjimas ne sveikatos priežiūros įstaigose mažai apsaugo nuo infekcijos, jei apskritai apsaugo. Visuomenės sveikatos priežiūros institucijos apibrėžia reikšmingą Covid-19 poveikį kaip kontaktą veidu į veidą su pacientu, kuriam yra Covid-19 simptomų, per 6 pėdų atstumą, trunkantį bent kelias minutes...

Todėl tikimybė užsikrėsti Covid-19 per atsitiktinį bendravimą viešoje vietoje yra minimali. Daugeliu atvejų noras plačiai maskuotis yra reflektyvi reakcija į nerimą dėl pandemijos.

Kovid-19 isterija neaplenkė net vaikų. Kaukės tapo įprastu dalyku Amerikos ir viso pasaulio mokyklose, nepaisant daugybės tyrimų, įrodančių, kad jos gali pakenkti nepilnamečiams. Viename Vokietijoje atliktame tyrime pažymima, kad tėvai išreiškė susirūpinimą dėl kaukės naudojimo neigiamo poveikio vaikams. Be to, įrodymai rodo, kad kaukių naudojimas riboja vaikų saviraiškos galimybes. Mokytojų ir bendraamžių veido išraiškų skaitymas padeda vaikui vystyti kalbą, tačiau, deja, kaukės buvo reikalingos net per tarpgrupinius pokalbius.

Neseniai žurnale "Cognitive Research: Principles and Implications, teigiama, kad kaukių naudojimas trukdė vaikams atpažinti veidus. Tyrėjai iškėlė prielaidą, kad sutrikę veidų atpažinimo gebėjimai turi neigiamų pasekmių vaikų emocinei raidai, teigdami, kad "veidų atpažinimo rezultatų pokyčiai ir iš dalies užtušuotų veidų apdorojimo pokyčiai gali turėti reikšmingą poveikį vaikų socialinei sąveikai su bendraamžiais ir jų gebėjimui užmegzti santykius su pedagogais".

Plačiai paplitę kaukės įpareigojimai nedavė naudos vaikams, ir, užuot išvengę kovidų sukeltų mirčių, jie privedė prie žmonių mirčių. Dr. Zachariaso Fogeno iš Vokietijos teigimu, "kaukės įpareigojimai iš tikrųjų sukėlė maždaug 1,5 karto daugiau mirčių arba [maždaug 50 proc. daugiau] mirčių, palyginti su kaukės įpareigojimų nebuvimu". Dr. Z. Fogenas iškėlė teoriją, kad pakartotinis hiperkoncentruotų lašelių, kuriuos sulaiko kaukės, įkvėpimas sukėlė dar sunkesnius negalavimus ir paskatino mirtingumą.

Kovido-19 skandalas parodė, kad elitas sąmoningai dezinformavo visuomenę ant kiekvieno kampo. Piliečiai buvo peikiami už tai, kad ignoruoja įpareigojimus naudoti kaukes, nors buvo aišku, kad jos neveikia. Dar baisiau buvo juodinami tie, kurie atsisakė pritarti covid-19 vakcinoms.

Vakcinos paprastai būna sėkmingos, tačiau covid-19 vakcinos visuomenei buvo primestos be tinkamų tyrimų. Priešingai nei teigia politiškai motyvuoti veikėjai, naujausi covid-19 vakcinų tyrimai yra stulbinamai neigiami. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad miokarditu dažniau serga paskiepytieji ir kad natūralus imunitetas puikiai apsaugo nuo viruso. Be to, yra daugybė įrodymų, kad labai išreklamuoti uždarymai buvo katastrofa. Po valdančiojo elito organizuoto visuomenės apgaudinėjimo būtų kvaila pasitikėti jų pasiūlymais.

Pandemija mus teisingai pamokė, kad valdantysis elitas fabrikuos įrodymus ir piktnaudžiaus duomenimis, kad mūsų sąskaita propaguotų savo darbotvarkę, ir vargu ar kada nors galės atgauti mūsų pasitikėjimą.

Autorius: Lipton Matthews iš"The Epoch Times",

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau