Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 6

Šveicarija, susidūrusi su energetikos krize, ketina uždrausti elektrines transporto priemones

Pranešama, kad Šveicarija planuoja šią žiemą uždrausti naudoti elektrines transporto priemones (EV) dėl besitęsiančios energetikos krizės.

Dėl priklausomybės nuo importo Šveicarijos valdžios institucijos nerimauja, kad šią žiemą gali kilti didžiulė energijos krizė. Apie 60 % Šveicarijos energijos gaunama iš hidroelektrinių.

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: Dar 30 proc. elektros energijos pagaminama atominėse elektrinėse, kurių vyriausybė jau nusprendė palaipsniui atsisakyti. Pasak savaitraščio "Euro Weekly News", likusią Šveicarijos energijos dalį sudaro tradicinis iškastinis kuras ir vėjo jėgainės.

"Fox News" pranešė:

Šeštadienį "The Telegraph" pranešė, kad Šveicarijos pareigūnai parengė nepaprastosios padėties pasiūlymus, kuriais ribojamas elektros energijos naudojimas, jei šią žiemą bus blogai.

Pavyzdžiui, parduotuvėms gali tekti sutrumpinti darbo laiką, gali tekti apriboti transliacijos paslaugas, o pastatai gali būti šildomi tik iki 20 laipsnių Celsijaus arba 68 laipsnių Farenheito.

Pasak "Telegraph", siekiant išvengti elektros energijos tiekimo sutrikimų, gali būti draudžiami koncertai, teatro spektakliai ir sporto renginiai.

Šalies ekstremaliųjų situacijų planas suskirstytas į du lygmenis: krizinį ir nepaprastąjį. Jame taip pat numatyti trijų lygių apribojimai pirmoje pakopoje ir dviejų lygių apribojimai trečioje pakopoje.

Šveicarijos pareigūnai kiekvieną pakopą ir lygį aktyvuos atsižvelgdami į tiekimo lygį. Mažiausiai pastatus bus galima šildyti tik iki 20 laipsnių Celsijaus. Situacijai intensyvėjant, elektra varomomis transporto priemonėmis bus galima važiuoti tik būtiniausiomis kelionėmis, o blogiausiu atveju bus nutrauktas koncertų ir sporto renginių organizavimas.

Į planą taip pat įtrauktos papildomos priemonės, pavyzdžiui, eskalatorių ir šventinių žibintų išjungimas, lapų pūstuvų nutildymas ir kriptovaliutų kasybos uždraudimas.

Galima priminti, kad panašūs įvykiai nutiko Kalifornijoje, kur gyventojai buvo raginami vengti įkrauti savo elektromobilius piko valandomis, kad išvengtų elektros energijos tiekimo sutrikimų.

"Kalifornijos gyventojai primygtinai raginami sumažinti elektros energijos suvartojimą nustatant termostatus į 78 ar aukštesnę temperatūrą, jei leidžia sveikata, vengti naudoti pagrindinius prietaisus ir išjungti visas nereikalingas šviesas", - paskelbė pareigūnai. "Rytoj skelbiamas "Flex Alert" perspėjimas - tai jau ketvirtas iš eilės raginimas taupyti elektros energiją, nes didžiąją valstijos dalį tebeslegia didelė karščio banga."

Pranešimas paskelbtas po kelių dienų, kai buvo priimtas įstatymas, draudžiantis iki 2035 m. parduoti naujus benzinu varomus automobilius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau