Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Gruodžio » 10

Celine Dion atskleidė, kad dėl vakcinos ji patyrė paralyžių ir smegenų pažeidimus

Kanados popmuzikos ikona Celine Dion atskleidė, kad po skiepo Covid-19 ji liko paralyžiuota ir serga reta smegenų liga.

Dėl pablogėjusios sveikatos būklės C. Dion paskelbė, kad kitais metais nebeatnaujins pasaulinių gastrolių Europoje.

"Jau ilgą laiką susiduriu su sveikatos problemomis, ir man buvo labai sunku susidurti su šiais iššūkiais ir kalbėti apie viską, ką išgyvenu", - sakė visiškai suluošinta dainininkė, sulaikydama ašaras.

Ctvnews.ca praneša: Popmuzikos ikonos 2023 m. pavasario pasirodymai buvo nukelti į 2024 m., o 2023 m. vasaros pasirodymai atšaukti.

Anksčiau Dion atšaukė kai kuriuos Šiaurės Amerikos pasirodymus, motyvuodama sveikatos problemomis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Céline Dion (@celinedion)

Dion sakė, kad Möršo-Voltmano (Moersch-Woltman) sindromas, dar vadinamas sustingusio žmogaus sindromu, paveikė "kiekvieną jos kasdienio gyvenimo aspektą", be kita ko, sukėlė sunkumų vaikščioti.

Liga taip pat turi įtakos jos dainavimui. 

"[Ji neleidžia] man naudotis balso stygomis ir dainuoti taip, kaip esu įpratusi", - aiškino ji. 

Dainininkė planuoja grįžti į sceną, kai tik leis sveikata. Pranešama, kad ji kasdien lankosi pas ergoterapeutą, ją palaiko gydytojų komanda ir jos vaikai.

"Aš jūsų visų labai pasiilgau", - sakė moteris, sukūrusi tokius hitus kaip "All by Myself" ir "It's All Coming Back to Me Now". 

"Negaliu sulaukti, kada galėsiu būti scenoje ir kalbėtis su jumis asmeniškai".

GERBĖJAI SIUNČIA LINKĖJIMUS

Į Celine Dion pranešimą atsiliepė gerbėjai, tarp jų ir Kvebeko premjeras.

"Mums labai liūdna dėl Celine Dion. Žinoma, tikimės, kad ji kuo greičiau pasveiks", - ketvirtadienio rytą Kvebeke spaudos atstovams sakė Francois Legault.

"Mes labai ja didžiuojamės", - pridūrė jis, pažymėdamas, kad Dion yra kilusi iš Charlemagne, Que. miestelio, esančio jo gyvenamojoje vietovėje l'Assomption.  

Gerbėjai ketvirtadienį socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą mylimai dainininkei. 

P komentaras: užsienis rašo, tod4l tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau