Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 13

Vokietijos duomenų analitikas atskleidė: po COVID vakcinos įdiegimo padaugėjo staigių mirčių atvejų

Vokietijos duomenų analitikas Tomas Lausenas (Tom Lausen) pirmadienį Bundestage surengė konferenciją, kurioje aptarė didžiulį žmonių, mirusių "staiga ir netikėtai" po "Covid" vakcinos įdiegimo, skaičiaus padidėjimą.

Spaudos konferencijoje dalyvavo tik vienas pagrindinis žurnalistas.

Nacionalinė privalomojo sveikatos draudimo gydytojų asociacija (NASHIP) pateikė duomenis, apimančius daugiau kaip 72 mln. apdraustų vokiečių.

NASHIP arba "Kassenärztliche Bundesvereinigung (KBV)" yra visų 17 Vokietijos valstybinių privalomojo sveikatos draudimo gydytojų asociacijų koordinuojanti institucija. 2018 m. duomenimis, ji atstovavo maždaug 175 000 biurų gydytojų ir psichoterapeutų.

"KBV" taip pat aktyviai dalyvauja derybose dėl privalomojo sveikatos draudimo bendrovių teikiamų paslaugų spektro ir gydytojų darbo užmokesčio. Be to, KBV vykdo "saugumo mandatą" pagal SGB V 75 straipsnio 1 dalį, kuriuo siekiama užtikrinti, kad visi teisiškai apdrausti pacientai galėtų gauti tinkamą ambulatorinę pagalbą."

Vyriausybės agentūra, atsakinga už skiepų rizikos vertinimą, šios informacijos, kaip teigiama spaudos konferencijoje, akivaizdžiai nesiteiravo.

"Pagal Apsaugos nuo infekcijų įstatymo 13 straipsnį Roberto Kocho institutas (Robert Koch Institute) ir Paulio Erlicho institutas (Paul Ehrlich Institute), siekdami nustatyti skiepų poveikį, turi reguliariai vertinti Nacionalinės privalomojo sveikatos draudimo gydytojų asociacijos (KBV) diagnozių kodus. Tačiau nuo skiepijimo nuo koronos pradžios šių duomenų nebuvo nei prašoma, nei vertinama."

"Po daugybės užklausų pastaraisiais mėnesiais KBV duomenys (laikotarpis: nuo 2016 m. iki 2022 m. pirmojo ketvirčio) yra prieinami mūsų sveikatos politikos atstovui Martinui Sichertui", - teigiama interneto svetainėje.

Daugiau informacijos iš afdbundestag.de:

Nuo skiepijimo nuo kronos pradžios drastiškai pasikeitė gyventojų susirgimų ir mirčių skaičius. Tai rodo Statutinių sveikatos draudimo gydytojų asociacijos duomenys, kuriuos Martinui Sichertui (Martin Sichert) pavyko išskirtinai įvertinti kartu su duomenų ekspertu Tomu Lausenu (Tom Lausen) ir kurie bus pristatyti spaudos konferencijoje.

Nacionalinės statutinių sveikatos draudimo gydytojų asociacijos (KBV) pacientų duomenys apie šalutinį skiepų nuo koronos poveikį pateikia gąsdinančių įžvalgų: Prasidėjus masiniam skiepijimui nuo koronos, "staiga ir netikėtai" mirusių žmonių skaičius, palyginti su ankstesniais metais, šoktelėjo daugiau nei keturis kartus. Kiekvieną ketvirtį, pradedant 2021 m. pirmuoju ketvirčiu, komisijos gydytojai nustatė daugiau staigių ir netikėtų mirčių nei visais 2016-2020 m. metais iš viso.

Naudojant koduotus duomenis, apimančius 72 mln. vokiečių, kuriuos turi sveikatos draudikai, "staiga ir netikėtai" mirusių žmonių skaičius, palyginti su ankstesniais metais, smarkiai išaugo.

"Nustatyta, kad 2021 m. ne tik 2 487 526 pacientai, kuriems skiepai sukėlė šalutinį poveikį, buvo pastebėti gydytojo, bet ir drastiškai pasikeitė klinikiniai vaizdai bei mirtys nuo skiepijimo vainiklapiu pradžios."

Analizuojant staigių mirčių skaičiaus padidėjimą, buvo įvertinti šie diagnostiniai raktai:

  • R96.0 Staigi mirtis
  • R96.1 Mirtis, ištikusi per mažiau nei 24 valandas nuo simptomų atsiradimo, jei nenurodyta kitaip
  • R98 Mirtis be kitų asmenų
  • R99 Kitos netikslios arba nepatikslintos mirties priežastys
  • I46.1 Staigi širdies mirtis

sveikata, medicina, tyrimai, sužalojimai, Vokietija, staigios mirtys

Pateikta ataskaita24:

Toliau pateiktas grafikas iliustruoja staigų R96-R99 diagnozių padidėjimą nuo 2021 m. pirmojo ketvirčio:

sveikata, medicina, tyrimai, sužalojimai, Vokietija, staigios mirtys
šaltinis

Remiantis KBV duomenimis, 2021 m. "staigios mirties" (R96) diagnozių padaugėjo +1,082 proc:

sveikata, medicina, tyrimai, sužalojimai, Vokietija, staigios mirtys
šaltinis

Naudojant diagnostikos raktą R96.1, padidėjimas yra net +1,673 proc:

sveikata, medicina, tyrimai, sužalojimai, Vokietija, staigios mirtys
šaltinis

Jei pažvelgtumėte į duomenis pagal ketvirčius, pirmąjį nedidelį padidėjimą galima pastebėti jau 2020 m. pabaigoje:

sveikata, medicina, tyrimai, sužalojimai, Vokietija, staigios mirtys
šaltinis

Nuo 2021 m. gerokai dažniau diagnozuojama ir "staigi širdies mirtis":

Analitikų komanda pareikalavo:

Nedelsiant sustabdyti skiepijimą koronos vakcinomis, kol bus paneigta, kad masinis mirčių skaičiaus padidėjimas yra susijęs su skiepijimu
visų staiga ir netikėtai mirusių asmenų skrodimus, kad būtų nustatyta, iš kur jie atsirado dėl masinio mirties atvejų padaugėjimo
Privalomas visų mirusiųjų skiepijimo "Corona" vakcina statuso ir panaudotos vakcinos registravimas ir reguliarus šių duomenų skelbimas
Neatidėliotinas PEI ir RKI atliekamas KB duomenų įvertinimas ir gyventojų bei gydytojų informavimas apie ligų padažnėjimą
KBV duomenų susiejimas su PEI ir RKI skiepijimo duomenimis ir jų paskelbimas

Vokiečių kalbos duomenis PDF formatu galima atsisiųsti čia.

Konferenciją galite stebėti toliau:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Įdomu, tai, kaip Lietuvos specialistai, bandys nuginčyti šiuos mokslinius tyrimus? Gal pasakys, jie nieko neišmano...?

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau