Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 15

Meilė negali būti tobula, bet ji gali būti tikra

Meilė, kuri leidžia jaustis gerai...

Meilė neturi tikslaus apibrėžimo, nes bet koks apibrėžimas yra ribotas, o meilė neturi ribų. Be to, tobulumo nėra net ir meilėje. Tačiau labai svarbu visada siekti geriausios ir labiausiai tenkinančios meilės - meilės, kuri leidžia gerai jaustis.

Meilėje turite būti ištikimi sau ir savo jausmams. Tiesą sakant, norėdami išmokti mėgautis tikra meile, pirmiausia turite atlikti tam tikrą vidinį darbą su savimi. Tai gali būti gana sunku, nes turite atsikratyti visų savo iliuzijų.

Turite atsiminti, kad nesate pusė nieko ar nieko. Jums nereikia, kad kas nors jus papildytų. Taip pat neturėtumėte skatinti kitų žmonių ką nors užbaigti.

Tačiau prisiminti tai tinkamu momentu dažnai gali būti gana sunku, nes ši idėja prieštarauja visoms toms romantiškoms idėjoms, kurias nuolat matome Holivudo ir Disnėjaus filmuose.

Tačiau tai ne tik prisirišimas, stipri trauka ar nesveikas potraukis kitam asmeniui. Tai - perdėtas prisirišimas. Kitaip tariant, tai yra poreikis ir priklausomybė nuo kito asmens, kad šis patenkintų jų poreikius.

Privalote suprasti, kad negalite reikalauti, jog kas nors kitas būtų atsakingas už jūsų sąžiningumo jausmą, kompensuotų jūsų trūkumus ar išspręstų jūsų problemas. Tik tada suprasite, ko iš tikrųjų galite tikėtis iš tikros meilės.

Tikra meilė yra jūsų gerovės pagrindas

Nesveika meilė - tai meilė, kuri veda žmogų iš kelio. Tai meilė, kai prarandate savo tapatybę. Viskas dėl to, kad esate pasinėręs į jus užplūstančius jausmus. Tačiau tai nėra tobula meilė.

Jus mokė, kad šis nuostabus jausmas turi būti nepaprastai stiprus ir visiškai pakeisti jūsų gyvenimą.

Tikra meilė nereiškia, kad jūsų santykiuose nebus jokių problemų ar ginčų. Tai reiškia, kad jūs ir jūsų partneris galėsite kartu spręsti konfliktus ir netgi susitaikyti su dalykais, kurių neįmanoma išspręsti ar pakeisti. Sveikas prieraišumas ir meilė moko jus būti vienybėje su partneriu ir tiesiog būti laimingais.

Tikrai meilei reikia vietos, kur ji galėtų gyventi, miegoti ir pasislėpti nuo pavojų. Jai reikia, kad egzistuotumėte. Taip pat reikia, kad mylėtumėte save, nes kitaip negalėsite mylėti kitų. Jai taip pat reikia, kad jūsų partneris elgtųsi panašiai. Jūs abu esate svarbūs.

Galiausiai suprasite, kad visada svarbūs paprasti dalykai: pokalbiai trečią valandą ryto, atsitiktinės šypsenos, siaubingos nuotraukos, kurios priverčia garsiai juoktis, trumpi eilėraščiai, nuo kurių norisi verkti. Knygos, apie kurias niekas kitas nežino ir kurios tampa jūsų mėgstamiausiomis. Gėlės, kurias pini į plaukus, ir kava, kurią geri vienas. Tai labai svarbūs dalykai, kurių paprastumas sukelia stiprias emocijas.

Tikra meilė kuriama kiekvieną dieną

Tikra meilė kuriama kiekvieną dieną be jokių taisyklių ar tvarkaraščių. Jūsų antroji pusė neprivalo apie jus žinoti visko. Jai to žinoti ir nereikia, svarbu tik gerbti asmeninę erdvę ir žinoti jūsų praeitį bei dabartį.

Jūsų tikroji meilė jūsų neišduos, neįžeis ir neatstums. Jai nereikia su jumis atsisveikinti, kadangi ji nesiruošia niekur išeiti. Ji dovanoja saugumo jausmą ir apsaugo nuo baimės. Dar daugiau, ji suteikia jums pasitikėjimo savimi ir niekada jumis neabejoja.

Tikras nuoširdumas grindžiamas pagarba. Kiekvieną dieną iš naujo atrandate visus savo partnerio privalumus ir trūkumus. Jūs vertinate visas jo savybes ir ištirpstate savo meilės jam pastovume. Žinojimas, kad turite vietą, kur jums bus saugu ir komfortiška, net jei visas pasaulis sugrius, suteikia pasitikėjimo.

Tikra meilė – tai ne tobula komanda, o tvirtas ir ryžtingas aljansas.

Meilė negali būti ideali. Tačiau ji gali būti tikra. Tokia meilė duoda, dovanoja, dalinasi ir nieko neprašo mainais. Ji priverčia jūsų sielą šypsotis. Tai tokia meilė, kuri niekada nuo jūsų nenusisuks.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau