Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 16

Kas Meghan Markle yra iš tikrųjų - kai ji išjuokė karalienę Elžbietą po jos mirties (VIDEO)

Princui Harry ir Meghan Markle buvo sumokėta 100 mln. dolerių už dokumentinio filmo sukūrimą - tai naujausios jų pastangos sužlugdyti karališkąją šeimą.

Kairieji nekenčia karališkosios šeimos.  Ir, nors tuo metu tai slėpė, šiuolaikiniai kairieji nekentė karalienės Elžbietos.  Karalienė atstovavo Vakarų kultūrai, pilietiškumui, grakštumui, grožiui, garbei ir tarnystei.

Štai akimirka, kai pasaulis pamatė, kas Meghan Markle yra iš tikrųjų - kai ji išjuokė karalienę Elžbietą po jos mirties (VIDEO)

Kairieji to nekenčia.

Praėjusią savaitę, praėjus trims mėnesiams po Hario močiutės mirties, buvo išleistas dokumentinis filmas apie Harį ir Meghan.

Haris ir Meghan galėjo laukti tik tris mėnesius, kol suplėšys britų karališkąją šeimą.

Viename šokiruojančiame dokumentinio filmo klipe Meghan Markle tyčiojasi iš mirusios karalienės, pakartodama akimirką, kai ji darė reveransus (kai mergina ar moteris sulenkia kelius, lenkdama galvą) mirusiai Harry močiutei.  Meghan tyčiojosi iš Harry'io šeimos, kai jis sėdėjo šalia ir šypsojosi.  Tai buvo išties šokiruojantis pasirodymas.

Karalienė Elžbieta buvo tarptautinė didvyrė dėl savo drąsių veiksmų Antrojo pasaulinio karo metais.  Elžbieta atsisakė evakuotis į Kanadą, o liko Londone ir Anglijoje, kad palaikytų savo tėvą ir britų karius.

1940 m. keturiolikmetė Elžbieta per BBC laidą "Vaikų valanda" pirmą kartą per radiją kreipėsi į kitus iš miestų evakuotus vaikus [31]: "Mes stengiamės daryti viską, ką galime, kad padėtume mūsų narsiems jūreiviams, kareiviams ir lakūnams, taip pat stengiamės patys prisiimti savo dalį karo pavojaus ir liūdesio. Kiekvienas iš mūsų žinome, kad galiausiai viskas bus gerai."

Karalienė Elžbieta valdė Jungtinę Karalystę 70 metų.  Ji buvo ilgiausiai istorijoje valdžiusi moteris monarchė.    Ji mirė 2022 m. rugsėjo 8 d.

Šią savaitę "Netflix" išleido specialųjį Meghan ir Harry filmą.  Jis buvo nufilmuotas prieš kelis mėnesius.

Vienoje scenoje Meghan Markle tyčiojosi iš karalienės Elžbietos ir atkartojo jos reveransus, juokdamasi iš karalienės ir karališkosios šeimos bei to, ką jie atstovauja.

Tai buvo demaskuojantis pasirodymas, nes parodė pasauliui, kas iš tikrųjų yra Meghan Markle.

Meghan yra pikta, egocentriška, nepagarbi moteris.

Ji tyčiojasi iš savo vyro ir karalienės vienu bjauriu pasirodymu.

Kokius kerus ji užkerėjo Hariui?

Ji yra bjauri, šlykšti moteris.

Vargšas Haris.

Tokia bjauri moteris.

Jie nori sugriauti monarchiją.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau