Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 19

Kokius dalykus moterys labai mėgsta, bet gėdijasi prašyti vyrų

Atrodo, kad nuo to laiko, kai egzistuoja vyrai ir moterys, moterys dažniausiai kažką užsimena, o vyrai to nesupranta. Vyrai supranta tik tai, kas jiems sakoma tiesiogiai. Moterys gali ko nors drovėtis. Galbūt bijote neigiamos reakcijos arba vyras manys, kad tai kvaila idėja. Yra daugybė priežasčių, kodėl moteris gali drovėtis prašyti. Taigi vyrai turėtų nuo pat pradžių žinoti, ko moterys nori, bet per daug drovisi paklausti.

Romantiškas vakaras. Atrodo, kad norisi ir romantikos, žvakių, kaip filmuose. Bet ką daryti, jei vyras sako "ne"? Jis iš tavęs juoksis? Iškart bus aišku, kad to niekada neįvyks. Todėl net nenoriu klausti, tegul gyvena viltimi. Bet vis dėlto labai norėčiau.

Žinoma, kalbama ne apie visas moteris. Tačiau daugelis moterų tikrai to nori. Siūlau vyrams pasiūlyti savo moteriai romantišką vakarą ir pažvelgti į jos veidą. Esu įsitikinęs, kad daugelį toks pasiūlymas maloniai nustebintų.

Netikėtas gestas. Tai prasminga. Visų pirma, moterims pirmiausia gėda prašyti, nes tai nebus staigmena, to bus tikimasi. Be to, yra baimė būti atstumtam ir pan. Antra, moterys mėgsta dėmesį.

Staiga nupirksite dovaną, galbūt gėlių, parodysite savo rūpestį ar pan. Moterys to labai nori, bet niekada to neprašo. Jie gali apie tai kalbėtis tarpusavyje, bet savo vyrui apie tai nepasakos.

Pripažinimas. Manau, kad tai ir yra svarbiausia. Moterys labai stengiasi ir sulaukia labai mažai pripažinimo. Kai kurie vyrai net nemoka padėkoti už valymą, skalbimą ir maisto gaminimą. Norėčiau, kad jis kaskart tai pastebėtų ir kaskart pasakytų "ačiū".

Norėčiau, kad jis pastebėtų naują nagą arba naują megztinį. Vyrai labai retai įžvelgia ką nors naujo moteriai. Noriu, kad jis viską pastebėtų ir pagirtų. Žinoma, neperžengiant protingos ribos.

Taip, šiuo požiūriu vyrams labai sunku. Turite ko nors išmokti, ką nors atspėti, ką nors padaryti. Retas vyras gali tai padaryti. Taigi, jei moterys skaito šį straipsnį, patariu joms mažiau drovėtis ir kalbėti apie savo troškimus. Priešingu atveju galite jo visai negauti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau