Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 20

VAERS rodo, kad nuo mRNA įdiegimo persileidimų ir negyvų gimusių kūdikių padaugėjo 4070 proc.

Vakcina yra "saugi ir veiksminga", kaip teigia mūsų pačių CDC, FDA ir federalinė vyriausybė. 

Čia nėra nieko, ką būtų galima įžvelgti.  Nekreipkite dėmesio į 4 070 % padidėjusį persileidimų ir negyvų gimusių kūdikių skaičių, apie kurį pranešė Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistema (VAERS).  VAERS sistema - tai federalinės vyriausybės metodas, skirtas vakcinų sukeltiems sužalojimams stebėti realiuoju laiku pateikiant pranešimus.  Kaip pranešama svetainėje OpenVAERS.com:

2016 m. Dr. Cody Meissneris (Cody Meissner) buvo straipsnio "AAP News" autorius, kuriame teigė: "2012 m. pranešimų gauta iš sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų (41 %), gamintojų (29 %), kitų šaltinių (17 %) ir skiepijamų asmenų ar šeimų (14 %)."

Pfizer, vienos iš liūdnai pagarsėjusių mRNA "vakcinų" gamintoja, neseniai išėjo į viešumą ir pripažino, kad vakcina gali sukelti kraujo krešulių susidarymą.  Kaip vakar pranešė "The Gateway Pundit", "Pfizer" tarptautinių išsivysčiusių rinkų prezidentė Janine Small pripažino, kad prieš pateikiant vakciną į rinką niekada nebuvo tikrinta, ar ji apsaugo nuo ligos perdavimo.

Žinomas miokardito ir kitų širdies pažeidimų poveikis ne tik gerai užfiksuotas visuomenėje, bet dabar jį pripažįsta ir pats vakcinos gamintojas bei FDA.  O dabar, kai "Twitter" leidžia "žodžio laisvę" (savotiškai), ši žinia pradeda sklisti po visą visuomenę.

Tačiau daug dėmesio nesulaukia neįtikėtinai išaugęs persileidimų ir negyvagimių skaičius.  Toliau pateikiamose diagramose matomas dramatiškas padidėjimas pagal OpenVAERS duomenis:

sveikata, persileidimai, mirtys, mRNA

Atrodo, kad persileidimai dėl nekovidinės vakcinos smarkiai išaugo 2008 m., kai buvo skiepijama ŽPV vakcina.  Šis skaičius buvo šiek tiek didesnis nei 160 atvejų (165).  2021 m. ir 2022 m. užfiksuoti atitinkamai 3379 ir 1445 atvejai, susiję su COVID vakcinomis.

sveikata, persileidimai, mirtys, mRNA

Verta paminėti, kad Harvardo tyrime apskaičiuota, jog tik apie nedidelę dalį tikrųjų VAERS sužalojimų pranešama.  Šis procesas yra sudėtingas gydytojams ir slaugytojoms, be to, yra pranešėjų, kurie teigė, kad, nesant geresnio termino, yra "atgrasomi" nuo VAERS pranešimų rašymo.  Tikėtina, kad tikrasis skaičius yra gerokai didesnis.

Prisiminkite šią pranešimų apie sužalojimus skaičiaus anomaliją ir atgrasymą, kai atsižvelgsite į tai, kad padaugėjo miokardito atvejų ir mirčių:

sveikata, persileidimai, mirtys, mRNA

sveikata, persileidimai, mirtys, mRNA

"Saugus ir veiksmingas".

Tai pateks į istoriją kaip vienas didžiausių nusikaltimų pasaulio istorijoje.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau