Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 26

Putinas ruošiasi išlaisvinti Ukrainą ir sunaikinti NATO

Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė, kad Rusija atlieka paskutinius pasirengimo darbus, būtinus Ukrainos žmonėms išlaisvinti iš korumpuoto nacių režimo.

Įsibėgėjant žiemai, kai žemė Ukrainoje tampa kieta ir įšalusi, V. Putinas ruošia savo kariuomenę dideliam puolimui, kuriame dalyvaus dvi naujausios NATO narės - Suomija ir Švedija.

Pagal "The Daily Mail":

Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) vėl smarkiai paaštrino karą Ukrainoje, padidindamas branduolinę kovinę parengtį ir 350 000 karių sustiprindamas savo kariuomenę, kad pasuktų savo nesėkmingą kampaniją, taip sukeldamas pasaulinio konflikto baimę.

Karą kurstantis despotas perspėjo, kad Kremlius investuos viską, kas būtina, kad padidintų savo branduolinį arsenalą, ir pažadėjo, kad per kelias savaites jo pajėgos galės naudotis jo plačiai išreklamuotomis hipergarsinėmis sparnuotosiomis raketomis "Zircon".

Prie vakarinių Rusijos sienų bus suformuoti nauji kariniai daliniai, kurie terorizuos ir baus Suomiją ir Švediją už tai, kad jos, susidūrusios su Kremliaus agresija, siekia įstoti į NATO.

Apie tai praneša Naturalnews.com: Po kelių savaičių padorių Ukrainos pajėgų laimėjimų ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio (Volodymyr Zelenskyy) vizito į Jungtines Valstijas, kurio metu jis maldavo suteikti daugiau ginklų, abiem atvejais karas taip pat bus eskaluojamas. Branduolinio konflikto šmėkla dabar taip pat smarkiai padidėjo, atsižvelgiant į tai, kad "Zircon" raketos gali skrieti tarpžemyniniu maršrutu ir gali būti su branduolinėmis galvutėmis. Be to, jų negali sustabdyti jokia Amerikos ar Vakarų šalių priešraketinė gynyba.

Faktas tas, kad jei Putinas panaudos branduolinę bombą Europoje, tai įtrauks NATO į karą, ir vėl įsiplieks konfliktas žemyne, suteikiantis Kinijai reikiamą galimybę pereiti prie Taivano ir galbūt Japonijos.

Šią savaitę Maskvoje gynybos vadams sakytoje kalboje", - rašė "Daily Mail", - "Putinas padarė keletą retų ir atvirų nuolaidų dėl nepavykusios invazijos, pripažindamas, kad buvo "problemų" dėl mobilizacijos, ir pripažindamas miglotą "kritiką" dėl savo karinės strategijos. Tačiau, norėdamas pakeisti savo likimą, prezidentas išleis kariuomenei "viską, ko reikės", "pagerins mūsų branduolinės triados kovinę parengtį" ir padidins karių skaičių nuo 1,15 mln. iki 1,5 mln.".

V. Putinas taip pat sakė, kad jo karinės pajėgos turėtų išmokti daug pamokų iš patirties Ukrainoje, kad galėtų toliau modernizuoti pajėgas. Tačiau kol kas jis sakė, kad ypatingą dėmesį skirs branduolinių pajėgų tobulinimui ir modernizavimui, nes, pasak jo, jos yra "pagrindinė Rusijos suverenumo garantija".

Ilgametis gynybos ministras Sergejus Šoigu (Sergei Shoigu), kuriam, atvirai kalbant, turėtų tekti liūto dalis kaltės dėl prastų Rusijos kariuomenės veiklos rezultatų, sakė, kad papildomos pajėgos bus panaudotos formuojant naujus karinius dalinius vakarų Rusijoje, priešais NATO ir Ukrainą. Jis taip pat nurodė, kad Rusijos vyriausioji vadovybė rengiasi kitam 10 mėnesių trunkančio karo Ukrainoje etapui.

"Mes neturime jokių finansavimo apribojimų. Šalis ir vyriausybė teikia viską, ko prašo kariuomenė", - sakė V. Putinas, net ir esant pranešimams, kad Rusijos kariai yra prastai aprūpinti ir jiems trūksta pagrindinių reikmenų, o dažnai ir amunicijos.

Nepaisant šių pranešimų, branduolinio ginklo panaudojimo grėsmė tikriausiai neleidžia NATO vadams miegoti naktimis. Gali būti, kad tiesiog atėjo laikas paleisti Ukrainą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau