Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 4

Patvirtinta: CŽV vadovauja Ukrainos kovai su Rusija

Šią savaitę paskelbtoje ataskaitoje pateikiama naujų įrodymų, kad JAV giluminė valstybė daug investuoja į Ukrainą ir deda visas pastangas, kad šalis nepatektų į Rusijos rankas.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Skaitytojai tikriausiai prisimena, kad nepaisant to, jog JAV ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacija (NATO) prieš kelis mėnesius žinojo, kad Rusija telkia savo pajėgas aplink Ukrainą, ruošdamasi invazijai, Vašingtonas ir Briuselis, regis, nedarė nieko, kad sustiprintų Kijevo gynybą. Vasario 24 d. Rusijai pasiuntus savo pajėgas į Ukrainą, dauguma išorės stebėtojų manė, kad Raudonoji armija greitai susidoros su silpniau ginkluota ir pergale pasižyminčia Ukrainos kariuomene.

Tačiau netrukus po to iš niekur nieko J. Bideno režimas skubiai ėmėsi teikti Ukrainai mirtiną pagalbą net po to, kai tie patys žmonės kritikavo tuometinį prezidentą Donaldą Trumpą už tai, kad jis, būdamas prezidentu, darė tą patį. Tai, žinoma, įvyko po to, kai dešimtys milijonų amerikiečių sužinojo, kad B. Obamos režimas 2014 m. kišosi į Ukrainos reikalus ir sukėlė perversmą, o Hunteris Bidenas pelnė pelningų verslo sandorių korumpuotoje šalyje, kurių didžiąją dalį buvo priverstas pasidalyti su savo tėvu.

Nuo to laiko globalistai Kongrese taip pat įsitraukė į šią veiklą, patvirtindami milijardinę pagalbą ginklais ir pinigais šiai vienai iš labiausiai korumpuotų šalių visoje Europoje.

Dabar sužinojome, kad Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) taip pat aktyviai dalyvavo Ukrainoje ir tikriausiai vykdė operacijas, tarsi Šaltasis karas niekada nebūtų pasibaigęs.

Laikraštis "The New York Times" patvirtino tai, ką daugelis jau kurį laiką įtarė.

"Rusijos kariuomenei tęsiant žūtbūtinę kampaniją, kuria siekiama užimti Rytų Ukrainą, šalies gebėjimas atsilaikyti prieš puolimą labiau nei bet kada anksčiau priklauso nuo Jungtinių Valstijų ir jų sąjungininkų pagalbos, įskaitant slaptą komandosų ir šnipų tinklą, kuris skuba teikti ginklus, žvalgybinę informaciją ir mokymus", - teigia JAV ir Europos pareigūnai", - rašė "Times".

"Didžioji dalis šio darbo vyksta už Ukrainos ribų, pavyzdžiui, Vokietijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos bazėse. Tačiau net ir J. Bideno administracijai pareiškus, kad ji nesiųs amerikiečių karių į Ukrainą, kai kurie CŽV darbuotojai ir toliau slapta veikė šalyje, daugiausia sostinėje Kijeve, vadovaudami didžiajai daliai žvalgybinės informacijos, kuria Jungtinės Valstijos dalijasi su Ukrainos pajėgomis, pasak dabartinių ir buvusių pareigūnų."

Tuo tarpu "kelios dešimtys komandosų" iš kitų NATO šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Kanada, Prancūzija ir Lietuva, taip pat buvo dislokuoti Ukrainoje, nors, kaip pranešama, JAV prieš Rusijos invaziją vasario mėn. atšaukė apie 150 karinių instruktorių (tai dar vienas ženklas, kad JAV ir NATO žinojo, kas įvyks). Vis dėlto "šių sąjungininkių komandosai nuo to laiko liko arba atvyko ir išvyko iš šalies, mokė ir konsultavo Ukrainos karius bei teikė ginklus ir kitą pagalbą vietoje", - pridūrė "Times", cituodamas tris neįvardytus JAV pareigūnus.

Laikraštis teigė, kad daugiau informacijos apie tai, ką iš tikrųjų daro CŽV darbuotojai ir su jais susiję komandosai, nėra. Tačiau faktas, kad jie apskritai yra Ukrainoje, leidžia manyti, kad pastangos teikti mirtiną pagalbą Ukrainai ne tik buvo vykdomos slapta (ir be amerikiečių rinkėjų pritarimo), bet ir yra daug didesnės apimties, nei buvo žinoma anksčiau.

Be to, bet kokio JAV karinio ir žvalgybos personalo buvimas šalyje kelia didžiulę riziką, ypač jei kuris nors iš jų būtų paimtas į nelaisvę.

Gegužės mėnesį kairiosios pakraipos Atlanto tarybos surengtame nacionalinio saugumo renginyje kariuomenės sekretorė Christine E. Wormuth pateikė keletą detalių apie šią operaciją. Ji pažymėjo, kad specialiosios paskirties būrys teikia pagalbą valdant ginklų ir kitos įrangos srautus į Ukrainą.

"Kadangi ukrainiečiai bando tai pervežti ir išvengti rusų, kurie gali bandyti atakuoti konvojus, mes stengiamės padėti koordinuoti visų šių įvairių siuntų pervežimą", - sakė ji.

J. Bideno režimui vadovaujantys globalistai daro viską, ką gali, kad susidorotų su branduolinį ginklą turinčia Rusija. Amerikiečiai už tai nebalsavo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau