Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Ar Zelenskis yra korumpuotas? Prieš karą su Rusija jis sukaupė 850 milijonų dolerių asmeninį turtą

Vakarai nusprendė, kad karo Ukrainoje naratyvas po Rusijos invazijos yra "Kijevas geras, Maskva bloga", neatsižvelgiant į tai, kokia yra tikroji padėtis ir kodėl prezidentas Vladimiras Putinas pirmiausia pradėjo puolimą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

V. Putinas yra sakęs, kad nori atsikratyti savo vakarinės kaimynės nacių, o mes žinome, kad Ukrainoje nacių yra, nes visas karinis dalinys - batalionas "Azov" - yra pilnas neonacių. Jis taip pat yra sakęs, kad Ukrainos artėjimas prie NATO ir Vakarų yra nacionalinio saugumo klausimas jam ir Rusijai - lygiai taip pat, kaip būtų JAV, jei Meksika bandytų pereiti į Rusijos ar Kinijos vadovaujamą saugumo aljansą. Ir jis praleido didžiąją 2000-ųjų metų dalį bandydamas suartėti su Vakarais ir jų institucijomis, tačiau sulaukė atkirčio ir matė, kaip buvusios sovietų satelitinės valstybės persikėlė į NATO.

Putinas nėra "pamišęs" ir nėra "beprotis" - jis pagrįstai rūpinasi savo šalies saugumu ir patikimumu.

Dėl tos pačios priežasties Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis (Volodymyr Zelensky) taip pat nėra šventasis. Prieš karą jo šalis buvo laikoma viena korumpuočiausių Europoje - galų gale, nepamirškime, kad viena didelė Ukrainos energetikos bendrovė sumokėjo milijonus dolerių Hunteriui Bidenui, teisininkui, neturinčiam jokios patirties energetikos bendrovėse, kad jis būtų jos direktorių valdybos narys (kad galėtų glaustis prie Joe Bideno, tuometinio viceprezidento, kuris vos po kelerių metų patogiai tapo prezidentu).

Ir dabar kiti Europoje kelia pagrįstus klausimus, kaip šis buvęs komedijų aktorius per tokį trumpą laiką galėjo susikrauti maždaug 850 mln. dolerių turtą.

Tinklalapis "Europe Reloaded" pažymėjo: Praėjusiais metais nutekinti "Pandora Papers" dokumentai atskleidė, kad V. Zelenskis, kuris savo rinkimų kampaniją vykdė žadėdamas "sugriauti oligarchų kontrolės ir korupcijos sistemą" Ukrainoje (ER: mūsų žiniomis, įvyko visiškai priešingai), 2012 m. įkūrė ofšorinių bendrovių voratinklį. V. Zelenskio biuras pateisino šį žingsnį, sakydamas, kad tai buvo "apsauga" nuo buvusio prezidento Viktoro Janukovyčiaus (Viktor Yanukovych).

"Zelenskis turi turtų: įvairiais vertinimais, jo turtas siekia apie 850 mln. Didžiąją jo dalį jis sukaupė pradėjęs eiti prezidento pareigas. Iš kur tie pinigai? Ir dar svarbiau, kur jie keliauja?" - socialiniame tinkle "Twitter" klausė Nyderlandų organizacija "Forumas už demokratiją".

Nyderlandų griežtosios linijos euroskeptikų partija pasmerkė V. Zelenskį už tai, kad jis kalbėjo šalies parlamente, prašydamas padėti apsiginti nuo Rusijos agresijos. Grupė teigė, kad šia kalba buvo pažeista beveik du šimtmečius gyvuojanti tradicija, draudžianti užsienio valstybių vadovams salėje tiesiogiai kreiptis į Nyderlandų įstatymų leidėjus. Be to, partija kritikavo "Zelenskio politinių partijų, įskaitant pagrindinę opozicinę partiją, draudimą ir jo režimą kritikuojančių televizijos kanalų uždarymą".

"Europe Reloaded" pridūrė: "Ilja Kiva, Ukrainos opozicijos įstatymų leidėjas, iš kurio praėjusį mėnesį buvo atimtas mandatas, teigia, kad "šimtai milijonų dolerių" pervedami į prezidento biuro kontroliuojamas sąskaitas, iš kurių juos grobsto ne tik Zelenskis ir jo darbuotojai, bet ir "Vakarų politikai, gaunantys kyšius už savo [šalių] pagalbą". "Kiva" teigė, kad Zelenskio pajamos pastaruoju metu šoktelėjo iki maždaug "100 mln. dolerių per mėnesį".

Svetainė taip pat pažymėjo, kad Zelenskis ir jo šeima turi ofšorinių sąskaitų ir finansinių akcijų televizijos pramogų bendrovėje "Kvartal 95", kurią jis įkūrė 2003 m., taip pat "25 proc. akcijų "Maltex Multicapital Corp.", mokesčių prieglobstyje Britų Mergelių salose, per atskirą Belize registruotą fiktyvią bendrovę "Film Heritage", kaip nurodo Organized Crime and Corruption Reporting Project".

Trumpai tariant, panašu, kad V. Zelenskis yra toks pat nešvarus, kaip ir dauguma kitų Ukrainos politikų, apiplėšinėjančių savo tautiečius.

Kodėl tuomet šis žmogus nusipelno mūsų finansinės ir karinės paramos?

(Autorius JD Heyes, straipsnio vertimas iš naturalnews.com)

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau