Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 27

2 pagrindinės priežastys, dėl kurių moterys renkasi netinkamą vyrą - daugelis jų to nesupranta

Deja, ne visi žmonės moka sudaryti poras. Apskritai tai yra dažnas reiškinys. Taip pat ne iš karto išmokome vaikščioti. Viskam reikia tam tikros patirties ir žinių.

Taip yra ir su santykiais. Daug moterų svajoja apie laimingą santuoką, bet galiausiai pasirenka netinkamą vyrą ir taip atima iš savęs visas svajones. Atrodo, kad visa tai - tik atsitiktinumų virtinė. Pagalvojus, tai galėjo nutikti bet kam. Galbūt, bet tai turi tam tikrą dėsningumą.

Pirmoji priežastis: "Žmogus susižavi vaizdu, nesigilindamas į jo gelmes".

Dažniausiai taip nutinka jaunystėje, tačiau daugelis tokių klaidų daro ir po 40-ies. Patirtis ne visiems ką nors reiškia. Sakoma, kad vieną kartą nepasisekė, antrą kartą bus kitaip. Tačiau jie daro lygiai tą patį.

Pavyzdžiui, jie sutinka vyrą. Jis pasakoja, kad dirba šaunioje įmonėje, važinėja gražiu automobiliu ir gauna gerą atlyginimą. Be to, jis taip pat aistringai trokšta užmegzti rimtus santykius. Ne, kodėl gi nesuteikus jam galimybės? Daug naivių merginų pagalvos.

Šiuo metu jų mąstymo procesas jau įjungtas, įvaizdis sukurtas, įsitraukimas išjudintas. Jie jau sukūrė savo būsimo bendro gyvenimo paveikslą.

Tačiau iš tikrųjų paaiškėja, kad įmonė yra šauni, bet jo padėtis nėra gera. Atlyginimas gal ir neblogas, bet jo automobilis yra įkeistas, namas nuomojamas, o dalis pinigų skiriama alimentams. Apskritai jai lieka centų. Pasirodo, kad šalia esantis žmogus visai ne toks pat.

Tai pusė bėdos. Toliau paaiškėja, kad jie neturi visiškai nieko bendro. Visi interesai yra skirtingi. Tačiau jie jau yra šiame procese, ir tai suprato per vėlai. Kodėl taip yra? Nes ją vedė įsimylėjimas. Ji pasitikėjo per greitai ir neleido smegenims apdoroti informacijos ir sužinoti detalių.

Kokią išvadą galite padaryti? Neskubėkite. Negalima vadovautis vien simpatijomis. Santykių pagrindas yra visiškai skirtingi dalykai.

2 pagrindinės priežastys, dėl kurių moterys renkasi netinkamą vyrą

Antroji priežastis: „su ja jis buvo blogas, o aš jį perauklėsiu“

Jei pirmuoju atveju bėdos priežastimi tapo naivumas ir nepatyrimas, tai šiuo atveju kalba eina apie absoliutų kvailumą. Nežinau, kas įteigė moterims mintį, kad jos gali „suremontuoti” net patį beviltiškiausią vyrą. Tačiau tokia mintis – absoliuti nesąmonė. Nieko ji nesuremontuos ir neperauklės.

Pavyzdžiui, vyras gyveno sau praeituose santykiuose pasišvilpaudamas, šlaistėsi nežinia kur ir su kuo, chamiškai elgėsi su buvusia. Ir mūsų herojė apie tai puikiausiai žinojo. Bet jos tai nė kiek nesutrikdė. Baisaus čia daikto. Turbūt jo pirma žmona buvo silpna ir neįdomi.

Pačioje pradžioje viskas vyksta labai sklandžiai ir gražiai, o kuo viskas baigiasi? Akivaizdu, kad visiška katastrofa. Juk ji nepasieks to, ko tikėjosi. Staiga paaiškėja, kad ji irgi netobula tam vyriškiui. Ir esmė visai ne moteryse, o jo paties noruose ar nenoruose.

Jis gyvena amoralų gyvenimą ir jam tai patinka. Nesvarbu, kas yra šalia jo. Net jei tai gražiausia ir geriausia moteris pasaulyje, jam tai neturi jokios reikšmės.

Ir dėl visų problemų bus kaltas ne jis, kaip daugelis moterų klaidingai pamanys. Atseit, koks niekšas, mezgė pažintis „kairėje”. Kaip jam ne gėda! Bet juk jis toks buvo visada! Kodėl jis staiga turėjo nuspręsti pasikeisti, jei visa jo esybė reikalauja visai ko kito? Su ta moterėle jam buvo paprasčiausiai patogu.

Kokią išvadą galima padaryti šioje situacijoje?

Svarbu labai atsargiai ir kruopščiai rinktis. Jei kažkas iš anksto jums netinka partneryje, nepuoselėkite vilčių, kad jis pasikeis, būdamas su jumis. Jūs imate žmogų sau į porą su visu tuo gėriu ir blogiu, kurį jis jau turi savyje. Kažką išties galima pakoreguoti, tačiau tik tuo atveju, jeigu jis pats to norės.

Pokyčių tikimybė – 50:50. Ir ne jūs visa tai turite įtakoti. Ir jeigu jums tai tinka, jei sutinkate su jo problemomis, tai nereikalaukite pokyčių.

Visas santykių grožis slypi tame, kad jūs neaukojate ir neišduodate savęs dėl kažkieno užgaidų. Tegul jo problemos lieka jam pačiam. O jūs pasirūpinkite savomis. Šitaip gyvenimas taps milijoną kartų paprastesnis. Neužsikraukite sau naštos, kurios nepajėgsite panešti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau