Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2022 » Gruodžio » 30

Zodiako ženklai, tarp kurių visada tvyro aistra

Visos poros svajoja apie aistringus santykius. Tačiau paaiškėjo, kad taip yra ne visada. Astrologai mano, kad tai priklauso tik nuo to, po kokiu Zodiako ženklu žmogus gimė. Jau seniai žinoma, kuris Zodiako ženklas su kuriuo geriausiai dera. Visa šia pikantiška informacija dalijamasi šiame straipsnyje.

AISTRA SANTYKIUOSE

Astrologijoje teigiama, kad to paties arba giminingo elemento Zodiako ženklai geriausiai dera vienas prie kito. Pavyzdžiui, žemės stichijos Zodiako ženklai dera su vandens ženklais, o ugnies stichijos ženklai – su oro ženklais.

Tačiau tikroji aistra santykiuose gali kilti, kai susitinka du vienas kitam netinkamų Zodiako ženklų atstovai. Avinas ir Skorpionas yra puikus to pavyzdys. Jie abu paklūsta ugningajam Marsui.

Kai susitinka po šiais Zodiako ženklais gimę žmonės, tarp jų įsižiebia kibirkštis. Jų santykiai klostosi labai greitai ir audringai. Meilės reikalai būna tokie puikūs, kad atrodo, jog niekas kitas negali sutrukdyti jiems būti laimingiems kartu. Tačiau netrukus jie gali susidurti su tam tikromis problemomis. Šiuose santykiuose būna per daug karšta.

Svarstyklės ir Žuvys plaukioja savo romantikoje, tarsi kokiame dideliame vandenyne. Žinoma, meilės vandenyne. Tik jie pernelyg idealizuoja šiuos santykius. Abu nori apsimesti, kad įtiktų antrajai pusei ir įrodytų, jog jo ar jos jausmai ir ketinimai yra rimti. Tačiau iš tikrųjų vėliau paaiškėja, kad jie abu bijo bet kokių nesėkmių, todėl nėra pasiruošę užmegzti tikrai rimtų tarpusavio santykių.

Liūtas ir Jautis – tai pora, kuri atvirai demonstruoja savo jausmus. Būtent tai tas atvejis, kai abu įsimylėjėliai, nieko nesigėdindami, glamonėjasi viešumoje ir tiesiog valgo vienas kitą akimis. Tačiau šie Zodiako ženklai iš prigimties yra užsispyrę. Jie negali ilgai sugyventi vienas su kitu, nes jiems svarbesni yra jų įpročiai ir gyvenimo būdas.

Šaulys ir Mergelė atsveria vienas kitą. Tačiau kartu jie taip pat gali ir vienas kitą išvesti iš proto. Šaulio ženklo vyras leidžia Mergelės ženklo moteriai atsiverti, o ji nukreipia savo partnerį tinkama linkme ir pakeičia jį į gerąją pusę. Šie aistringi santykiai gali tęstis net iki vedybų ir toliau. Tačiau taip atsitinka tik tuo atveju, jei abu įsimylėjėliai susitinka dar jaunystėje.

AISTRINGI ZODIAKO ŽENKLAI

Ožiaragis ir Vandenis yra veikiami Saturno. Pirmasis laikosi tradicijų ir yra konservatyvus. O štai antrasis yra tikras maištininkas. Tai klasikinis atvejis, kai priešingybės traukia viena kitą ir kartu sukuria unikalią aistros kupiną meilės sąjungą.

Vėžio ir Dvynių santykiai primena amerikietiškus kalnelius. Jie abu dažnai sunkiai susitvarko su savo emocijomis, tačiau tuo pat metu puikiai papildo vienas kitą. Intymumo srityje įsimylėjėliai plaukia pasroviui ir stengiasi įsiklausyti į savo antrosios pusės norus.

Susitikę Vandenis ir Skorpionas supranta, kad jiems pavyko laimėti aukso puodą. Kad jiems pagaliau pavyko surasti žmogų, kuris iš tiesų juos supranta. Dėl to jie tampa ypač artimi. Tačiau tuo pat metu, kai kyla ginčai, jiems beveik niekada nepavyksta rasti bendro sutarimo. Tai ženklai, kurie nėra pasirengę kompromisams.

Draugiškas ir atviras Svarstyklių ženklo asmuo, įsimylėjęs Skorpioną, padeda jam užmegzti ryšį su aplinkiniu pasauliu. Tai abipusiai naudinga sąjunga, kurioje visi gerai jaučiasi. Tačiau problemų išvengti nepavyks, nes Svarstyklių ženklo žmonės nėra pasirengę susitaikyti su Skorpiono ženklo žmonių šaltumu ir santūrumu.

Avinas mėgsta jaustis tikru didvyriu, o Vėžiui reikia apsaugos ir paramos. Šie santykiai klostysis teigiamai, kol Avinas supras, kad antroji jo pusė emociškai priklausoma nuo jo.

Žuvys ir Šauliai turi daug ką bendro. Jų sąjungą galima vadinti sėkminga, nes jie moka prisitaikyti vienas prie kito trūkumų. Tačiau, kai jų gyvenimo principai ima nesutapti, iškyla problemų. Aistra nebepadeda išlaikyti šalia mylimo žmogaus. Tada jų sąjunga baigiasi.

Mūsų nuomonė

Kaip matote, aistra ne visada padeda įsimylėjėliams sukurti tikrai tvirtą sąjungą. Tai tik trumpalaikis jausmas, kurį kartais labai sunku išlaikyti. Bet kokiu atveju nemanome, kad turėtumėte rinktis partnerį pagal jo Zodiako ženklą. Svarbiau, koks yra jūsų pasirinktas žmogus.

Sakykite, ar tikite skirtingų Zodiako ženklų suderinamumu?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau