Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 26

Ką mes išsirenkame į sutuoktinius, partnerius?

Idealaus sutuoktinio įvaizdis formuojasi visą žmogaus gyvenimą. Jo turinį įtakoja daugybė veiksnių.

  • Socialinės aplinkos, kurioje žmogus auga ir gyvena, stereotipai;

  • Panašumas/nepanašumas į priešingos lyties tėvus (tėtis, mama);

  • Literatūros ir kino herojai, menininkai, sportininkai ir kiti žinomi visuomenėje žmonės;

  • Bendravimo su priešingos lyties atstovais patirtis.

Čionai noriu plačiau papasakoti apie tėvų šeimos įtaką tolimesniam asmeniniam žmogaus gyvenimui.

Didžiausią įtaką mūsų pasąmoningam partnerio pasirinkimui turi pirmieji du momentai: šeima ir visa ta informacija meilės tema, kuri žmogų supa vaikystėje. Tai pamatai, kuriais vėliau grindžiamas asmeninis žmogaus gyvenimas suaugusiame amžiuje.

Pasąmoningas veiksnys renkantis partnerį yra noras sekti tėvų prototipu.

Tokį pasirinkimą dažnai padiktuoja noras susirasti tokį patį (arba absoliučiai priešingą) žmogų kaip mama/tėtis ir pataisyti, pakeisti, perdaryti jį iki tokios būsenos, kai šis partneris galės duoti tai, mylėti ir rūpintis taip, ko nepakankamai davė ir darė tėvai vaikystėje. Tai – pasąmoningas troškimas išsigydyti vaikystėje gautas, pavyzdžiui, atstūmimo ir apleistumo, paliktumo traumas.

Ir tada, pavyzdžiui, pasirenkamas partneris, kuris yra emociškai nepasiekiamas kaip buvo nepasiekiama mama. Ir tada prasideda didvyriškos pastangos tą partnerį pakeisti, padaryti jį švelniu, mylinčiu ir paklusniu, kad pagaliau galima būtų gauti meilės, saugumo ir palaikymo, viso to, ko trūko vaikystėje.

Galima sakyti, kad pats giliausias sluoksnis, turintis didžiausią įtaką – tai toji patirtis, kurią mes gavome bendraudami ar nebendraudami su savo mamomis ir tėčiais. Suaugusiame gyvenime su savo partneriais mes dažniausiai stengiamės patenkinti nebaigtus, ne iki galo patenkintus savo psichikos poreikius, susijusius su tėvais, ir atitinkamai pasirenkame tą partnerį, su kuriuo galėtume maksimaliai įgyvendinti pasąmoningą planą ir scenarijų, idealiai išgydydami savo traumas ir žaizdas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau