Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 1

Demokratų gubernatorė Hochul įteisino žmonių palaikų kompostavimą Niujorke

Demokratė gubernatorė Kathy Hochul šeštadienį pasirašė teisės aktą, kuriuo įteisinamas žmonių palaikų kompostavimas.

Niujorkas tapo šeštąja valstija šalyje, kurioje įteisinta ši praktika.

Įstatymo projektą pateikė demokratė valstijos asamblėjos narė Amy Paulin ir demokratas valstijos senatorius Leroy Comrie. Jame teigiama, kad "natūrali organinė redukcija pagreitina biologinio irimo procesą antžeminėje talpykloje, natūraliai paverčiant žmogaus palaikus dirvožemiu. Šis metodas suteiks Niujorko gyventojams galimybę rinktis ekologiškai tvarią ir ekonomiškai efektyvią laidojimo ir kremavimo alternatyvą. Natūralus organinis redukavimas 2019 m. buvo įteisintas Vašingtono valstijoje ir šiuo metu vyksta teisėkūros procesas kitose valstijose."

Procesas trunka 60 dienų ir vyksta dedant asmens palaikus į indą ir užpildant jį medžio drožlių, liucernos ir šiaudų mišiniu.

Niujorko valstijos Katalikų konferencija griežtai pasisakė prieš įstatymo projektą.

"Kompostavimas mums, kaip visuomenei, asocijuojasi su tvariu metodu, kaip pašalinti organines šiukšles, kurios kitu atveju patenka į sąvartynus. Tačiau žmonių kūnai nėra buitinės atliekos, ir vyskupai nemano, kad šis procesas atitinka pagarbaus elgesio su mūsų žemiškaisiais palaikais standartą", - "Catholic Courier" sakė Dennisas Poustas (Dennis Poust), Niujorko valstijos Katalikų konferencijos vykdomasis direktorius.

"Kaip ir daugumoje Albanio valstijoje svarstomų įstatymų projektų, nebuvo surengti vieši klausymai, per kuriuos Niujorko gyventojai galėtų pasisakyti dėl įstatymo projekto privalumų ir trūkumų. Viskas vyko už uždarų durų", - pridūrė Poustas. "Vidutinis niujorkietis nė nenutuokia, kad šis įstatymo projektas buvo pateiktas, jau nekalbant apie jo priėmimą. Nors apie jį šen bei ten rašė spauda, jam buvo skirta labai mažai dėmesio, o tai kelia nerimą, nes mes tikrai manome, kad visuomenėje turėtų būti kalbama apie naujus žmonių palaikų laidojimo būdus, o visuomenė turėtų turėti galimybę apsvarstyti, ar tai yra ta kryptis, kuria norime eiti."

Birželio 1 d. paskelbtame pareiškime apie įstatymo projektą Niujorko valstijos katalikų konferencija teigė: "Nors ne visi turi vienodus įsitikinimus dėl pagarbaus ir pagarbaus elgesio su žmogaus palaikais, manome, kad yra daug niujorkiečių, kuriems šis siūlomas kompostavimo ir (arba) tręšimo metodas, kuris labiau tinka daržovių atraižoms ir kiaušinių lukštui nei žmogaus kūnui, geriausiu atveju būtų nepatogus."

Sietlo laidojimo namai "Recompose", kompostuojantys žmonių palaikus, ima 7 000 JAV dolerių ir giriasi, kad mirusiuosius gali paversti dirvožemiu "vos per 30 dienų".

Laidojimo namų interneto svetainėje aiškinama, kad jie siūlo "įkasimo" ceremoniją, kai kūnas įdedamas į kompostavimo indą.

"Kai atvyksite į "Recompose Seattle", jus pasitiks mūsų Paslaugų komandos narys, kuris jus palydės į Susirinkimo erdvę. Kai įeisite į Susirinkimo erdvę, matysite savo asmens kūną, gulintį ant tamsiai žalios lovos, kurią mes vadiname lopšiu, uždengtą natūraliu audiniu", - aiškinama svetainėje." Lopšys stovės priešais mūsų baltą šešiakampį slenkstinį indą, kuris yra perėjimas į mūsų laivų sistemą. Ceremonijos metu nuo pradžios iki pabaigos jums vadovaus "Recompose Services" specialistas."

Bendrovė teigia, kad "kiekvienam asmeniui, pasirinkusiam "Recompose", o ne įprastą laidojimą ar kremavimą, į atmosferą nepatenka viena metrinė tona anglies dioksido. Be to, mūsų kompostavimo metodas reikalauja 1/8 įprasto laidojimo ar kremavimo energijos. "Recompose" leidžia jums pasirinkti gyvenimo pabaigos būdą, kuris stiprina aplinką, o ne ją niokoja."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite, aukokite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

avatar
2
Dabar tiksliai žynau ,žmonia degraduoja ! Ateina jos pabaiga .
avatar
0
3
Na, čia nejuokinga....  Žmogaus tapatybė niekinama iki komposto....  sad
avatar
0
1
Dulke gymiai, dulke pranyksi.... Nebereiks, tavo tapatybės, tavo prisiminimų, tavo artimų....
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau