Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Sausio » 6

2023 m. Juodasis triušis apdovanos tris Zodiako ženklus

Visi svajoja apie geresnį gyvenimą kitąmet. Kažkam trūksta meilės, kažkas trokšta įdomių nuotykių, o kažkas svajoja sustiprinti savo finansinę padėtį.

Trys Zodiako ženklai galės praturtėti globojami Juodojo Triušio.

DVYNIAI pagerins savo finansinę padėtį

Praturtėti galima tik vienu atveju: Dvyniai turi rizikuoti. Ir nebijoti permainų. Naujų galimybių atsiras kitoje aplinkoje. Jums gali tekti radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Pavyzdžiui, mesti darbą arba persikelti gyventi į kitą miestą ar šalį. Jei nuspręsite keistis, nesigailėsite. Svarbiausia yra pasinaudoti naujomis galimybėmis, o ne „užstrigti mintyse“ sename gyvenime.

VĖŽYS pakeis darbą

Šie Vandens stichijos atstovai supras, kad „per ilgai užsibuvo“ savo darbe. Jie nematys karjeros perspektyvų. Jei Vėžys nenorės su tuo susitaikyti ir pradės intensyviai ieškoti naujo darbo, jis turės galimybę pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Tačiau įsidarbinti kitoje įmonėje neužteks. Jis turėtų pakeisti savo profesiją arba įsigyti papildomą specializaciją. Nauja specialybė motyvuos tobulėti. Ir pinigai ateis. Jei ne iš karto, tai po kelių mėnesių reali nauda bus apčiuopiama. Kelias į sėkmę bus vingiuotas, pilnas sunkumų ir kliūčių, tačiau Vėžiui pasiseks. Žinoma, jei jis nuspręs išeiti iš savo komforto zonos.

MERGELĖ praturtės dėl savo sukaupto potencialo

Mergelė garsėja kaip uoli darbuotoja. Ji geba ilgai ir kruopščiai dirbti, atsakingai atlieka savo profesines pareigas. Atėjo laikas parodyti pasauliui visą sukauptą potencialą. Juodasis triušis 2023 m. Mergelei padovanos daug įdomių įvykių ir iššūkių kupinų užduočių: atsakingą ir pelningą projektą, technikos įrenginių atnaujinimą ar naujų galimybių keliose gyvenimo srityse.

Tad kitų metų „auksiniai“ favoritai bus trys ženklai: Dvyniai, Vėžys ir Mergelė. Tačiau ir kiti Zodiako rato atstovai neturėtų nusiminti. Dangus padeda ištvermingiems ir aktyviems. Todėl nepasiduokite ir tikėkite savimi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau