Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Sausio » 5

2023 m. finansinis horoskopas. Kas maudysis aukse?

Naujaisiais metais žvaigždės turės numylėtinių, ir paaiškės, kad vieniems Zodiako ženklams finansiniuose reikaluose seksis labiau nei kitiems...

Avinas

2023 metų pradžia Avinams atneš finansinių permainų. Ankstesnė veikla apčiuopiamos naudos nebeduos, todėl reikės ieškoti naujų finansinių sprendimų. Jau įpusėjus pavasariui gamta parodys teisingą kryptį. Sėkmingiausi sprendimai Avinams bus investiciniai projektai, kurie patenkins ne tik buitinius poreikius, bet ir dalį pelno bus galima skirti naujoms idėjoms.

Jautis

Jaučio finansinė padėtis 2023 metais bus stabili. Ant galvos „nukritusių“ piniginių dovanų nebus, tačiau ir šeimos biudžete nebus pastebimų skylių. 2023 metų vasarą Jaučiui pasiseks, jis gaus projektą, kuris atrodys labai perspektyvus investicijoms. Tačiau žvaigždės primygtinai rekomenduoja nepasiduoti pagundai, nes vaikantis lengvų pinigų galite daug prarasti.

Dvyniai

Dvyniams 2023-ieji atneš nuostabių galimybių. Visos finansinės operacijos vyks kaip laikrodis. Žvaigždės Dvyniams pataria nesitenkinti mažu, o plėsti akiratį. Norint gauti maksimalią naudą iš savo verslo, reikia ieškoti naujų verslo partnerių ir atkreipti dėmesį į kompetentingą valdymą. Taigi, iki metų pabaigos galite gerokai padidinti savo turtą.

Vėžys

2023 metais Vėžiai tvirtai stovės ant kojų. Finansinė padėtis ilgainiui taps stabili. Iki rudens galite rimtai sutaupyti. Žvaigždės Vėžiams žada papildomų pajamų iš banko indėlio, taip pat solidžią premiją palikimo ar reikšmingo laimėjimo pavidalu, tai įvyks iki metų pabaigos.

Liūtas

Liūtai 2023 metais taps pastebimai turtingesni. Nemažai svarbių priimtų sprendimų paveiks jūsų finansus teigiamai. Sėkmė Liūtus lydės ištisus metus, tad verta pasinaudoti galimybe. Verta atkreipti dėmesį į projektus, kurie anksčiau atrodė rizikingi. Žvaigždės žada didelį aukso puodą ir galingą pinigų srautą.

Mergelė

2023 metais Mergelėms nerekomenduojama priimti svarbių su finansais susijusių sprendimų. Reikia nustoti investuoti, pirkti loterijos bilietus ir imti paskolas. Teks racionaliai tvarkyti savo biudžetą ir neapgalvotai neišlaidauti. Iki 2023 metų rudens situacija pagerės, tačiau iki tol Mergelės turėtų atidžiai stebėti savo piniginės turinį.

Svarstyklės

Piniginė sėkmė Svarstyklių laukia pirmoje 2023 m. pusėje. Būtent šiuo laikotarpiu turėtumėte atkreipti dėmesį į didelius projektus ir nebijoti pagrįstos rizikos. Geriausias sprendimas Svarstyklėms bus investicijos į nekilnojamąjį turtą, kuris atneš galingiausią finansinę grąžą. Iki 2023 metų pabaigos galite gauti pirmąjį rimtą pelną ir paruošti trampliną naujiems sandoriams.

Skorpionas

2023 metais Skorpionams nusišypsos finansinė sėkmė. Džiaugsmingas įvykis įvyks sekančių metų viduryje. Apie save primins seni projektai, taip pat įtakingi rėmėjai. Antrasis sėkmingas laikotarpis Skorpionams – metų pabaiga. Žvaigždės žada solidžius piniginius prizus, vertingas kolegų dovanas ir dosnius artimųjų dėkingumo ženklus.

Šaulys

Materialinė Šaulio būklė 2023 metais bus stabili, o tai jau nėra blogai. Turėdami pastovias ir stabilias pajamas, galite tyrinėti naujas savo karjeros sritis arba ieškoti perspektyvesnio darbo.

Ožiaragis

2023-ieji džiugins Ožiaragius nuspėjamumu. Naudodami savo stabilią poziciją galite suformuoti finansinę pagalvę arba investuoti į įdomius projektus. Nepaisant sėkmingos finansinės būklės, neturėtumėte skolinti pinigų kitiems, nes 2023 metais išauga rizika, kad pinigų jums negrąžins.

Vandenis

Keičiant darbą ir ieškant papildomų galimybių Vandenių pajamos 2023 metais smarkiai išaugs. Prieš juos iškils naujos perspektyvos. Dabar Vandeniai pagaliau galės sau leisti įsigyti brangių pirkinių ar leistis į įdomią kelionę.

Žuvys

Finansinė sėkmė Žuvis pasitiks 2023 metų vasarą. Būtent šiuo laikotarpiu verta atlikti daugumą operacijų ir piniginių manipuliacijų. Tačiau Žuvys tikrai neturėtų leisti visų pinigų vėjais ir anksti švęsti pergalę. Iki metų pabaigos laukia netikėtos išlaidos, kurios nebuvo įtrauktos į biudžetą. Štai kodėl verta susilaikyti nuo švaistymo ir racionaliai paskirstyti finansus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau