Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 8

JK vyriausybė: šimtai tūkstančių britų miršta dėl COVID skiepų

JK vyriausybės informatorius patvirtino, kad nuo COVID-19 vakcinų įdiegimo mirė šimtai tūkstančių britų.

Džeimsas Velsas (James Wells), buvęs JK Nacionalinio statistikos biuro vyresnysis darbuotojas, šią savaitę prisijungė prie Naidželo Faradžo (Nigel Farage) laidoje "GB News" ir paaiškino, kaip oficialūs JK COVID mirtingumo duomenys atskleidžia, kad dėl eksperimentinių mRNA skiepų kiekvieną savaitę miršta daugiau nei 1 000 žmonių.

"Šie pertekliniai mirties atvejai tęsiasi nuo gegužės mėnesio, vidutiniškai per savaitę miršta apie 1 000 žmonių", - sakė N. Wellsas N. Farage'ui.

 

"Priežastis, dėl kurios negalime to ignoruoti, yra ta, kad tai būdinga visoms amžiaus grupėms, o ypač jaunimui. Matome 10-15 proc. perteklinį mirčių skaičių 24-59 metų amžiaus grupėje", - perspėjo jis ir pridūrė, kad šias mirtis lemia "širdies priepuoliai, širdies ligos".

Infowars.com praneša: Wellsas tęsė, kad JK vyriausybė dėl mirčių pertekliaus bando kaltinti "greitosios pagalbos vėlavimą" ir diagnozes, kurios lieka nepatikrintos dėl praleistų patikrinimų.

"Galite paaiškinti galbūt nedidelį ciferblato judėjimą, bet negalite paaiškinti 1 000 atvejų per savaitę nuo to. Tai juokinga. Tiesą sakant, tai įžeidžia mūsų intelektą. Ir nėra jokių tai patvirtinančių įrodymų", - sakė Wellsas.

Wellsas paragino atlikti "nepriklausomą viešą tyrimą" dėl mirčių pertekliaus ir sakė, kad jis "kelia klausimą", jog dėl to gali būti kaltos COVID injekcijos.

"Tai jauni, sveiki žmonės, kurie miršta. Ir šiuo metu atrodo, kad vyriausybė - viskas, ką ji daro, tai blaškosi aplink ir sako: "gali būti tas, gali būti anas", - sakė jis.

"Jei į visa tai atsižvelgtumėte, visame pasaulyje atsiranda duomenų, kurie rodo, kad vakcinos, ypač mRNA vakcinos, yra susijusios su širdies ligomis", - pridūrė jis.

Wellsas taip pat pridūrė, kad nebepasitiki JK vyriausybe, nurodydamas, kad ji tyliai atšaukė kenksmingą "Astra Zeneca" vakciną.

Geriausias draudimo tyrimų analitikas Joshas Stirlingas praėjusį mėnesį pakartojo Wellso nuogąstavimus, pažymėdamas, kad 2022 m., palyginti su 2021 m., mirtingumas dėl visų priežasčių padidėjo apie 15 %.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau