Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Sausio » 9

"Nenoriu skiepytis": NHS gydytojas į kamerą sako JK sveikatos apsaugos ministrui

(Trumpai - Užsienis) Penktadienį NHS gydytojas sveikatos apsaugos sekretoriui Sajidui Javidui (Sajid Javid) pasakė, kad jo netenkina vyriausybės įpareigojimas sveikatos priežiūros darbuotojams skiepytis nuo Covid-19, kuris turi įsigalioti balandžio mėn.

Nuo lapkričio 11 d. jau įsigaliojo įpareigojimas skiepyti slaugos namų darbuotojus, savanorius ir lankytojus. Gruodžio 14 d. parlamentas patvirtino NHS darbuotojų skiepijimo mandatą.

Stivas Džeimsas (Steve James), Karaliaus koledžo ligoninės anesteziologas konsultantas, pasakė Džavidui, kad, jo nuomone, moksliniai įrodymai, pagrindžiantys įpareigojimą skiepytis, nėra "pakankamai tvirti", o vyriausybė turėtų bent jau atsižvelgti į niuansą, kad kai kurie gydytojai turi antikūnų dėl ankstesnio kontakto su CCP (Kinijos komunistų partijos) virusu - virusu, sukeliančiu COVID-19.

"Man tai nepatinka", - sakė Džeimsas sveikatos apsaugos ministrui po to, kai jis paklausė intensyviosios terapijos skyriaus (ITS) darbuotojų nuomonės apie naują taisyklę reikalauti, kad NHS darbuotojai būtų skiepijami nuo CCP viruso.

Neskiepytas gydytojas sakė, kad jis sirgo COVID-19 ir dirbo COVID-19 intensyviosios terapijos skyriuje nuo pat pandemijos pradžios.

"Aš nebuvau skiepytas. Nenoriu skiepytis", - sakė Džeimsas, pridurdamas, kad vienas iš jo kolegų buvo tokioje pačioje situacijoje.

"Vakcinos tik aštuonioms savaitėms sumažina [KKM viruso] Delta [varianto] plitimą. Su Omicron tikriausiai mažiau. Už tai būsiu atleistas iš darbo, jei neturėsiu vakcinos? Mokslas nėra pakankamai tvirtas", - sakė jis Javidui....

Daugiau skaitykite tikrose naujienose Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau