Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 11

Ar esate pasiruošę naujai meilei?

Kiek laiko turi praeiti, kad visiškai atsigautume po išsiskyrimo ir būtume pasirengę naujiems santykiams? Žinoma, kad tai priklauso nuo daugybės dalykų, pavyzdžiui, kokia stipri buvo meilė ir koks glaudus buvo ankstesnis ryšys. Išsiskyrimo skausmas anksčiau ar vėliau vis tiek išblėsta.

Kokie požymiai rodo, kad esate pasirengę naujam ryšiui? Kaip nustatyti?

Jokiu būdu nereikėtų per anksti pulti į kito vaikino glėbį, jei dar neįveikėte savo kančių. Noras kuo greičiau nugalėti išsiskyrimo skausmą, aplinkos spaudimas ir lūkesčiai gali paskatinti žengti pernelyg skubotus ir neapgalvotus žingsnius. Tuo sau tikrai nepagelbėsite, tik apsigausite ir nusivilsite prasidėję su pirmu pasitaikiusiu asmeniu.

Kada išsiskyrimą su buvusiuoju galima laikyti užbaigtu?

Kaip jaučiatės, kai pagalvojate apie išsiskyrimą ir savo buvusįjį? Ar jus apima liūdesys, ar ilgitės jo? Ar pajuntate įniršį, pyktį, nekenčiate jo dėl sielos žaizdų, kurias jis padarė? Jei taip, dar nesate pasiruošę naujiems santykiams. Jei per ilgą laiką nesugebėsite savarankiškai įveikti savo meilės skausmo, nesigėdinkite kreiptis pagalbos į psichologą.

Jei dabar galite galvoti apie savo buvusįjį be jokio pykčio, nuoskaudos ar skausmo, tai – geras ženklas. Galite pasakyti sau, kad jau užbaigėte senąjį ryšį ir net pasimokėte iš savo klaidų Jūsų ankstesnis partneris tapo jūsų praeities dalimi, jis priklauso praeičiai. Viskas praėjo.

Į naują pradžią laisva širdimi

Jeigu jaučiatės ramiai ir abejingai, kai prisimenate buvusį partnerį, pabandykite dar kartą mintimis peržvelgti jūsų buvusius santykius. Prisiminkite viską, kas buvo gerai ir blogai. Pripažinkite savo klaidas ir atleiskite jam, nesigraužkite ir nekaltinkite jo. Kai būsite įveikę praeitį ir pasimokę, apdoroję patirtį, išeisite iš krizės gerokai sustiprėję. Nebeliks pavojaus pakartoti senas klaidas. Pajusite palengvėjimą tarytum būtumėte nusimetę seną naštą ir atlaisvinsite širdį naujiems jausmams.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau