Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 13

Naujas translytiškumo įstatymas privers JK mergaičių mokyklas priimti mokinius biologinius vyrus

Pagal naujus lyties pripažinimo įstatymus, kurie buvo pasiūlyti Škotijoje, Anglijos mergaičių mokyklos bus priverstos priimti biologiškai vyriškos lyties mokinius.

Pasak pranešimo, pagal neseniai Škotijoje priimtą įstatymą mergaičių mokyklos visoje Jungtinėje Karalystėje privalės priimti berniukus, kurie patys save identifikuoja kaip transseksualus.

Policy Exchange analitinio centro parengtoje ataskaitoje teigiama, kad naujasis Škotijos teisės aktas, leidžiantis vyresniems nei 16 metų asmenims be jokio medicininio įvertinimo save identifikuoti kaip kitos lyties asmenis, privers mergaičių mokyklas visoje Jungtinėje Karalystėje pradėti įsileisti biologinius vyrus, kurie save identifikuoja kaip translyčius.

Breirtbart praneša: Škotijos vyriausybė svarsto galimybę blokuoti teisės akto oficialų pasirašymą karaliumi pagal 1998 m. Škotijos akte, kuriame apibrėžtos kai kurios Škotijai perduotos galios, nustatytas taisykles.

Ketvirtadienį paskelbtame pranešime teigiama, kad naujosios taisyklės, pagal kurias Škotijoje žmonės galės teisiškai pripažinti kitą lytį be medicininių tyrimų, turės didelių pasekmių visoje Jungtinėje Karalystėje, nes dėl jų bus daug sunkiau teisiškai išlaikyti tam tikras tik moterims skirtas erdves, pavyzdžiui, mergaičių mokyklas.

"[Tai pakeis teisės aktus, susijusius su vienos lyties asmenų paslaugomis, todėl tik moterims skirtose erdvėse gali būti sunkiau neįsileisti biologinių vyrų", - įspėjama dokumente, kuriame aiškinama, kad pagal Didžiosios Britanijos lygybės teisės aktus lytis ir lytis dažnai laikomos pakaitinėmis sąvokomis.

Todėl atrodo, kad vyrai, Škotijoje gavę lyties pripažinimo pažymėjimą, kuriame jie apibūdinami kaip mergaitės arba moterys, gali būti teisiškai neįleidžiami į mergaičių mokyklas bet kurioje Jungtinės Karalystės vietoje.

"[B]iologiniai vyrai, turintys Škotijos lyties pripažinimo pažymėjimą, nepriklausomai nuo to, kur jie yra Jungtinėje Karalystėje, teisiškai bus laikomi moterimis ir galės būti priskirti šiai kategorijai Lygybės akto tikslais", - aiškinama ataskaitoje.

"Dabartinis įstatymas numato, kad 16-18 metų biologiniai vyrai, turintys lyties pripažinimo pažymėjimą, negali būti neįleidžiami į vienos lyties mergaičių mokyklas", - rašoma toliau.

"Išimčių dėl diskriminacijos dėl lyties pakeitimo mokyklose nėra".

"Šiuo įstatymo projektu tam tikriems biologiniams vyrams bus suteikta teisinė teisė būti priimtiems į mergaičių mokyklas - teisė, kuri kitu atveju neegzistuoja", - toliau teigiama dokumente.

Toliau dokumente teigiama, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė "pagrįstai" siektų vadinamojo 35 skirsnio įsakymo, kuris užkirstų kelią Škotijos parlamente priimto transseksualumo įstatymo projekto įsigaliojimui.

Tokį įsakymą Vestminsteris gali priimti, jei turi pagrįstų priežasčių manyti, kad Škotijoje priimtas įstatymas kelia pavojų visos Jungtinės Karalystės valdymui.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau