Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 14

GOP siekia nutraukti JAV finansavimą Pasaulio sveikatos organizacijai

Kongreso narys Čipas Rojus (Chip Roy) ir keli kiti Atstovų Rūmų respublikonai ketvirtadienį pristatė teisės aktą, kuriuo bus uždrausta JAV finansuoti korumpuotą Pasaulio sveikatos organizaciją.

Infowars.com: Įstatymas "Jokio mokesčių mokėtojų finansavimo Pasaulio sveikatos organizacijai" neleistų Amerikai skirti mokesčių dolerių korumpuotai globalistinei organizacijai.

Kongresmenas Rojus išplatino pareiškimą apie šį pasiūlymą, kuriame teigiama: "Milijonų mokesčių mokėtojų dolerių nukreipimas korumpuotai Pasaulio sveikatos organizacijai, kuri tarnauja Kinijos komunistų partijai, yra spjūvis į veidą sunkiai besiverčiančioms amerikiečių šeimoms, kovojančioms su rekordiškai didele infliacija, ir visiems tiems, kurių gyvenimus ir pragyvenimo šaltinius sugriovė ir sunaikino COVID pandemija."

"PSO ne tik reguliariai propaguoja abortus ir radikalią lyčių ideologiją, bet ir gyrė Kiniją už jos "lyderystę" COVID-19 ligos pradžioje ir nepadarė nieko, kad KKP būtų atsakinga už COVID-19 plitimą. Jau seniai laikas Kongresui pasinaudoti savo teise ir nutraukti JAV finansavimą šiai korumpuotai tarptautinei organizacijai, kaip tai padarė D. Trumpo administracija", - pridūrė jis.

Kongresmenas Roy didžiuojasi, kad prie jo prisijungė atstovas Rep. McClintock (CA-05), Jeff Duncan (SC-03), Mary Miller (IL-15), Andrew Clyde (GA-09), Harshbarger (TN-01), Matt Rosendale (MT-02), Marjorie Taylor Greene (GA-14), Paul Gosar (AZ-09), Dan Bishop (NC-08), John Moolenaar (MI-02), Pat Fallon (TX-04), Andy Biggs (AZ-05), Wesley Hunt (TX-38), Huggins (LA-03), Greg Steube (FL-17), pristatydami šį teisės aktą.

Visą teisės akto tekstą skaitykite čia.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau