Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 15

Visoje Jungtinėje Karalystėje statomi laikini morgai dėl precedento neturinčio mirčių skaičiaus padidėjimo

Dėl beprecedenčio mirčių skaičiaus padidėjimo įvairiose Jungtinės Karalystės vietose, įskaitant turistų lankomiausias vietas ir oro uostus, statomi laikini morgai.

Praėjusiais metais "The Gateway Pundit" pranešė, kad mirčių skaičius Anglijoje ir Velse ir toliau auga, nors mirčių, susijusių su Kovidu, sumažėjo.

Todėl sveikatos ekspertai pareikalavo nedelsiant ištirti didėjančio ne Covid perteklinių mirčių skaičiaus šaltinį.

Sveikatos ekspertai vis dar ieško atsakymų ir pareikalavo skubiai atlikti tyrimą. Jie manė, kad dėl to gali būti kaltas atsakas į pandemiją, sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo trūkumas ir net pragyvenimo išlaidų krizė.

Trumpai tariant, sveikatos ekspertai buvo "suglumę".

Geriausias Didžiosios Britanijos kardiologas daktaras Aseemas Malhotra (Aseem Malhotra), labai gerbiamas, apdovanojimus pelnęs NHS konsultantas kardiologas, pareiškė, kad mirtys greičiausiai buvo susijusios su eksperimentinėmis mRNA COVID vakcinomis.

Neseniai paskelbtoje ataskaitoje teigiama, kad 2022 m., palyginti su įprastais metais, užregistruota 50 000 mirčių perteklius. Pernai Jungtinėje Karalystėje mirčių perteklius buvo didžiausias per 50 metų.

Dr. Aseemas Malhotra šią savaitę prisijungė prie BBC ir aptarė šokiruojantį šiais metais Didžiojoje Britanijoje užregistruotų perteklinių mirčių skaičių.

"Tai tikriausiai prisideda prie to. Vakcinos mRNA COVID iš tiesų kelia širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Ir aš iš tikrųjų paraginau sustabdyti šios vakcinos vartojimą, kol bus atliktas tyrimas, nes šiuo metu yra daug neaiškumų dėl to, kas lemia mirčių perteklių", - sakė Malhotra.

Šiuo metu JK ligoninėse, kuriose yra pilni morgai, laikinieji morgai naudojami kaip perteklinės patalpos.

Ši žinia pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Žmogaus audinių tarnyba (Human Tissue Authority), agentūra, atsakinga už žmogaus palaikų laikymo reguliavimą, visoje šalyje paskelbė perspėjimą dėl "morgo pajėgumų problemų".

Šie laikini morgai, kuriuos sudaro dideli jūriniai konteineriai, įrengiami viešose vietose, pavyzdžiui, biurų parkuose, pranešė "Mirror".

Visoje Jungtinėje Karalystėje statomi laikini morgai

Pasak "The Sun", transporto priemonės iš tokių ligoninių kaip Solsberio apygardos ligoninė Viltšyre ir Karališkoji Liverpulio ligoninė pristatė kūnus į tarybos smėlio aikštelę, kurioje visą parą saugomas šaldymo įrenginys.

Solsberio NHS fondo fondas sakė: "Galime patvirtinti, kad atidarėme papildomą morgo patalpą, kad patenkintume išaugusį vietos bendruomenės poreikį."

"Mūsų morgo tarnyba dirba pagal nacionalinius standartus, visada elgdamasi su mirusiaisiais ir artimaisiais oriai ir pagarbiai, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Visuose mūsų papildomuose pajėgumuose užtikrinamas privatumas ir visą parą veikianti apsauga", - rašoma toliau.

Tuo tarpu Liverpulio karališkojoje universitetinėje ligoninėje įsteigti du papildomi skyriai.

Liverpulio universitetinių ligoninių NHS fondo fondas "Liverpool University Hospitals NHS Foundation Trust", valdantis Liverpulio karališkąją ligoninę, pareiškė: "Įprasta praktika, kad morguariumuose yra specialiai įrengtos laikinos sistemos.

"Taip užtikrinama, kad padidėjus paklausai pacientai ir toliau būtų gydomi oriai ir pagarbiai, patalpose, kurios prilygsta nuolatiniam morguarijui. Dvi tokios sistemos, atitinkančios Žmogaus audinių tarnybos nustatytus standartus, įdiegtos Liverpulio karališkojoje universitetinėje ligoninėje", - rašoma toliau.

Tai ne tik JK.

Laidojimo namai Norvegijoje skambina pavojaus signalu, nes dėl Norvegijoje sparčiai didėjančio mirtingumo rodiklio jiems sunkiai sekasi saugoti visus mirusius žmones.

Pasak vietos laikraščio "Dagbladet Trondheim", Trondheimo mieste, Centrinėje Norvegijoje, smarkiai išaugo žmonių, kuriems reikia laidojimo paslaugų, skaičius.

Didžiausių Trondheimo laidojimo namų "Svanholm & Vigdal Gravferd" ketvirtos kartos generalinis direktorius Larsas Svanholmas teigė, kad per šimtametę laidojimo namų istoriją niekada nebuvo tokio mirčių skaičiaus kaip dabar.

"Tai ženklus padidėjimas, ir mes nieko panašaus nepatyrėme per keturias kartas", - sakė Larsas Svanholmas (Lars Svanholm) dienraščiui "Dagbladet".

"Tokio padidėjimo nebuvo nuo pat įmonės veiklos pradžios 1922 m.", - sakė L. Svanholmas vietos televizijai.

Siekdami susidoroti su didėjančiu mirusiųjų skaičiumi, jie atidarė vėsų skubios pagalbos kambarį garaže.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau