Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2023 » Sausio » 19

Naujasis Mėnulis 2023.01.21: visiško atsistatymo ir didelių galimybių metas

Tvirtai prisisekite saugos diržus, prasideda linksmoji dalis!

Jaunatis atveria vartus naujai energijai, pašėlusiai ir nevaržomai. Tiems, kurie jau sustingę, pavargę nuo pelkėtų paskutinių praėjusių metų savaičių, prasideda naujas realybės etapas. Tiems, kuriems bet kokie pokyčiai ir sukrėtimai kelia didelį diskomfortą, tai tikrai nebus malonu.

Naujasis Mėnulis įvyksta iškart po to, kai Marsas ir Merkurijus baigia savo retrogradus. Uranas taip pat išsiskleidžia tą dieną, kai yra jaunatis - dabar danguje nebus retrogradinių planetų: nei žingsnio atgal, nei posūkio į praeitį, kad neištiktų Orfėjo ar Loto žmonos likimas.

Ši atsinaujinimo energija ilgai kaupėsi ir koncentravosi intensyviomis dienomis iki Naujojo Mėnulio, todėl ji gali būti tarsi šūvis - aštri, staigi ir labai galinga.

Viskas, kas buvo sustabdyta nuo 2022 m. rudens, pradeda spręstis ir keistis. Turėjome daug laiko pagalvoti ir sukaupti jėgas, o dabar atėjo akimirka padaryti kokybinį šuolį, išspręsti sudėtingą situaciją, ką nors pakeisti savo gyvenime. Atsiveria perspektyvos ir naujos galimybės...

Naujasis Mėnulis 2023 m. sausį - funkcijos

Bet kurio mėnesio jaunaties energetika labai panaši į Naujųjų metų energetiką: galite kurti planus ir norus, kurie greičiausiai išsipildys. Žinoma, turėtumėte tai daryti su tyrais ketinimais. Kadangi 2023 m. sausio mėn. jaunatis sutampa su kinų Naujaisiais metais, šios dienos energija padvigubės ir net padvigubės tikimybė, kad jūsų svajonės išsipildys.

Ką galite daryti per jaunatį

Naujo mėnulio reikšmė ir tikslas - suteikti mums galimybę perimti savo gyvenimo kontrolę ir siekti savo tikslų. Taigi, ką galite ir ką turėtumėte daryti per 2023 m. sausio mėn. jaunatį:

 • Sudarykite ateinančio mėnesio planus;
 • priimti įvairius organizacinius sprendimus;
 • užsiimti filantropija;
 • vykti į komandiruotes ir keliones;
 • nekilnojamojo turto klausimai;
 • atsikratyti viršsvorio ir blogų įpročių;
 • Atleisdami skriaudą paspartinsite savo planų įgyvendinimą.

Nepamirškite, kad jaunatis - puikus metas sugalvoti norą.

Ko nedaryti per jaunatį

Jaunatis turi neigiamų aspektų:

 • nesivelkite į ginčus - bet koks ginčas gali baigtis rimtu konfliktu;
 • atsargiai elkitės su pinigais - nesiskolinkite ir neskolinkite pinigų;
 • Susilaikykite nuo bendravimo su valstybės tarnautojais;
 • Nukreipkite blogas mintis šalin - jos tikrai gali pabloginti jūsų nuotaiką ir net sukelti depresiją;
 • Būkite itin atsargūs - gresia rimti kūno sužalojimai ir lėtinės ligos išsivystymo rizika.

Per jaunatį mūsų imuninė sistema yra silpna - mūsų organizmas tik pradeda kaupti energiją. Todėl šią dieną nepersistenkite, nevartokite alkoholio ir venkite aštraus maisto. Pasisemkite energijos ir įkvėpimo - netrukus jų prireiks, kad įgyvendintumėte savo svajones.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau