Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Rugsėjo » 7

3 Herpeso (pūslelinės) požymiai

Herpesas pasireiškia ne tik ant lūpų peršalus. Tai organizme apsigyvenęs virusas, kuris gali pasirodyti įvairiose kūno vietose.

Pavojingas virusas

Herpeso virusas gali daugelį metų gyventi įvairiuose vidaus organuose ir ląstelėse bei apie save nieko „nepranešti“, o tik vėliau pasirodyti išorėje. Jei Jūs esate sirgę vėjaraupiais, tai aišku iš kur Jūsų organizme atsirado herpeso virusas, nes vėjaraupius ir pūslelinę sukelia tie patys virusai. Gali būti ir taip, kad paprastuoju herpesu persirgote lengva, beveik nepastebima forma. Tačiau stresas, peršalimas, imuninės sistemos nusilpimas, hormonų gausa gali suaktyvinti herpeso virusus, todėl jie pradeda sparčiai daugintis bei gaminti vis naujas ir naujas virusų ląsteles.

1 požymis: pūslelės ir žievelė ant lupų

Kai herpeso virusas suaktyvėja, ant lūpų atsiranda smulkūs išbėrimai ir pūslelės su skysčiu. Sprogus pūslelėms, susidaro luobelė, kuri sudirgsta vos ją palietus. Taip dažniausiai nutinka peršalus ir suaktyvėjus jau organizme esančiam herpeso virusui.

Dar blogiau, jei herpeso virusas apsigyvena burnoje. Tai - jau skausminga Sunku kramtyti ir nuryti maistą, neįmanoma normaliai valyti dantų. Nemalonūs pojūčiai atsiranda net ir kalbant.

Herpesas, Pūslelinės, virusas, herpeso virusas, Genitalinis herpesas

Ką daryti?

Pasistenkite, kad infekcija nepa-plistų visame lūpų plote, o liktų tik 1-2 taškeliais. Todėl prausiantis stenkitės nesudrėkinti herpeso viruso pažeistų lūpų vietų. Taip pat stenkitės nelaižyti lūpų. Nemalonius pojūčius gali numalšinti specialūs pieštukai ar antivirusiniai tepalai.

Jei herpesas apsigyveno burnoje, teks kurį laiką valgyti tik skystą maistą, bumą skalauti gydomaisiais skysčiais bei gydytis paskirtais vaistais.

Pasistenkite, kad nuo Jūsų herpeso virusu neužsikrėstų namiškiai; vartokite individualius rankšluosčius ir indus.

2 požymis: niežėjimas ir odos dirglumas šonkaulių plote

Taip gali nutikti staiga, pavyzdžiui, perpūtus vėjui ar susinervinus, ar persirgus nelengva liga. Tada skersai šonkaulių ant odos gali atsirasti niežinčios pūslelės. Tai perspėjimas, kad herpeso virusas pažeidė tarpšonkau-linius nervus. Kai herpesas pažeidžia tarpšonkaulinius nervus, gali pradėti kamuoti stiprūs neuralgijos skausmai.

Ką daryti?

Skausmus malšinantys vaistai neefektyviai malšina herpeso sukeltus skausmus, todėl reikia pasitarti su gydytoju kaip tinkamai gydytis. Gydytojas gali paskirti kursą vaistų. Viso gydymo kurso nutraukti negalima, nes tada viruso pilnai sunaikinti nepavyks. Kartais tenka herpeso pažeistas vietas tepti specialiais gydomaisiais tepalais.

Herpesas, Pūslelinės, virusas, herpeso virusas, Genitalinis herpesas

3 požymis: skausmingi ir nemalonus pojūčiai lyties organų plote

Genitalinis herpesas - dar viena viruso forma, plintanti lytinių santykių metu. Labai retai šiuo virusu galima užsikrėsti panaudojus tą patį rankšluosti ar kitas higienos priemones, kuriomis naudojosi ligonis.

Iš pradžių Jūs galite ir nepastebėti ko nors ypatingo. Moterims šis virusas dažniausiai prabunda menstruacijų metu, o vyrams - seksualinio aktyvumo metu.

Herpesas gali išberti ne tik gleivinę, bet ir sėdmenis. Tokiais atvejais būtina gydytis ne tik ligoniui, bet ir jo lytiniam partneriui, nors jis ir jokių herpeso viruso požymių dar nepajuto.

Ką daryti?

Šiuo metu yra efektyvių vaistų, kurie padeda organizme sustabdyti herpeso viruso plitimą. Gydymas būna ypač efektyvus, jei pradedate gydytis vos tik pastebėję pirmuosius herpeso požymius. Teigiama, jog tablečių poveikis yra kelis kartus efektyvesnis nei gydomųjų tepalų poveikis. Vartojant tinkamai parinktus vaistus, pūslelių pastebimai sumažėja, jos mažiau dirgina gleivinę.

Svarbiausia - profilaktika

Profilaktiškai apsisaugoti nuo Įprastinio, o ne nuo genitalinio herpeso - labai sunku ar beveik neįmanoma.

Sustiprinti imuninę sistemą pavyks, jei 2-3 savaites vartosite biologiškai aktyvių medžiagų:

  • alijošiaus ekstrakto;
  • bičių pikio;
  • kininės šizandros;
  • rožinės radiolos;
  • ženšenio antpilų.

Pasiruoškite Jums labiausiai tinkantį preparatą, kuris nesukelia šalutinio žalingojo poveikio ir po 20-30 lašų vartokite pirmoje dienos pusėje.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.10.2019 laikas 20:59 Receptai Skanus Varškės Ir Uogų Vyniotinis

Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 12:25 Receptai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 10:22 Receptai Šokoladinių keksiukų receptas
Labai gardžių, burnoje tirpstančių, šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau