Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 7

3 Herpeso (pūslelinės) požymiai

Herpesas pasireiškia ne tik ant lūpų peršalus. Tai organizme apsigyvenęs virusas, kuris gali pasirodyti įvairiose kūno vietose.

Pavojingas virusas

Herpeso virusas gali daugelį metų gyventi įvairiuose vidaus organuose ir ląstelėse bei apie save nieko „nepranešti“, o tik vėliau pasirodyti išorėje. Jei Jūs esate sirgę vėjaraupiais, tai aišku iš kur Jūsų organizme atsirado herpeso virusas, nes vėjaraupius ir pūslelinę sukelia tie patys virusai. Gali būti ir taip, kad paprastuoju herpesu persirgote lengva, beveik nepastebima forma. Tačiau stresas, peršalimas, imuninės sistemos nusilpimas, hormonų gausa gali suaktyvinti herpeso virusus, todėl jie pradeda sparčiai daugintis bei gaminti vis naujas ir naujas virusų ląsteles.

1 požymis: pūslelės ir žievelė ant lupų

Kai herpeso virusas suaktyvėja, ant lūpų atsiranda smulkūs išbėrimai ir pūslelės su skysčiu. Sprogus pūslelėms, susidaro luobelė, kuri sudirgsta vos ją palietus. Taip dažniausiai nutinka peršalus ir suaktyvėjus jau organizme esančiam herpeso virusui.

Dar blogiau, jei herpeso virusas apsigyvena burnoje. Tai - jau skausminga Sunku kramtyti ir nuryti maistą, neįmanoma normaliai valyti dantų. Nemalonūs pojūčiai atsiranda net ir kalbant.

Herpesas, Pūslelinės, virusas, herpeso virusas, Genitalinis herpesas

Ką daryti?

Pasistenkite, kad infekcija nepa-plistų visame lūpų plote, o liktų tik 1-2 taškeliais. Todėl prausiantis stenkitės nesudrėkinti herpeso viruso pažeistų lūpų vietų. Taip pat stenkitės nelaižyti lūpų. Nemalonius pojūčius gali numalšinti specialūs pieštukai ar antivirusiniai tepalai.

Jei herpesas apsigyveno burnoje, teks kurį laiką valgyti tik skystą maistą, bumą skalauti gydomaisiais skysčiais bei gydytis paskirtais vaistais.

Pasistenkite, kad nuo Jūsų herpeso virusu neužsikrėstų namiškiai; vartokite individualius rankšluosčius ir indus.

2 požymis: niežėjimas ir odos dirglumas šonkaulių plote

Taip gali nutikti staiga, pavyzdžiui, perpūtus vėjui ar susinervinus, ar persirgus nelengva liga. Tada skersai šonkaulių ant odos gali atsirasti niežinčios pūslelės. Tai perspėjimas, kad herpeso virusas pažeidė tarpšonkau-linius nervus. Kai herpesas pažeidžia tarpšonkaulinius nervus, gali pradėti kamuoti stiprūs neuralgijos skausmai.

Ką daryti?

Skausmus malšinantys vaistai neefektyviai malšina herpeso sukeltus skausmus, todėl reikia pasitarti su gydytoju kaip tinkamai gydytis. Gydytojas gali paskirti kursą vaistų. Viso gydymo kurso nutraukti negalima, nes tada viruso pilnai sunaikinti nepavyks. Kartais tenka herpeso pažeistas vietas tepti specialiais gydomaisiais tepalais.

Herpesas, Pūslelinės, virusas, herpeso virusas, Genitalinis herpesas

3 požymis: skausmingi ir nemalonus pojūčiai lyties organų plote

Genitalinis herpesas - dar viena viruso forma, plintanti lytinių santykių metu. Labai retai šiuo virusu galima užsikrėsti panaudojus tą patį rankšluosti ar kitas higienos priemones, kuriomis naudojosi ligonis.

Iš pradžių Jūs galite ir nepastebėti ko nors ypatingo. Moterims šis virusas dažniausiai prabunda menstruacijų metu, o vyrams - seksualinio aktyvumo metu.

Herpesas gali išberti ne tik gleivinę, bet ir sėdmenis. Tokiais atvejais būtina gydytis ne tik ligoniui, bet ir jo lytiniam partneriui, nors jis ir jokių herpeso viruso požymių dar nepajuto.

Ką daryti?

Šiuo metu yra efektyvių vaistų, kurie padeda organizme sustabdyti herpeso viruso plitimą. Gydymas būna ypač efektyvus, jei pradedate gydytis vos tik pastebėję pirmuosius herpeso požymius. Teigiama, jog tablečių poveikis yra kelis kartus efektyvesnis nei gydomųjų tepalų poveikis. Vartojant tinkamai parinktus vaistus, pūslelių pastebimai sumažėja, jos mažiau dirgina gleivinę.

Svarbiausia - profilaktika

Profilaktiškai apsisaugoti nuo Įprastinio, o ne nuo genitalinio herpeso - labai sunku ar beveik neįmanoma.

Sustiprinti imuninę sistemą pavyks, jei 2-3 savaites vartosite biologiškai aktyvių medžiagų:

  • alijošiaus ekstrakto;
  • bičių pikio;
  • kininės šizandros;
  • rožinės radiolos;
  • ženšenio antpilų.

Pasiruoškite Jums labiausiai tinkantį preparatą, kuris nesukelia šalutinio žalingojo poveikio ir po 20-30 lašų vartokite pirmoje dienos pusėje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau