Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 13

5 patarimai, kaip užmegzti ryšį su savo angelu sargu

Šiandien daug žmonių tiki, kad juos nuolat stebi ir saugo angelai sargai ir, ištikus pavojus, skuba į pagalbą. Yra net įvairių praktikų, kurios padeda užmegzti ryšį su šiais dvasiniais gyvenimo palydovais. Norint užmegzti ryšį su jais, visų pirma, reikia „įsižeminti“. Angelologai pataria nukreipti savo dėmesį į kūną ir pajusti akimirką „čia ir dabar“. Tikslas: sukaupti mentalines energijas ir išlikti susitelkus. Patekus į išsilaisvinimo būseną, kurioje atsikratoma nerimo ir negatyvumo ir randama besąlygiška meilė. Visa tai padeda suderinti paties žmogaus ir jo angelo sargo vibracijas. Padidintoje sąmoningumo būsenoje galima išgirsti angelą sargą, kalbantį su jumis per intuiciją.

Užmegzti kontaktą su angelais galima grupinių meditacijų metu, kai atliekami paprasti ritualai (uždegamos žvakės, smilkalai, skambinama varpais, grojama muzika, kalbamos maldos ir kartojamos afirmacijos). Angelologai gali kreiptis į visas keturias puses ir giedoti užkalbėjimus arba psalmes, kad pakviestų kiekvieną angelą vardu. Kokiu paros metu ritualas atliekamas taip pat yra svarbu. Viduramžiais tokiuose ritualuose buvo naudojamos varlės ir kardai, tačiau šiuolaikiniai angelologai koncentruoja dėmesį tik į minčių sužadinimą, asmens savijautą ir harmoniją, kad užmegztų kontaktą su būtybėmis ir kito pasaulio.

5 patarimai, kaip užmegzti ryšį su savo angelu sargu:

Atkreipti dėmesį į fizinę aplinką ir savo reakciją į ją. Kartais angelai sargai su mumis bendrauja per fizinius pojūčius, todėl nereikia nieko ypatingo daryti, tiesiog stebėti, kaip jaučiatės. Pavyzdžiui, jeigu be jokios aiškios priežasties pašiurpsta oda arba jeigu aplanko jausmas, kad kambaryje be jūsų dar kažkas yra – tai gali būti ženklai, kad angelas sargas bando užmegzti kontaktą su jumis.

Medituoti ir paprašyti angelo sargo, kad jis jums apsireikštų. Angelai sargai su mumis kontaktuoja iš kitos dimensijos, todėl gali reikėti šiek tiek laiko, kol jų žinutės ateina iki mūsų. Meditacija padeda suderinti laikus ir susisiekti su angelu sargu, sustiprina mūsų pačių vibracijas ir leidžia pasiekti aukštesnes sritis. Meditacijos metu tiesiog paprašyti angelo, kad jis duotų jums ženklą. Jis atsakys iš karto arba po kažkiek laiko, priklausomai nuo to, kada jūs būsite pasiruošęs priimti tokias žinutes.

Stebėti pasikartojančius skaičius ar kitus ženklus savo gyvenamoje aplinkoje. Jeigu dažnai pastebite skaičių 11:11 (gali būti ir kitoks skaičius) – tai reiškia, kad angelas sargas bando su jumis užmegzti ryšį, atsiųsti žinią iš kitos dimensijos. Kuo dažniau pasikartoja skaičiai, ypač jei tarp jų yra vienetų, tuo stipresnis ryšys tarp jūsų ir angelo sargo. Tuomet reikia išmokti sulėtinti tempą ir atkreipti dėmesį į tuos ženklus, kurie gali pranešti kažką svarbaus.

Paprašyti savo angelo sargo aplankyti sapnuose. Angelai mėgsta perduoti žinias per sapnus, nes sapno metu mes patenkame į kitą realybę ir nebelieka jokių kasdieninio gyvenimo trukdžių. Kūno poilsio fazės su mumis lengviau kontaktuoti. Todėl prieš eidami miegoti, tiesiog paprašykite jų aplankyti sapnuose ir pasistenkite viską, ką atsimenate, užsirašyti iš karto po tai, kai pabusite.

Kalbėti angelo maldas. Įdomu, kad angelai nėra linkę kištis į žmonių gyvenimus, nebent Žemės gyventojai specialiai jų to paprašo. Patys jie įsikiša tik išimtinais atvejais, pavyzdžiui, tada, kai jų globotiniui gresia mirtinas pavojus. Susiekti su angelu sargu gali padėti dvasinis vadovas. Svarbiausia atsiminti, kad angelai sargai nori jums padėti, todėl nereikėtų drovėtis prašyti jų pagalbos, kai labiausiai to reikia.

rašo priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau