Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 27

6 patarimai moterims, kaip tinkamai elgtis su vyrais

patarimai, moterys, santykiai, elgsena

Norint išlaikyti sveikus santykius ir tvirtą santuoką, būtinai reikia pradėti nuo meilės. Moteris pirmiausia turėtų mylėti ne save, o savo vyrą, tada jis atsilygins begaliniu abipusiškumu!

Šiais laikais tikra nuoširdi meilė yra tarsi prabanga. Daugelis santykių ekspertų ir psichologų mano, kad daugelis dailiosios lyties atstovių šį šviesų jausmą nuvertina ne mažiau nei vyrai. Kai kurios moterys pirmoje vietoje prieš meilę iškelia pinigus, nekilnojamąjį turtą ir automobilius. Vyrai pirmiausia įsimyli išorę, o tik paskui vertina savo mylimosios vidines savybes ir vidinio pasaulio turtingumą.

Jei vyras, grįžęs namo pavargęs iš darbo, nemato mylimos moters namų, jaukumo, šilumos ir rūpesčio, anksčiau ar vėliau jis praras susidomėjimą ja. Tokiu atveju santykius galima laikyti baigtais.

  • Tikra meilė - tai ne tik gauti, bet ir duoti. Nuoširdi šiluma ir rūpestis yra tai, ko negalima nusipirkti. Meilė - tai savęs aukojimas kitam žmogui, tik tokiu pavidalu pasireiškia stiprūs jausmai. Negalima iš žmogaus tik reikalauti, reikia jam duoti meilę, šilumą ir rūpestį, palaikymą sunkiomis akimirkomis ir supratimą.
  • Moteris nuolat užsiima asmeniniu augimu ir saviugda. Moteris turi nuolat puoselėti mylimo vyro interesus. Vystymasis ir tobulėjimas turėtų būti susijęs ne tik su išorine išvaizda, bet ir su vidiniu pripildymu. Kiekviena moteris turi išmokti suprasti ir jausti vyrą, kada palaikyti, kada apkabinti, kada padrąsinti. Kartais reikia vyrą išvesti į rimtus pokalbius, o kartais reikia užsiimti savo reikalais.
  • Nustokite erzinti savo partnerį. Vyrams visiškai nepatinka grįžti namo, kuriame juos pasitinka amžinai nepatenkinta, rėkianti ir besiskundžianti žmona, kuri dar ir rūgščiu veidu. Nuolatiniai įžeidinėjimai, priekaištai, nepatenkintas žvilgsnis ar skandalai nepavers vyro mylinčiu vyru. Jis niekada nenorės grįžti į tokį "lizdą".
  • Stiprioji lytis negali priimti užuominų. Net jei esate kartu ilgą laiką, jis negali skaityti jūsų minčių. Apie viską reikia kalbėti tiesiai į kaktą, kad asmeniniame gyvenime nekiltų jokių problemų ir nutylėjimų.
  • Vyras turi jaustis vyriškiu, šeimos maitintoju. Nereikėtų priekaištauti jam dėl pinigų, nuolat reikalauti brangių daiktų. Darykite tai, ką galite - tada visi bus laimingi.
  • Atsižvelkite į mylimo žmogaus interesus ir poreikius. Kad būtumėte laimingi ir padarytumėte kitą žmogų laimingą, turite įdėti daug pastangų, kad poroje atsirastų abipusis supratimas ir pagarba, bet, patikėkite, verta!

Ši informacija aktuali visais laikais, nes kiekviena moteris nori išlaikyti padorius ir tvirtus santykius su mylimu vyru, o patarimai, kaip tinkamai elgtis su vyru, pravers kaip puikus veiksmų vadovas!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau