Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Kovo » 18

7 pratimai nuo nugaros skausmų

Nugaros skausmai – menkas juokas. Ir nesvarbu, ar gyvenate aktyviai, ar pasyviai – susidurti su tuo gali kiekvienas. Siūlome išbandyti kelis paprastus ir efektyvius pratimus, padėsiančius įveikti skausmą.

Pirmas pratimas

Atsigulkite ant nugaros. Dešinę koją sulenkite, o kairiąją ištieskite ir kelkite į viršų. Suimkite už vidinės kelio pusės ir traukite savęs link. Tokioje padėtyje užsilaikykite 30 sekundžių. Pakartokite pratimą po 2 kartus abiems kojoms.

Antras pratimas

Atsigulkite ant nugaros. Sulemkite kojas per kelius. Kairiąją Suimkite rankomis per kelį ir pritraukite prie savęs. Pabūkite taip 20 sekundžių. Pakartokite po 2 kartus abiems kojoms.

Trečias pratimas

Atsigulkite ant nugaros. Dešinę ranką atmeskite į šalį. Kairė koja ištiesta. Dešinės keliu pasistenkite pasiekti žemę. Paspauskite kairiąja ranka. Palaukite tokioje padėtyje 20 sekundžių. Pakartokite po 2 kartus abiems kojoms.

Ketvirtas pratimas

Atsigulkite ant nugaros, kairę koją sulenkite per kelį. Dešinę dėkite ant viršaus, kelį pasukite į šoną. Lėtai traukite kairę koją į save. Pabūkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Pakartokite pratimą su kita koja.

Penktas pratimas

Priklaupkite ant kelio, kitą koją ištieskite. Pabūkite taip 30 sekundžių. Pakartokite pratimą su kita puse.

Šeštas pratimas

Atsigulkite ant dešinio šono. Kairę sulenkite per kelį ir suimkite už čiurnos ranka. Lėtai spauskite prie savęs, kol pajusite tempimą vidinėje kairiojo klubo pusėje. Nugara neturi būti stipriai išlenkta. Pabūkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Apsiverskite ant kito šono ir pakartokite pratimą.

Septintas pratimas

Atsistokite priešais stalą ištiestos rankos atstumu. Pasilenkite į priekį, šiek tiek sulenkite kelius, kad abiem rankomis galėtumėte pasiekti stalo kraštą. Rankas laikykite tiesiai, galvą – pečių lygyje. Palaukite taip 10 sekundžių, tada atsitieskite ir pasilankstykite į šonus.

Po šių pratimų jausitės nuostabiai!

sveikata.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau