Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 8

Aistra pagal Zodiako ženklą

Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pakoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas.

meilė, aistra, horoskopas, zodiako zenklai, astrology

Avinas

... aktyvus sekso srityje. Šie žmones priskiriami “karšto kraujo” žmonių kategorijai.

Kadangi jų “aš”niekada nepamirštamas, netgi erotinės aistros metu, egzistuoja rizika turėti tokius santykius, kuriuose nėra dvasinio pasitenkinimo.

Skirtingai nei Skorpionas arba Jautis, kuriems patinka ilgalaikis lytinis santykiavimas, Avinas visa tai atlieka greitai, netgi antra ir trečia karta jis labai aistringas ir nekantrus. Lytinio akto metu Avinas taip šėlsta, kad partneris linkęs manyti, jog jis baigs dar iki orgazmo.

Šio ženklo vyrai lytinio akto metu dažnai savo emocijas reiškia dejuodami ir šaukdami. Labai susijaudinusios šio ženklo moterys pamiršta išauklėtos moters pozą ir imasi vyro rolės.

Kaip jau buvo minėta ankščiau, planetų įtakoje išsiskiriančios ženklų charakteristikos gali susilpnėti, būti nuslopintos. Avinas visur turi pirmauti, ir protinga butu manyti, jei jis agresyvus pokalbiuose bei kitais atvejais, tai toks bus ir lovoje.

Viena tik aišku: Avinai nori būti agresyvus, nori būti laimėtojais. Kaip vaidinamas šis vaidmuo ir kokie jo rezultatai, priklauso nuo planetų įtakos individualiam horoskopui.

 Jautis

... ko gero, jausmingiausias Zodiako ženklas. Žmones, kuriuos valdo Venera, mėgsta glamonėti, bet ir pageidauja, kad juos glamonėtu, ištęsia glamonių laiką.

Iš geros puses Jauti charakterizuoja tai, kad jie geri sutuoktiniai. Šio ženklo moterys paprastai būna nuoširdžios ir ištikimos žmonos ir moka kurti namuose taikos ir harmonijos atmosfera. Dauguma Jaučių gerai dirba, kai jie turi jaukų namą ir šeimą, kur galima atsipalaiduoti ir atstatyti energija. Jaučių žmonos dažnai skundžiasi, kad jų vyrai nedemonstratyvūs lytiniuose santykiuose.

Jie imasi pasyvios rolės, laukdami žmonos aktyvumo. Priešingu atveju, vyras dažnai susiranda kita moterį.

Kadangi Jautis valdo pinigu namą, jo finansiniai reikalai atsiliepia lytiniam gyvenimui. Kuomet Jautis mokus, jis nežiūri į gražią moterišką figūra, bet kai reikalai pablogėja, seksas tampa jo saviraiška.

Kuomet jam sekasi, gali tapti per daug taupiu. Tačiau iš esmės - jis mėgsta leisti pinigus ir juos leidžia.

Moterys - Jaučiai savo Veneros natūra turi pamaloninti įvairiais prabangiais daiktais: brangiais juvelyriniais gaminiais, drabužiais, automobiliais- visa tai tam, kad įtiktu meiles ir grožio deivei bei sužadintu Marso susižavėjimą. Kai ja žavimasi, Veneros dukra tampa visiškai abejinga seksui, o vyras- Jautis retai kada abejingas, jis neneigs to.

Ir vyrai, ir moterys gana nekantrūs. Lytinio akto metu jie dažnai elgiasi impulso vedami ir, būdami fiziškai stipriu ženklu, viena aktą laiko nepakankamu. Jaučiams dažnai patinka išorine išvaizda dviejų ženklu, valdomu Merkurijaus - Mergeles ir Dvyniu, kurie gali pasiūlyti įvairiapusiška seksualinį repertuarą.

Ir vyrai, ir moterys Jaučiai apdovanoti ypatingu grožiu. Venera savo pavaldinius dažnai veikia taip, kad jie tampa agresyvus ir, kai jie užima tokia pozicija, tampa sumanūs ir gauna tai, ko nori. Jaučiai užima reikšminga vieta žinomu “brangiųjų meilužiu” sąraše. Jie mėgsta, kai jais žavisi ir juos lepina, tuo būdu gaudami brangias dovanas.

Jautis - žemės ženklas, sugebantis praktiškai panaudoti savo kerus. Jie sako, kad dėl bet kurio vertingo daikto verta ir padirbėti. Kadangi jie tiki teisingu žaidimu, tai yra blogi biznieriai, todėl turi vengti ekonominiu sričių, kurios reikalauja įžūlumo ir apsukrumo, priešingu atveju jie neišlaikys konkurencijos.

Apskritai, neseksualiniai Jaučio manevrai veikia geriau ne reikaluose ir visuomenėje, o asmeniniame gyvenime.

Dvyniai

Merkurijus - planeta, esanti arti Saulės. Be to, apie Saule ji sukasi greičiau, nei kitos planetos. Viena jos pusiu nuolat atsukta į Saule ir nuolat palaiko aukštas temperatūras, kai tuo metu kita puse nemato Saulės ir išlaiko minusine temperatūra. Šie šilumos ir šalčio kraštutinumai demonstruoja nepastovų ir dvigubą Dvynių elgesį.

Neigiamu Dvyniu tipu tarpe mes sutinkame eksperimentatorių, fetišistą, homoseksualistą ir iškrypėlį.

Teigiamu tipu tarpe - žmogus - vienišius, atsiskyręs dailininkas, poetas, asketas, mokslininkas, aukštos moralės žmogus. Apskritai Dvynių aistros susijusios su jų protiniais procesais tiek, kad būtent jų nuotaikos, liūdesys arba susidomėjimas stimuliuoja lytinius santykius. Čia jūs rasite keistuolį, kuris vienu metu neigia visus visuomeninius sąlygiškumus ir šliejasi prie hipių grupės ir jų visuomeninio gyvenimo, o po to neigia šį bohemiška gyvenimą. Jeigu astrologams būtų leista duoti ženklui koki nors kita simbolį, jie pavadintu ji chameleonu, kuris, maskuodamasis ir apsisaugodamas, keičia gan dažnai odos spalva.

Išlaisvintas Dvynys bando įvairius lytinio akto būdus bent karta: niekas jo nešokiruoja. Kadangi Merkurijus valdo raštą, dažnai Dvyniai rašo seksualinių pergalių dienorašti, ten įrašydami įvairias partnerių vertybes ir trūkumus.

Dvyniai nėra agresyvus ir su malonumu visose srityse bus antraisiais, įskaitant ir seksą.

Vėžys

 ... pats netvarkingiausias ženklas tarpusavio santykiu prasme. Dėl savo nepastovios nuotaikos jis lengvai gali atsidurti seksualiniu pergaliu pinklėse. Vienok, jeigu jie myli žmogų, nėra nieko, ko vėžiai negalėtu padaryti, norėdami pamaloninti savo meiles objektą. Jam nesvetimos jokios lytinio akto formos. Šio ženklo moterims su vyrais patinka elgtis motiniškai.

Vėžys valdo krūtine ir ji sujaudina būtent ši kūno dalis. Vėžio vyrus traukia vyresnes, motiniško tipo moterys.

Vėžiai gali labai gerai kontroliuoti lytines funkcijas: jie sugeba gana ilgą laiką žaisti intensyvu meiles žaidimą.

Vėžiai vyrai ir moterys mėgsta, kad juos glamonėtu.

Šio ženklo moterims patinka vaidinti mažytes, nekaltos mergaites role, kuria užvaldo stereotipinis, pasileidęs vyras, nors iš tikrųjų jos, sugundytos erotinio malonumo, apsimesdamos, kaip nesavos iš džiaugsmo, jog praranda savo nekaltybe.

Tai ženklas, kuris gimdo pernelyg gėdingus žmones, bet kartais jie krypsta į kita kraštutinumą seksualiniuose santykiuose ir vaidina agresyvia, valdinga role, kartais imasi žodinio ir fizinio sadizmo.

Liūtas

Dažniausiai Liūtai būna labai aistringi. Kaip ugninis ženklas, Liūtas pernelyg jausmingas. Atminkite, Liūtas valdo 5- ta horoskopo namą, kuris tvarko meile ir pasitenkinimus. Liūtai gali lengvai pasiduoti savo meiles protrūkiams ir tapti aistringais su būdingu mūsų amžiui požiūriu į laisvą seksą. Liūtai visgi retai naudojasi įvairiais laukiniais būdais - jų išdidumas to neleidžia, nors kova su aistra ir pagunda didele.

Liūtai ne tokie agresyvus, nei kitu ugniniu ženklu žmones: Avinas, atvirai agresyvus ir romantiškas bei greitas šaulys, nuolat ieškantis idealisto. Iš tikrųjų Liūtas gali tapti labai gundančiu, jei jis kuo nors susidomėjo.

Jis visada galvoja taip: “Aš noriu tavęs, bet jei tu manęs nenori, tuomet ir man tu nereikalingas”.

Jei vyras – Liūtas, džiunglių karalius, užima pozicija, kuri Liūte priverčia tapti agresyvia, tuomet jis rizikuoja savo dama prarasti visam laikui.

Dėl savo požiūrio “tu pats turi pas mane ateiti” daugeliui Liūtu nepasiseka gyvenime. Tačiau supraskite teisingai ta, rodos, abejinga Liūto vyro charakterio bruožą. Jie labai vyriški, o moterys - moteriškos. Liūtas vyras labai mėgsta būti viršesniu ir yra labai švelnus (niekada nebūna grubus) bei vyriškas meilėje.

Liūtas visada nori parodyti, kad iš meilužių yra pats vyriškiausias. Jis giliai suinteresuotas tuo, ar atitinka partneres seksualinius reikalavimus. Dažniausiai save jis įsivaizduoja Liūtu, užkariautoju, tikru žvėrių valdovu.

Kadangi jis švelniai mylintis, stengsis įtikti, nors jam ir nereikia daug laiko tam, kad santykiai sutvirtėtu ir jo vyriškas geradariškumas įsitvirtintu. Tik tada jis gali atlikti tam tikrus seksualinius veiksmus. Jeigu jis tai daro, vadinasi jam reikia, kad Liūte, jo karaliene suprastu, kad viską jis daro tik vardan jos, jos malonumui ir, kad visa tai ne jo stilius.

Liūte gali atsiliepti į subtilius karališkus reikalavimus. Ji, ko gero, elgsis pasyviai, kad primintu savo meilužiui, jog visu pirma ji yra karaliaus moteris, bet jei nutars pasinaudoti šablonu tam, kad sulaikytu savo karalių, ji gali tapti baisia, laukine kate.

Liūtai vyrai ir moterys labiau mėgsta tvirta, švelnu ir ilgalaiki ryši, nei gryną seksą. Jeigu jie ir palaiko santykius su kitais partneriais, tai tik todėl, kad jiems nepatinka, kaip su jais elgiasi dabartiniai partneriai. Jie ieško nauju meilužiu, ne partneriu.

Kai jiems atrodo, kad rado ta, kuris atitinka jų seksualinius, dvasinius ir intelektualinius poreikius, jie ilgai blaškosi, kol galutinai nusprendžia ir nutraukia santykius su sena meile. Atminkite, Liūtai pastovus savo manieromis ir elgesiu, laikydamiesi savo senu įpročiu siauro tiesaus takelio tol, kol jie atrodo netinkantys. Tuomet savo meile jie keičia galutinai ir negailėdami tu, kuriuos paliko.

Nors Liūtai šilti ir aistringi žmones, siekdami kokio nors tikslo, jie gali bandyti įtikti kitiems. Kai su žmonėmis jie bando manevruoti asmeninėje, darbo ir socialinėje srityje, daro tai nepastebimai ir meniškai. Liūtai ir vyrai, ir moterys turi daug kantrybes, todėl gali naudoti neseksualine strategija, kuri reikalauja daug laiko ir pastangų.

Jie turi kozirius ir stebi, kad jų karališkasis dvaras butu pilnas garbingu inteligentišku sąjungininku, vykdančių jų įsakymus.

Jie veda iš išskaičiavimo, kreipiasi siekdami politiku palankumo, jiems pataikauja. Apskritai reikėtų suprasti, kad Liūtu negalima nupirkti už reikalo kaina. Jie taipogi nepasirinks antros rūšies prekes. Jie sąžiningi savo poelgiais, ir jeigu daug reikalauja iš žmonių, vadinasi pasiruošę daug atiduoti.

Mergelė

... ženklo žmones gana šalti ir santūrus meiles malonumams. Jie tarsi atskleidžia smegenyse savo ir partnerio elgėsi. Apskritai, svaiginančiam meiles sužavėjimui atsiduoda vieną kart gyvenime, dažniausiai, kai būna dar labai jauni, o patirtis mus moko, kad retai kada jaunatviški idealistiniai romanai ištveria laiko patikrinimą.

Po pirmo nusivylimo meile, Mergelės priima tvirtą požiūri: tai nereikalingas, nemadingas mitas! Baime nusivilti paaiškina atsargu Mergelės požiūrį į meile ir seksą. Dėl savo pernelyg kritines, virš analitines, per daug numatančios ir išrankios asmenybes, Mergelės seksą laiko gamtos juokelių, duotu žmogui giminei pratęsti.

Kai užima tokia negatyvia, atsiskyrėliška pozicija, jie meilėje mato tik kančios skausmą ir mažai džiaugsmo bei susižavėjimo. Gaila, bet būtent šios nepasiekiamos Mergelės normos privertė astrologus ši ženklą simbolizuoti Mergelę.

Tokiu būdu zodiaku šeimoje Mergeles yra tarpe didžiųjų “vienišių”, kurie dažnai meiles malonumus priskiria prie retu izoliuotu momentu, vykstančiu tik esant būtinumui.

Kai Mergelė vis tik randa bendra kalba su priešinga lytimi, ji retai kada būna širdinga ir aistringa.

Šie žmones greičiau snobai, kurie bendraus saugioje, intelektualioje zonoje ir meiles srityje bus pertraukiami klinikinio Mergelės griežtumo.

Mergeles visuomet subtilios (jei jos pačios to pageidauja), netgi sekse. Tačiau šiais atvejais, kai nutaria pademonstruoti savo meistriškumą, tai paprasčiausia tik bravo ura dėl pagyrų. Jos nori įtikinti save ir žmones, kad irgi gali būti aistringos ir žmogiškos.

Tačiau, galbūt, mes pernelyg atšiaurūs Mergelėms. Dauguma jų žino apie savo šalta susilaikymą ir stengiasi parodyti prieraišumą, savo darbui suteikia ugnelės. Mergelės gali neapkęsti išpustu meiles pasireiškimu ir mylavimo.

Mergelės viską gerai mato ir pastebi, ir deja, negalvodamos apie pasekmes, negali to neišsakyti kitiems žmonėms. Mergeles retai meluoja ir niekada nemeluoja sau.

Tačiau pažvelkime į teigiamus Mergelės bruožus. Kai santuokoje pastebimas šis Mergelės šaltumas ir priimamas teigiamai, jos lieka ištikimos ir patikimos sutuoktines. Mergelės vyrai gerai aprūpina šeima, o moterys tampa tiksliomis, vykdančiomis žmonos pareigas.

Svarstyklės

Kyla klausimas: jeigu Svarstyklės turi tiek geradariu ir taip aistringai ieško partnerio, kodėl gi jos negali patenkinti ir išlaikyti savo meiles objekto? Atsakymas tas, kad šio ženklo žmones žvelgia į mylimuosius ne kaip į žmones, o kaip į gražius meno kūrinius. Mūsų seksualines laisves amžiuje mažai moterų egzistuoja, kurioms patinka, kad jomis žavėtųsi per atstumą.

Visiems taip pat žinoma, kad tokio tipo vyru irgi reta.

Glamonės ir fizinis artumas laikui bėgant veikia Svarstyklių nervus, šie meiles dievai deda visas pastangas, kad taptu gražiais, gundančiais ir žavingais ir, kai jie, pagaliau, randa ta, kurio ieškojo, prasideda jų nuostabus rožinis romantinio susižavėjimo periodas ir tuomet iš tikrųjų galima patikėti, kad Svarstyklių ženklo žmones yra nuo meiles planetos - Veneros.

Skorpionas

 ... labai emocionalus, jiems reikalinga meile, jie trokšta jos, jie prašo jos, trumpiau sakant - meile - tai gyvenimo kuras. Astrologai vieningai sutaria, kad Skorpionas - pats seksualiausias iš visu Zodiako ženklu.

Būdami karaliais visuose seksualiniuose reikaluose, Skorpionai prie sekso prieina lengvai ir dažniausiai juo užsiima ankstyvajame amžiuje, nes jie seksualiai atrodo. Netgi jei nėra ypač gražus.

Kiekvienas mato nuo jų sklindanti geismą, o jeigu nemato, tuomet jaučia. Žmonės nori juos mylėti, būti su jais kartu, nes jie kuria vidines jėgas, paslėptas aistringoje Skorpiono natūroje.

Skorpionas- tai įasmenintas seksas. Jų ženklas valdo lytinius organus. Argi reikia dar ką nors sakyti? Agresyvioje Marso įtakoje jų smegenų ląsteles šio ženklo vyrus ir moteris apdovanoja didžiuliu seksualiniu apetitu.

Čia nėra jokiu moraliniu apribojimu, nes į seksą Skorpionas žvelgia, kaip į nepriklausoma žmogišku santykiu sritį ir, be to, seksas atstato jų jėgas.

Visame Zodiake meilužiu tarpe Skorpionai labai vertinami. Jie turi tokios patirties, kuri tinka ne tik savo norams patenkinti, bet ir įtikti savo partneriui.

Šaulys

Kadangi šaulys - dvigubas ženklas, šio ženklo žmones būna dviejų tipu: ištikimas idealistinis ir romantiškas tipas, kuris retai kada nueina nuo tiesaus ir siauro geradarystės kelio, ir visiškai priešingas tipas, kuris, beieškodamas tobulybes, mėtosi nuo vieno meilužio prie kito ir pamiršta, dėl kokios priežasties apskritai pradėjo šias paieškas ir, galu gale, ko ieško...

Pirmąjį tipą valdo aistringa prigimtis, tačiau seksualinis energijos perteklius panaudojamas kūrybai, o ne donžuaniškiems nuotykiams.

Antrasis tipas (ir moterų, ir vyrų) - tai tikras suvedžiotojas, kuris trypčioja iš laimes prie kiekvienos savo naujos seksualines pergalės ir įrašo ja į savo meilužių katalogą.

Ožiaragis

Veikiamas Saturno, seksualinėje srityje Ožiaragis yra drovus ir susilaikantis. Saturnas - lėta planeta, užbaigianti pirmąjį Zodiako ciklą per 29.5 metu, ir Ožiaragis panašus į ją. Seksualini Ožiaragio gyvenimą galima padalinti į tris etapus:

1. Jaunystes metai. Šiuo metu jis labai susilaikantis, labiau susikoncentravęs ties mokslais ir profesijos įgijimu. Kaip ir priešingas ženklas - Vėžys - Ožiaragis irgi būna drovus, tačiau už jo ramios išorės slepiasi didžiule aistra. Tik ji ne tokia atvira ir laisva, kaip Skorpiono, o sutvardyta ir užmaskuota.

2. Antrajame seksualinio gyvenimo periode (maždaug nuo 30-ies metu) Ožiaragiai jau būna palypėję karjeros laipteliais ir tada, jau gerokai labiau pasitikėdami savo jėgomis, pradeda eksperimentuoti sekso srityje.

Bijodami prarasti greitai bėganti laiką, jie iš paskutiniųjų leidžiasi vytis savo astrologinius brolius ir visiškai paleidžia vadžias.

Ožiaragiu vyrai retai kada pasižymi viliojančiomis Avino manieromis ir seksualiniu Dvyniu dinamiškumu.

Tačiau jie puikiai jaučiasi finansiniame pasaulyje, žino glamones kaina ir tai, kuo jie nori mokėti. Į meiles santykius jie žvelgia iš pinigu ir jėgos pozicijos.

Ožiaragis nemoka žaisti gražių meiles žaidimų, nemoka meilikauti, nors yra pakankamai protingas, kad kaip nors išoriškai išreikštu savo interesus, pavyzdžiui, nusiųstu mylimajai geliu, saldainiu ar bilietus į teatrą.

Bendraudamas su mylima moterimi jis labai pasikliauja savo statusu ir verte, tikėdamas, kad tuo pelnys jos palankumą.

Moters Ožiaragis siekia taip pat, kaip ir paaukštinimo pareigose. O jeigu jis dar ir gražus, tai moteris tikrai manys, kad sutiko savo idealą. Tačiau bukime atviri - Ožiaragis - tikrai ne pats aistringiausias meilužis. Jis pakankamai geidulingas, tačiau šaltas ir susitvardantis ir tikrai nemoka sukurti romantiškos meilės atmosferos.

3. Trečiajame periode Ožiaragis atsiskleidžia. Peržengęs 40-uosius, jis jau būna pasiekęs trokštama gerbūvį ir nusprendžia sugriauti savo susitvardymą ir susilaikymą seksualiniame gyvenime.

Taigi, susumavus visa, kas buvo pasakyta apie Ožiaragi, galima suprasti, kad tik nedaugelis iš jų gali pasiekti harmonija tarp romantiškojo ir seksualinio asmenybės aspekto, šios dvi sritys ištisai atsiduria viena prieš kita.

Vandenis

... juos jaudina naujoves, todėl jie ieško nauju įdomiu žmonių, nori paliesti vis naujus kūnus. Sekse juos stimuliuoja partneriu įvairove, tačiau tai jiems ne amoralumas, o "vandeniškasis" gyvenimas.

Vandenio ženkle užtvirtintas vidinis konfliktas, t.y. jis yra pastovus ženklas, tačiau iš kitos puses jis trokšta permainų. Todėl Vandenis dažnai pakliūna į tarpusavio santykiu konfliktus. Dažnai jie stengiasi išvengti vedybų ir kratosi jų tol, kol tik įmanoma.

Trauka žmonijai pas Vandenius tokia didžiule, kad jie visgi išsirenka sau partneri, tačiau viena visam gyvenimui.

Vandenis labiausiai iš kitu Zodiako ženklu stengiasi atsikratyti visuomeniniu ir tėvystės pareigų, priešindamasis ir protestuodamas.

Žuvys

Iš visu 12 Zodiako ženklu sunkiausia yra aprašyti žuvis. Jeigu ir yra koks nors raktas į žuvų seksualini pasauli apskritai, tai jis gali būti rastas tik su Neptūno įtaka, o taip pat ir Veneros, kurios dėka žuvys yra be galo idealistiškos ir dvasingos. Žuvys turbūt sutiks, kad surasti tokį kilnią širdį partneri, kokio jos trokšta, praktiškai neįmanoma. Todėl jos netgi nebando ieškoti...

Kitas kelias aprašyti jų seksualinį gyvenimą - tai išstudijuoti visas tradicines charakteristikas, astrologu priskiriamas 12 horoskopo namams, kuriuos valdo žuvys (juos vadina slaptu priešu).

Šie namai susiję su psichinėmis ligomis ir seksualiniais nukrypimais. Jie taip pat valdo nenumatytas tragedijas žmogaus gyvenime, jutiminiu organu sutrikimus, atsiskyrimą nuo pasaulio.

Dėl šiu priežasčių žuvys gerai dera su Mergelės ir Svarstyklių ženklu žmonėmis, ypač emocinėje srityje, nes šie ženklai irgi turi problemų dėl fizines meiles.

Vyro ir moters santykiuose žuvys yra linkusios į "šeimininko - vergo" modeli, kur joms tenka vergo vaidmuo.

Jų noras kam nors paklusti verčia jas ieškoti partnerio su stipriu charakteriu ir valia, kurie jas valdo vos ne kariška drausme visose gyvenimo srityse.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar