Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (212) Komentarų: (0) (01.12.2018 - 14:41)

Australijos fermoje išaugo didžiulis bulius

Didžiulis baltai-juodas Holstein-Friesian veislės bulius, dar vadinamas 'Knickers' sveria pusantros tonos, o ūgis, kaip krepšinio žaidėjo.

Tai didžiausias bulius Australijoje ir viena didžiausia pasaulyje (paranormal.lt).

Dėl savo veislės jo svoris dvigubai didesnis, už kitus jaučius šios veislės. Vidutiniškai jie sveria nedaugiau, kaip 600 kg ir yra pusmetriu mažesni.

Dėl savo neįprasto dydžio, 'Knickers' buliui pasisekė. Jis išvengė skerdyklos ir liko gyventi savo dienas bandoje, fermoje Lake Preston.

Ūkio savininkas Jeffas Piersonas sako, kad 'Knickers' viršijo įprastus parametrus, tapo neįmanoma jo parduoti mėsai, dėl savo neįprasto dydžio. Netilpo į gyvulių vežimą. Šio bulio aukštis dabar yra 194 cm.
Šio bulio "gamintojo", taip pat nebuvo galima nustatyti, nes jis buvo kastruotas, kai jis buvo veršiukas.

Dabar 'Knickers' gyvena rudų karvių bandoje.

bulius, jautis, Australija, Knickers, Holstein-Friesian

'Knickers' šiek tiek mažesnis nei aukščiausia karvė pasaulyje. Pagal Gineso rekordų knygą, aukščiausia karvė yra šiek tiek didesnė nei 2 metrai, todėl 'Knickers' turi augti šiek tiek daugiau. O pats sunkiausias bulius pasaulyje sveria 2267 kg.

bulius, jautis, Australija, Knickers, Holstein-Friesian

Šiuo metu šis bulius sveria 1400 kg, o ūgis siekia apie 2 metrus. Pažiūrėję vaizdo medžiagą, galite patys pamatyti šį neįtikėtiną "monstrą" savo akimis.

Buliaus šeimininkas nesupranta, kodėl, jautis išaugo toks neįprastai didelis, tačiau veterinarijos gydytojas Rupertas Mazersolas mano, kad yra keletą veiksnių. Pirma, daug jaunų bulių yra linkę įgauti svorį, antra, ilga veisimo programa, kuria atrenkami dideli jaunikliai.

bulius, jautis, Australija, Knickers, Holstein-Friesian

bulius, jautis, Australija, Knickers, Holstein-Friesian


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: jautis, australija, bulius, Holstein-Friesian, Knickers

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar