Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 21

Baltijos jūros anomalija gali būti pamirštas karinis bunkeris?

Neįprastą objektą Baltijos jūros dugne 2011 metų birželį rado švedų komanda "Ocean X". Jie ieškojo nuskendusių lobių, tačiau sonaras aptiko kažkokį kitą, ne mažiau įdomų dalyką - neaiškų apvalios formos objektą maždaug 100 metrų gylyje.

bunkeris, Baltijos jūra, anomalija, paslaptingi statiniai

Objektas buvo 60 metrų ilgio, pagal formą panašus į klasikinį NSO diską, todėl netrukus visi laikraščiai mirgėjo sensacijomis, kad Baltijos dugne rastas avariją patyręs ir nuskendęs lėktuvas iš kitos planetos.

Baltijos Jūros Anomalija Gali Būti Pamirštas Karinis Bunkeris?

Objekto struktūra labai panaši į rankų darbo, pasistengus ten galima įžiūrėti laiptus, stogą, kažką apvalaus ir t.t. Grupė “Ocean X” žadėjo padaryti ryškesnes objekto nuotraukas 2012 metais, bet paskui pareiškė, kad tai padaryti jiems neleido paslaptingi “elektriniai trukdžiai”.

Baltijos Jūros Anomalija Gali Būti Pamirštas Karinis Bunkeris?

Nuo objekto atskeltus akmenų pavydžius švedai parodė mokslininkams. Šie ten rado granito, smiltainio ir kitų įprastų akmenų rūšių.

Paskui švedų geologai pareiškė, kad šis darinys galimai senovės ledynmečio laikų sąnašos, nors ir pripažino, kad kaip gamtinis objektas jis yra labai neįprastos formos.

Nuo to laiko daugiau niekas nesileido į tą gelmę, bet grupės vadovas neseniai pažadėjo tai padaryti šiais metais.

Visai neseniai naują versiją apie šio objekto kilmę iškėlė neįvardintas konspirologas iš paranormalių reiškinių saito time-loops.net.

Jis teigė, kad objekto struktūra neįtikėtinai panaši į betoninius bunkerius, kokie buvo statomi Europoje Antrojo pasaulinio karo metais. Objekto sienos stačios, lygios, sujungtos stačiais kampais.

bunkeris, Baltijos jūra, anomalija, paslaptingi statiniai

Koliažas: time-loops.net

“Senas karinis bunkeris... Tokia buvo mano pirmoji mintis, kai pamačiau šį objektą. Yra mažiausiai keturi pagrindiniai esminiai taškai, kurie tai rodo”.

Konspirologas sukūrė Baltijos objekto 3D-modelį ir palygino su įvairiais Europos bunkeriais. Jis nustatė, kad vienų ar kitų objekto dalių plotis panašus į bunkerių patalpų ir koridorių parametrus.

bunkeris, Baltijos jūra, anomalija, paslaptingi statiniai

Koliažas: time-loops.net

Baltijos jūros anomalija pasirodė labiausiai panaši į Antrojo pasaulinio karo pakrantės įtvirtinimus, kurie saugojo artileriją nuo apšaudymų.

Bet kaip toks stambus statinys atsidūrė Baltijos jūros dugne ir gana toli nuo kranto, konspirologas paaiškinti negalėjo. Tačiau pagal šalia objekto matomą ilgą pėdsaką, panašų į tempimo ar vilkimo žymę, autorius mano, kad bunkerį galėjo kažkaip “pamesti” jūroje pervežant jį.

Paslaptingi statiniai su Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau