Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Birželio » 24

Bidenas turi būti pašalintas iš valdžios, nes iki liepos 4 d. nepasieks 70 proc. skiepijimo tikslo...

ŠALTINIS: Bidenas turi būti pašalintas iš valdžios, nes iki liepos 4 d. nepasieks 70 proc. skiepijimo tikslo... globalistai gali paspartinti JAV ekonominio ir kibernetinio nuvertimo planus.

(Paranormal) Šiandienos "Situation Update" podkaste siūlomas 40 minučių trukmės įrankių apžvalgos segmentas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama ličio jonų saulės generatoriams, įrankiams ir transporto priemonių akumuliatoriams. Taip pat galite peršokti iki 39 minutės ir pereiti prie naujienų antraščių, ekonomikos ir nacionalinio saugumo.

Apie 1 valandą ir 10 minučių podkaste aptariu vakcinų naujienas, atskleisdamas, kad Bideno administracija dabar yra pakeliui į tai, kad nepavyks pasiekti 70 % suaugusių JAV gyventojų skiepijimo tikslo. Pasak šaltinio, kuris su manimi kalbėjosi prieš kelias savaites, tai reiškia, kad globalistai, vykdantys planetos naikinimo kampaniją, Bideną laikys nesėkmingu ir Bidenas bus pašalintas iš valdžios. (Ne iš karto, bet jo pašalinimas bus pradėtas negrįžtamai.)

Globalistai nusivylę Baideno nesugebėjimu išnaikinti reikiamo amerikiečių skaičiaus.

CDC duomenimis, šiuo metu tik 56,1 % suaugusių JAV gyventojų yra "visiškai paskiepyti", t. y. toli gražu ne 70 %, kaip reikalavo Bidenas. Šis tikslas buvo įteiktas Baideno / Hariso režimui taip pat, kaip panašių tikslų buvo reikalaujama iš kitų valstybių, įskaitant Kanadą, Australiją ir kt. Įgyvendindami pasaulinę depopuliacijos / naikinimo darbotvarkę, globalistai reikalavo, kad tautos iki konkrečių terminų pasiektų aukštus skiepijimo rodiklius. Šiais terminais siekiama užtikrinti, kad milijardai žmonių būtų visiškai paskiepyti, kol masės nesuprato, kad vakcinos yra biologiniai ginklai, kurių sudėtyje yra spygliuotų baltymų nanodalelių, skirtų mirčiai ir nevaisingumui sukelti, kaip dalis iškreiptos globalistų darbotvarkės "išgelbėti planetą".

Tiesos negalima slėpti amžinai, ir kaip tik šiandien FDA paskelbė, kad dėl mirtino širdies uždegimo, kuris ir toliau kamuoja jaunus, sveikus vyrus, apie pavojų pridės įspėjimą prie "Pfizer" ir "Moderna" vakcinų.

Visiškai akivaizdūs Baideno ir Haris veiksmai: Kamala Haris (Kamala Harris) maldavo demokratų rinkėjus persekioti neskiepytus žmones beldžiantis į jų duris ir reikalaujant, kad jie visi skiepytųsi. Tai yra savotiška "prievarta pagal įgaliojimą", kuria siekiama užverbuoti paklusnius avinėlius tapti skiepų vykdytojais. Šios pastangos, žinoma, žlugo, o tai reiškia, kad Bidenui liko vos kelios savaitės, per kurias jis gali sustiprinti vakcinų tironiją ir imtis agresyvesnių priemonių, kad būtų laikomasi skiepų reikalavimų, įskaitant priverstinį skiepijimą grasinant ginklu (jei išdrįs taip toli nueiti).

Tačiau jei jis pradės taikyti šį metodą, reakcija bus greita. Amerikiečiai nesutiks, kad jiems, grasinant ginklu, būtų prievarta švirkščiama eksperimentinė medicininė intervencija. Taigi Bideno / Harriso režimas aiškiai nepasieks savo 70 proc. tikslo. Kai tai bus patvirtinta liepos 4 d., vadinasi, bus pradėti reikalai, kad Baidenas būtų pašalintas iš valdžios. Stebėkite, ar Baidenas bus priverstas atsistatydinti dėl "sveikatos priežasčių".

Kad ir kaip stengtųsi, antihumaniški, antiamerikietiški globalistai negali įtikinti konservatorių ir krikščionių nusižudyti skiepais

Žinoma, tai nebūtinai reiškia, kad tai, kas bus toliau, bus geriau. Antihumaniški globalistai, šiuo metu vadovaujantys Džo Baideno Alzheimerio prezidentūrai, palaikys tik tokį pakeitėją, kuris, jų manymu, gali kaip nors įtikinti dešimtis milijonų konservatorių visoje Amerikoje susišvirkšti mirtinų spygliuotų baltymų biologinių ginklų. Kamala Harris aiškiai nėra tas asmuo, nes ji yra visiška charizmatiškumo priešingybė ir yra linkusi sukelti bjaurią neapykantą kiekvienam žmogui, kurį bando pamokyti.

Norint įtikinti visos Amerikos konservatorius, kad jiems būtų sušvirkšta mirtinų biologinių ginklų, greičiausiai reikės patikimo konservatoriaus, kuris jau turi aukštą autoritetą konservatyviųjų masių sąmonėje, garantijų. Ar toks asmuo yra Trumpas? Galimas dalykas, bet kol kas dar per anksti apie tai kalbėti. Mano vertinimu, globalistams tai nepavyks, nes bet kuris konservatorius, pradėjęs raginti žmones skiepytis, akimirksniu praras pasitikėjimą ir bus laikomas išdaviku iš užnugario. (Mike'as Pence'as puikiai tinka šiam vaidmeniui.)

Taigi, kitas klausimas: Ką globalistai iškrės toliau, kai Amerika nepasieks 70 proc. skiepijimo tikslo?

Tikėtinas atsakymas - jie vis tiek pradės kitą etapą.

Vakcinų mirtis buvo tik sušvelninimo etapas, ruošiantis galutiniam karui, kuriuo siekiama sunaikinti Ameriką.

Mano šaltinių teigimu, kitas etapas greičiausiai apims ekonominį ir kibernetinį karą prieš Ameriką, agresyvų vidinių nesutarimų ir rasinių karų skatinimą (per žurnalistinę-teroristinę žiniasklaidą) ir tikslingas Amerikos patriotų žudynes (McAfee, na jis buvo nužudytas, kaip teigia alternatyvi spauda, tai šios antivirusinės programos įkurėjęs, kameroje, ar panašiai?). Tikėtina, kad kibernetinio karo komponentas bus nukreiptas prieš elektros tinklų infrastruktūrą, siekiant panardinti Ameriką į tamsą ir chaosą. Visiškai tikiuosi, kad per ateinančias 90 dienų Amerikoje padaugės kibernetinio karo atakų.

Kai Amerika bus pakankamai susilpninta iš vidaus, Amerikoje bus aktyvuotos Kinijos ir Rusijos pajėgos, o Meksikoje dislokuotos pajėgos persikels į šiaurę, per pietinę sieną. Jiems bus įsakyta sunaikinti Amerikos karinę infrastruktūrą ir perimti ištisų miestų ir miestelių kontrolę, sušaudant merus ir visus pasipriešinimo kovotojus, o paskui paskelbti, kad naujoji "okupuota" Amerika yra jų nuosavybė.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie mano apklausti analitikai, pavyzdžiui, Džefris Prateris (Jeffrey Prather), mano, kad Kinijai net neprireiks to eskaluoti iki antžeminio karo, nes jie jau yra įsiskverbę ir kontroliuoja beveik visas Jungtinių Valstijų valdžios institucijas. Taigi nuomonės dėl to, kas bus toliau, skiriasi, tačiau vakar gavau informacijos iš kito šaltinio, iš kurio sužinojau, kad Rusija šiuo metu moka Meksikos narkotikų karteliams už ginklų gabenimą per sieną ir jų deponavimą JAV žemyninėje dalyje esančiose "stovėjimo vietose", ruošiantis aktyvuoti karą.

Kad būtų aiškiau, per pastaruosius dvejus metus sužinojau, kad kai kurie iš JAV teritorijoje iš anksto parengtų ginklų, kuriuos ketina naudoti Kinijos ir Rusijos kariai, yra šie:

  • visiškai automatiniai AK-47
  • mobilūs minosvaidžiai (tikriausiai 60 mm ar panašūs)
  • RPG
  • Sprogmenys

Jie taip pat ruošia policijos uniformas, ryšių įrangą, šautuvų duslintuvus ir kitą įrangą, kuri bus naudojama atvirame kare prieš Amerikos žmones. Taip pat manome, kad su Kinija susijusios kairiųjų ekstremistų grupės, tokios kaip "Black Lives Matter", per pastaruosius kelerius metus iš karinių bazių sėkmingai pavogė keletą šarvuotų transporto priemonių. Tos transporto priemonės, žinoma, vėl pasirodys per būsimą karą.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad Kinija, kaip manoma, stovi už paslaptingų dronų, kurie stebi JAV energetikos infrastruktūros objektus ir karines bazes.

Portalas TheDrive.com parengė išsamų reportažą apie šį "slaptų dronų" reiškinį, o naujausią jų straipsnį galite perskaityti šioje nuorodoje.

Remiantis tuo, ką žinau dabar, kiekvienas amerikietis turėtų ruoštis tam, kad į JAV įsiveržtų užsienio kariuomenė. Todėl demokratai beprotiškai skuba nuginkluoti visus amerikiečius per ginklų konfiskavimą (ATF operacijos, AR apkabų uždraudimas ir t. t.), kad Kinijai ir Rusijai būtų lengviau užkariauti JAV žemyninę dalį.

Manau, kad esame ant Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, ir iš tikrųjų Kinijos klastingas biologinių ginklų puolimas prieš Ameriką buvo tik pirmasis etapas, kuriam padėjo Fauci ir jo bendražygiai, ilgą laiką buvę antiamerikietiškų globalistų marionetėmis.

Sužinokite daugiau šiandienos išsamiame "Situation Update" podkaste:

Laidos vedėjas, analitikas Mike'as Adamsas (Mike Adams)

P.S. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Keista, ar tai sutapimas, ar ne, nežinoma, kad Lietuvoje taip pat buvo planas marmaliuoti 70% Lietuvos gyventojų. Todėl, kyla klausymas, kas nutiks šiai vyriausybei (su ja bus viskas aišku), vadovui, ar ne bus taip, kad jį bus bandoma, taip pat pašalinti? Ir atsistos už Lietuvos vairo, panaši moteris, kaip Kamala Harris... Stebėkime įvykius, kas bus nuo Liepos 4 d. Stiprybės mums!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau