Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Kovo » 19

CŽV tikėjo paranormaliais reiškiniais?

Dar 1983 m. CŽV parašė neaiškią ataskaitą apie „vartų patirtį“, teigdama, kad pakitusi žmogaus sąmonės būsena gali peržengti erdvę ir laiką.

Po kelių dešimtmečių dokumentas buvo išslaptintas ir dabar jis vėl atgimsta socialiniuose tinkluose. Nepaisant to, dokumente nepateikiamas „Traukos dėsnio“ įrodymas ir neatskleidžiama „geros vibracijos“ siuntimo į Visatą pranašumų.

29 puslapių dokumentas pavadinimu „Vartų proceso analizė ir vertinimas“ buvo išslaptintas 2003 m. Manoma, kad ataskaita buvo CŽV platesnio tyrimo dalis, ar proto kontrolės ir hipnozės sąvokos galėtų būti naudojamos šnipinėti Šaltojo karo metu.

Dokumente apžvelgiamos labai skirtingos temos, pradedant neuromokslu ir baigiant kvantine mechanika, svyruojant tarp mokslo ir pseudomokslo. Iš esmės CŽV tyrė idėją sukelti gilią nekūnišką patirtį, kuri galbūt galėtų virsti kažkokia aukštesne sritimi už tikrovės ribų.

„Iš esmės „vartų patirtis“ yra treniruočių sistema, skirta sustiprinti smegenų bangų išėjimo amplitudės ir dažnio stiprumą, fokusavimą ir darną tarp kairiojo ir dešiniojo pusrutulių, kad būtų pakeista sąmonė, perkeliant ją už fizinės sferos ribų, kad galiausiai būtų viršyti net laiko ir erdvės apribojimai“, - rašoma pranešime.

Technika, vadinama „Vartų procesu“, remiasi Monroe instituto, pelno nesiekiančios organizacijos, orientuotos į žmogaus sąmonės tyrimus, parengtomis idėjomis. Teorija yra ta, kad tam tikri pratimai gali leisti smegenims „pusiau sinchronizuotis“, kai smegenų bangos dešiniajame ir kairiajame pusrutuliuose sinchronizuojasi tuo pačiu dažniu ir amplitude. Tai galima pasiekti atliekant keletą į meditaciją panašių pratimų, klausantis nustatytų garso bangų, vadinamų „Vartų juostomis“.

Kaip rašoma pranešime, visata yra sudėtinga „sąveikaujančių energijos laukų“ sistema, kurioje būsenos yra tiesiog energijos svyravimai. Žmogaus sąmonė niekuo nesiskiria, tai tik vibracinis energijos modelis. Ataskaitoje sakoma, kad  pasiekus pusiau sinchronizavimą, tai gali sukelti pakitusią sąmonės būseną, kai žmogaus sąmonės vibracija yra laisva nuo fizinės tikrovės ir derinasi į šį gryną energijos lauką.

Remiantis kvantinio susipainiojimo idėjomis, teigiama, kad žmogaus sąmonė gali iš esmės pakeisti visatą, nes tikrovė yra holografinė projekcija. Šiame tikrovės supratime viskas yra giliai sujungta tarpusavyje susijusių energijos vibracijų matricoje, nuo jūsų sąmonės iki visatos gelmių.

Kai kurie dokumento skaitytojai gilinosi į šią idėją ir laiko ją traukos dėsnio įrodymu – filosofija, kad teigiamos mintys atneša teigiamų rezultatų į žmogaus gyvenimą, o neigiamos – neigiamas.

Be abejo, dokumentą galima įdomiai perskaityti, tačiau jis neturėtų būti traktuojamas kaip mokslinis, nepaisant mokslinės kalbos ir koncepcijos. Daugelis pranešime pateiktų idėjų yra pagrįstos tikrais moksliniais tyrimais, tačiau visos jos nėra patikrinamos. Taip pat yra daugybė abejotinų teorijų ir logikos šuolių.

Šaltinis: technologijos.lt

Parengta pagal:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau