Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pokalbiai | Vaizdai » 2023 » Kovo » 1

Dar vienas ore sustingęs paukštis

Dar vienas ore sustingęs paukštis (vaizdas)

Neseniai buvo paskelbtas vaizdo įrašas iš Kanados, kuriame matomas didelis paukštis, sustingęs ore žemai prie žemės ir neturintis į ką įsikibti. Šiandien internete pasirodė dar vienas panašus vaizdo įrašas, šį kartą iš Malaizijos.

Kaip ir ankstesniame vaizdo įraše, darant prielaidą, kad paukštis tiesiog užstrigo ant kažko ore, įraše nematyti jokių laidų ar virvių, į kuriuos jis galėjo įsipainioti.

Matyti, kad paukštis vis dar gyvas, o vienu metu jis šiek tiek trūkčioja. Apačioje ant kelio stovi ugniagesių automobilis, o vyras su ilga lazda, matyt, bando pasiekti paukštį. Jis šiek tiek jį stumia, bet niekuo jam nepadeda.

Kai kurie vartotojai mano, kad paukštis užkibo ant labai plonos meškerės, kuri savo ruožtu kabo ant medžio šakos ar ko nors kito. Tačiau vaizdo įraše aiškiai matyti, kad paukštis kabo virš kelio ir kad virš jo nėra jokių medžių ar namų.

Šalia esantis medis yra žemesnio aukščio nei tas, kuriame užstrigo paukštis. Taip pat ir tiltas dešinėje pusėje. Paukštis taip pat yra per toli nuo artimiausio daugiaaukščio namo, kad į jį galėtų įsikibti meškerė.

Moteris, kurios balsas girdimas už klipo, yra labai suglumusi dėl to, ką pamatė, ir taip pat nesupranta, ant ko paukštis galėjo užkibti. Ji taip pat nerimauja dėl paukščio sveikatos.

Kaip baigėsi ši scena ir ar ugniagesiai padėjo paukščiui, nežinoma.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau