Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 21

Delta koronaviruso atmaina taps nauju pasiteisinimu tironiškoms sveikatos apsaugos priemonėms

(Paranormal) Keletas vyriausybių įspėjo apie sparčiai plintantį Vuchano koronaviruso Delta variantą (COVID-19). Dėl jo plitimo valdžios institucijos įspėjo, kad didžiausia pandemijos banga dar laukia ateityje. Tos pačios valdžios institucijos įgyvendina žmonių laisves ribojančias priemones, pavyzdžiui, užraktus ir įpareigojimus dėvėti kaukes, prisidengdamos tuo, kad būtų užkirstas kelias Delta variantui.

"Delta variantas" iš tikrųjų gali būti eufemizmas, kuriuo vadinami žmonės, kuriems kenkia kovidinės vakcinos. Kaltinant "variantą", o ne vakciną, galima įtvirtinti kovidinių vakcinų mitologiją, kol bus pasiekti visuotinės depopuliacijos tikslai.

Pasak dabar jau diskredituotos "mokslo" institucijos, Delta arba B16172 variantas, pirmą kartą aptiktas Indijoje, apibūdinamas kaip pirminio B1617 varianto, kuris iš pradžių cirkuliavo Indijoje, porūšis. Jam būdingos trys svarbios mutacijos, kurios jį išskyrė iš ankstesnių atmainų. E484Q mutacija leido išvengti imuniteto nuo vakcinų ar ankstesnės infekcijos. L452R mutacija leido jai tapti 20 proc. labiau užkrečiama, o P681R mutacija prisidėjo prie didesnio užkrečiamumo.

Laikraščio "Times of India" (TOI) pranešime teigiama, kad kai kuriais atvejais Delta atmaina mutavo dar labiau ir tapo Delta plus arba AY1 atmaina. Ši atmaina turėjo K417N mutaciją viruso smaigalio baltyme, dėl kurios virusas gali patekti į žmogaus ląsteles ir jas užkrėsti. TOI pranešime priduriama, kad AY1 variantas pasižymėjo atsparumu COVID-19 gydymui monokloniniais antikūnais.

Autorius Michaelas Snyderis (Michael Snyder) savo tinklaraštyje rašė, kad Delta variantas "sėja chaosą" įvairiose pasaulio šalyse. Dėl jo naujų COVID-19 atvejų Jungtinėje Karalystėje per savaitę padaugėjo 109 proc. Iš šių naujų atvejų Delta variantas sudarė 91 proc. Dėl šios priežasties Didžiosios Britanijos vyriausybė svarstė galimybę dar mėnesiui pratęsti uždarymo apribojimus, pranešė "Daily Mail".

Tame pačiame pranešime priduriama, kad Anglijos visuomenės sveikatos biuro (angl. Public Health England, PHE) atliktas tyrimas parodė, kad 29 proc. iš 42 mirčių, kurias sukėlė naujoji atmaina, buvo visiškai paskiepyti nuo šios ligos. PHE tyrimas tik dar labiau sustiprino baimę dėl dar vieno protrūkio, nes susirgimų ir mirčių atvejų ten mažėjo. Daugelis britų taip pat ragino atšaukti nereikalingus uždarymus.

Nerimą keliantys variantai, tokie kaip Delta atmaina, bus pagrindas naujiems draudimams.

Čilė yra dar viena šalis, kuri paskelbė lokautus dėl baimės, susijusios su kitu cirkuliuojančiu COVID-19 variantu, t. y. Brazilijos P1 paderme. Birželio 10 d. šios Pietų Amerikos šalies sveikatos priežiūros institucijos paskelbė, kad jos sostinėje Santjage bus uždaryta visa teritorija. Draudimas paskelbtas po to, kai per pastarąsias dvi savaites Čilėje kasdien visoje šalyje užregistruojama 17 proc. daugiau susirgimų. Tuo pačiu metu Santjago metropoliteno regione per tą patį laikotarpį kasdienių susirgimų skaičius taip pat padidėjo 25 proc.

Šis uždarymas buvo ryškus kontrastas Čilės masinio skiepijimo kampanijai, kuria siekiama apsaugoti gyventojus nuo Vuchano koronaviruso. Čilė didžiavosi, kad jos skiepijimo apimtys yra vienos didžiausių pasaulyje, kartu su tokiomis šalimis kaip JAV ir Izraelis. Reuters duomenimis, maždaug trys ketvirtadaliai iš 15 milijonų Čilės gyventojų jau gavo bent vieną COVID-19 vakcinos dozę. Tuo tarpu beveik 58 proc. čiliečių yra visiškai paskiepyti nuo šios ligos.

Rašymo metu Delta variantas sudarė apie 10 proc. visų naujų COVID-19 atvejų JAV. Dabartinis skaičius, palyginti su duomenimis prieš mėnesį, padidėjo vienu procentu. Tačiau daugelis išreiškė baimę, kad B16172 atmaina taps dominuojančiu variantu JAV - tai paskatins dar vieną tironiškų visuomenės sveikatos įpareigojimų etapą.

Birželio 13 d. CBS laidoje "Face the Nation" buvęs Maisto ir vaistų administracijos (FDA) komisaras daktaras Skotas Gotlybas (Scott Gottlieb) prognozavo, kad Delta atmaina greičiausiai taps dominuojančia JAV. Jis pridūrė, kad dėl to rudenį gali kilti naujų COVID-19 protrūkių - didžiausia rizika kyla neskiepytiems amerikiečiams.

Buvęs FDA komisaras sakė: "Šiuo metu JAV tai sudaro apie 10 proc. infekcijų [ir] kas dvi savaites padvigubėja. Tai nereiškia, kad infekcijų skaičius smarkiai padidės, tačiau tai reiškia, kad jos ims viršų. Manau, kad iš tikrųjų kyla rizika, kad rudenį gali kilti nauja epidemija."

Gotlybas pridūrė, kad Delta atmainos sukeltų protrūkių rizika greičiausiai bus didesnė tose vietovėse, kur skiepijimų apimtys yra mažos, ypač kai kuriuose pietiniuose JAV miestuose. Buvęs FDA vadovas taip pat citavo britų epidemiologo Neilo Fergusono (Neil Ferguson) duomenis, rodančius, kad B16172 atmaina yra 60 proc. labiau užkrečiama nei ankstesnis B117 variantas.

Galiausiai Gotlybas dukart pasisakė už vakcinų naudojimą, kad kovai su Delta atmainos plitimu reikia naudoti vakcinas. Jis pažymėjo, kad JAV ir kitose šalyse patvirtintos COVID-19 vakcinos, atrodo, veiksmingai sulaiko šią atmainą. "Turime priemonių, kaip kontroliuoti [Delta variantą] ir jį įveikti. Mums tereikia tomis priemonėmis pasinaudoti", - sakė jis.

Apsilankykite svetainėje MedicalTyranny.com ir perskaitykite daugiau apie drakoniškus visuomenės sveikatos įgaliojimus, kuriais siekiama sulaikyti Vuchano koronaviruso Delta atmainą.

Šaltiniai:

 

SHTFPlan.com

RafflesMedicalGroup.com

TimesOfIndia.IndiaTimes.com

EndOfTheAmericanDream.com

DailyMail.co.uk

News.Trust.org

News.Yahoo.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau