- 02.09.2021
- 0.0 Reitingas
- 1410 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) B16172 delta varianto viruso plitimas JAV sukėlė proveržio infekcijų bangą. Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) naujausios savaitės ataskaitos duomenys patvirtina, kad tarp visiškai paskiepytų amerikiečių padaugėjo COVID-19 atvejų. Naujai paskelbti skaičiai sustiprino vyriausybės mokslininkų raginimus reikalauti papildomų skiepų, kad būtų sprendžiama labiau užkrečiamos delta atmainos plitimo problema.
Rugpjūčio 24 d. paskelbtoje CDC ataskaitoje pateikiami duomenys apie daugiau kaip 43 000 patvirtintų atvejų Los Andželo apygardoje nuo šių metų gegužės iki liepos 25 d. Didžiąją dalį atvejų sudarė neskiepyti gyventojai - 30 081 atvejis, t. y. 71,4 proc. atvejų, o visiškai paskiepyti asmenys sudarė 25,3 proc. visų atvejų (10 895 asmenys). Iš dalies paskiepyti asmenys sudarė tik 3,3 proc. atvejų (1431 asmuo).
Barbara Ferrer, apskrities visuomenės sveikatos direktorė, neseniai vykusiame pasitarime pripažino, kad infekcijų proveržis yra didelis. "[Jos] atspindi realybę, kad vakcinos neužtikrina šimtaprocentinės apsaugos. [Esant] tokiems aukštiems bendruomenės perdavimo rodikliams, daugiau visiškai paskiepytų žmonių užsikrečia po skiepų", - pripažino ji.
Tą pačią dieną, kai paskelbė ataskaitą, CDC taip pat paskelbė atnaujintą informaciją apie HEROES kohortinį tyrimą, atliktą tarp sveikatos priežiūros darbuotojų. Tyrimo metu buvo tiriami aštuoniose JAV valstijose skiepyti sveikatos priežiūros darbuotojai, kurie užsikrėtė COVID-19 prieš ir po to, kai pradėjo plisti delta variantas. Duomenys atskleidė, kad vakcinos veiksmingumas gerokai sumažėjo, kai pasirodė delta variantas - nuo 91 proc. iki 66 proc.
Dar viena dingstis priversti gyventojus atlikti stiprinamuosius skiepus
CDC, siekdama nustatyti, ar amerikiečiams reikia trečiosios COVID-19 vakcinos dozės, kad būtų padidinta jų apsauga nuo viruso, remiasi tokių grupių, kaip Los Andželo apygardos, duomenimis.
Federalinės vyriausybės mokslininkai parengė šių COVID-19 stiprinamųjų skiepų strategiją, o dozės bus pradėtos skirti rugsėjo 20 d. Tačiau šią strategiją dar turi peržiūrėti CDC ir Maisto ir vaistų administracija.
Remiantis ankstesniais pranešimais, federaliniai pareigūnai rekomenduoja žmonėms atlikti stiprinamuosius skiepus praėjus aštuoniems mėnesiams po antrosios COVID vakcinos dozės. Aštuonių mėnesių terminas pagrįstas JAV ir už jos ribų atliktais tyrimais apie vakcinų veiksmingumą laikui bėgant ir jų apsaugos nuo delta varianto laipsnį. CDC duomenimis, delta variantas dabar sudaro beveik visus naujus COVID-19 atvejus JAV.
NBC kalbinti gydytojai taip pat teigė, kad keli tyrimai, ypač Izraelio, kuris savo piliečius pradėjo skiepyti 2020 m. gruodį, greičiausiai turėjo įtakos Bideno administracijos pasirinktam stiprinamųjų skiepų atlikimo laikui. Dauguma žmonių Izraelyje buvo paskiepyti "Pfizer/BioNTech" mRNA vakcina. Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, vyresni nei 65 metų žmonės, kurie buvo paskiepyti 2021 m. sausį, dabar turi tik 55 proc. imunitetą virusui.
Šiaurės vakarų universiteto Feinbergo medicinos mokyklos daktaras Benjaminas Singeris (Benjamin Singer) sakė, kad mažėjantis COVID-19 vakcinų veiksmingumas kelia rimtą susirūpinimą, atsižvelgiant į tai, kad delta variantas yra labiau užkrečiamas. Jis taip pat pasidalijo savo nuomone, kodėl COVID-19 sustiprinamuosius skiepus rekomenduojama atlikti aštuonių mėnesių amžiaus: "Tai nėra visiškai aišku, bet greičiausiai tai yra silpnėjančio imuniteto laikui bėgant ir fakto, kad šiuo metu cirkuliuojantys variantai yra daug labiau užkrečiami ir lengviau plinta, derinys."
Pandemic.news rasite daugiau straipsnių apie proveržį COVID-19 infekcijos srityje ir skatinimą skirti papildomas dozes.
Šaltiniai:
Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau