Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 2

JAV duomenys rodo, kad tarp visiškai paskiepytų žmonių nuolat daugėja proveržio infekcijų.

(Paranormal) B16172 delta varianto viruso plitimas JAV sukėlė proveržio infekcijų bangą. Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) naujausios savaitės ataskaitos duomenys patvirtina, kad tarp visiškai paskiepytų amerikiečių padaugėjo COVID-19 atvejų. Naujai paskelbti skaičiai sustiprino vyriausybės mokslininkų raginimus reikalauti papildomų skiepų, kad būtų sprendžiama labiau užkrečiamos delta atmainos plitimo problema.

Rugpjūčio 24 d. paskelbtoje CDC ataskaitoje pateikiami duomenys apie daugiau kaip 43 000 patvirtintų atvejų Los Andželo apygardoje nuo šių metų gegužės iki liepos 25 d. Didžiąją dalį atvejų sudarė neskiepyti gyventojai - 30 081 atvejis, t. y. 71,4 proc. atvejų, o visiškai paskiepyti asmenys sudarė 25,3 proc. visų atvejų (10 895 asmenys). Iš dalies paskiepyti asmenys sudarė tik 3,3 proc. atvejų (1431 asmuo).

Barbara Ferrer, apskrities visuomenės sveikatos direktorė, neseniai vykusiame pasitarime pripažino, kad infekcijų proveržis yra didelis. "[Jos] atspindi realybę, kad vakcinos neužtikrina šimtaprocentinės apsaugos. [Esant] tokiems aukštiems bendruomenės perdavimo rodikliams, daugiau visiškai paskiepytų žmonių užsikrečia po skiepų", - pripažino ji.

Tą pačią dieną, kai paskelbė ataskaitą, CDC taip pat paskelbė atnaujintą informaciją apie HEROES kohortinį tyrimą, atliktą tarp sveikatos priežiūros darbuotojų. Tyrimo metu buvo tiriami aštuoniose JAV valstijose skiepyti sveikatos priežiūros darbuotojai, kurie užsikrėtė COVID-19 prieš ir po to, kai pradėjo plisti delta variantas. Duomenys atskleidė, kad vakcinos veiksmingumas gerokai sumažėjo, kai pasirodė delta variantas - nuo 91 proc. iki 66 proc.

Dar viena dingstis priversti gyventojus atlikti stiprinamuosius skiepus

CDC, siekdama nustatyti, ar amerikiečiams reikia trečiosios COVID-19 vakcinos dozės, kad būtų padidinta jų apsauga nuo viruso, remiasi tokių grupių, kaip Los Andželo apygardos, duomenimis.

Federalinės vyriausybės mokslininkai parengė šių COVID-19 stiprinamųjų skiepų strategiją, o dozės bus pradėtos skirti rugsėjo 20 d. Tačiau šią strategiją dar turi peržiūrėti CDC ir Maisto ir vaistų administracija.

Remiantis ankstesniais pranešimais, federaliniai pareigūnai rekomenduoja žmonėms atlikti stiprinamuosius skiepus praėjus aštuoniems mėnesiams po antrosios COVID vakcinos dozės. Aštuonių mėnesių terminas pagrįstas JAV ir už jos ribų atliktais tyrimais apie vakcinų veiksmingumą laikui bėgant ir jų apsaugos nuo delta varianto laipsnį. CDC duomenimis, delta variantas dabar sudaro beveik visus naujus COVID-19 atvejus JAV.

NBC kalbinti gydytojai taip pat teigė, kad keli tyrimai, ypač Izraelio, kuris savo piliečius pradėjo skiepyti 2020 m. gruodį, greičiausiai turėjo įtakos Bideno administracijos pasirinktam stiprinamųjų skiepų atlikimo laikui. Dauguma žmonių Izraelyje buvo paskiepyti "Pfizer/BioNTech" mRNA vakcina. Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, vyresni nei 65 metų žmonės, kurie buvo paskiepyti 2021 m. sausį, dabar turi tik 55 proc. imunitetą virusui.

Šiaurės vakarų universiteto Feinbergo medicinos mokyklos daktaras Benjaminas Singeris (Benjamin Singer) sakė, kad mažėjantis COVID-19 vakcinų veiksmingumas kelia rimtą susirūpinimą, atsižvelgiant į tai, kad delta variantas yra labiau užkrečiamas. Jis taip pat pasidalijo savo nuomone, kodėl COVID-19 sustiprinamuosius skiepus rekomenduojama atlikti aštuonių mėnesių amžiaus: "Tai nėra visiškai aišku, bet greičiausiai tai yra silpnėjančio imuniteto laikui bėgant ir fakto, kad šiuo metu cirkuliuojantys variantai yra daug labiau užkrečiami ir lengviau plinta, derinys."

Pandemic.news rasite daugiau straipsnių apie proveržį COVID-19 infekcijos srityje ir skatinimą skirti papildomas dozes.

Šaltiniai:

News.Yahoo.com

LATimes.com

NBCNews.com

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau