Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 20

Izraelyje padaugėjo koronaviruso atvejų, bet sumažėjo neskiepytose Palestinos šalyse

(Paranormal) Artimųjų Rytų valstybėse Izraelyje ir Palestinoje vykstant pandemijai skiepijimų ir susirgimų skaičiaus rodikliai skiriasi. Neseniai Izraelyje labai padaugėjo Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų, nepaisant to, kad trys penktadaliai gyventojų yra paskiepyti. Tuo tarpu Palestinoje COVID-19 atvejų sumažėjo, nors daugiau kaip 90 proc. gyventojų neskiepyti.

Gydytojas natūropatas Suneilas Džeinas (Suneil Jain) tviteryje atkreipė dėmesį į didelį kontrastą. Jo žinutėje rašoma: "Palestina: 8,2 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti. Izraelis: 62 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti. Atspėkite, kuriai šaliai sekasi geriau?"

Jainas nurodė svetainės OurWorldInData.org duomenis, kad pagrįstų savo tviterio žinutę. Jis palygino skiepijimo apimtis ir COVID-19 atvejų skaičių abiejose šalyse ir nustatė, kad pirmasis rodiklis yra tiesiogiai proporcingas antrajam. Nors Izraelis kenčia nuo didelio susirgimų skaičiaus, nors dauguma jo piliečių yra paskiepyti, Palestinoje, kur daugelis gyventojų lieka nepaskiepyti, šis skaičius nuolat mažėja.

Rugpjūčio 10 d. duomenimis, daugiau nei pusė Izraelio gyventojų buvo visiškai paskiepyti, o tik 8,2 proc. palestiniečių gavo dvi koronaviruso vakcinos dozes. Palestina įskiepijo tik apie 1 mln. COVID-19 vakcinos dozių, o tai yra nedaug, palyginti su daugiau nei 10 mln. dozių, kurias įskiepijo Izraelis.

Be to, OurWorldInData.org duomenys rodo, kad kasdien naujų COVID-19 atvejų skaičius Izraelyje perkopė 3 500 atvejų ribą. Tuo tarpu Palestinoje kasdien naujų COVID-19 atvejų skaičius niekada neviršijo 500. Šie skaičiai rodo, kad COVID-19 vakcinos yra ne tik neveiksmingos, bet ir gali būti atsakingos už naują COVID-19 infekcijų bangą.

Remiantis COVID-19 vakcinų sekimo duomenimis, Izraelis įsigijo ir patvirtino naudoti tiek "Pfizer/BioNTech", tiek "Moderna" mRNA vakcinas. Kita vertus, Palestina, vykdydama skiepijimo programą, rėmėsi dovanotomis vakcinomis. Iš viso šalis gavo 37 440 dozių "Pfizer/BioNTech" vakcinos ir 24 000 dozių "AstraZeneca" vakcinos pagal Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyvą COVAX. Palestina taip pat gavo Rusijoje pagamintos vakcinos "Sputnik V" dozių, teigiama BBC pranešime.

Izraelis per daug pasikliovė "Pfizer/BioNTech" vakcina

Izraelis naudojo dviejų dozių Pfizer/BioNTech COVID-19 vakciną didžiajai daliai savo gyventojų kartu su dviejų dozių Moderna vakcina. Daugiau nei 5,4 mln. izraeliečių buvo paskiepyti "Pfizer/BioNTech" vakcina, vykdant šalyje plačiai giriamą masinio skiepijimo programą. Tačiau Izraelio medicinos ekspertų atlikti tyrimai atskleidė, kad "Pfizer" vakcina galėjo padaryti daugiau žalos nei naudos.

Dar 2021 m. balandį Tel Avivo universiteto ir Izraelio sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo "Clalit Health Services" mokslininkai pranešė, kad "Pfizer" / "BioNTech" vakcina padidino riziką žmonėms užsikrėsti COVID-19 variantais. Jie nustatė, kad izraeliečiai, kurie baigė skiepyti pagal dviejų vakcinos dozių schemą, aštuonis kartus dažniau užsikrėtė Pietų Afrikos B1351 atmaina. Tuo tarpu gavusieji vieną "Pfizer/BioNTech" vakcinos dozę turėjo didesnę riziką užsikrėsti britų B117 atmaina.

"Nustatėme neproporcingai didesnį Pietų Afrikos atmainos paplitimą tarp žmonių, paskiepytų antrąja doze, palyginti su neskiepytųjų grupe. Remdamiesi bendros populiacijos modeliais, tikėjomės tik vieno [B1351] varianto atvejo, tačiau pastebėjome aštuonis", - sakė pagrindinis tyrimo tyrėjas daktaras Adi Sternas (Adi Stern).

Po kelių mėnesių Izraelio sveikatos apsaugos ministerija atskleidė, kad "Pfizer" ir "BioNTech" vakcina buvo tik 39 proc. veiksminga nuo B16172 delta varianto. Šią išvadą ministerija pažymėjo savo liepos 22 d. ataskaitoje, į kurią įtraukti COVID-19 atvejai, užregistruoti nuo birželio 20 d. iki liepos 17 d. Tai atitiko užkrečiamojo varianto plitimo Izraelyje laiką.

Sveikatos apsaugos ministerijos ataskaitoje taip pat pažymima, kad "Pfizer" ir "BioNTech" vakcinos nuo COVID-19 perdavimo veiksmingumas mažėja. Žmonės, paskiepyti 2021 m. kovą ir balandį, nuo COVID-19 viruso buvo apsaugoti daugiau nei 50 proc., o paskiepytieji 2021 m. vasarį - tik 44 proc. Izraelio gyventojų, paskiepytų metų pradžioje, vakcinos sukeltos apsaugos lygis sumažėjo iki vos 16 proc.

Pirmą kartą nustatytas Indijoje, vėliau B16172 delta variantas paplito ir kitose šalyse. Izraelio nacionalinio informacijos ir žinių apie koronavirusus centro duomenimis, ši atmaina yra 60 proc. užkrečiamesnė už britų B117 atmainą. Jis taip pat sukėlė beveik tris kartus daugiau hospitalizacijų nei B117 variantas.

VaccineDamage.news yra daugiau straipsnių apie skiepijimo programas, prisidėjusias prie COVID-19 bangos.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

InfoWars.com

Twitter.com

COVID19.TrackVaccines.org

BBC.com

LifeSiteNews.com

i24news.tv

JPost.com

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau