- 20.08.2021
- 0.0 Reitingas
- 1347 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) Artimųjų Rytų valstybėse Izraelyje ir Palestinoje vykstant pandemijai skiepijimų ir susirgimų skaičiaus rodikliai skiriasi. Neseniai Izraelyje labai padaugėjo Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų, nepaisant to, kad trys penktadaliai gyventojų yra paskiepyti. Tuo tarpu Palestinoje COVID-19 atvejų sumažėjo, nors daugiau kaip 90 proc. gyventojų neskiepyti.
Gydytojas natūropatas Suneilas Džeinas (Suneil Jain) tviteryje atkreipė dėmesį į didelį kontrastą. Jo žinutėje rašoma: "Palestina: 8,2 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti. Izraelis: 62 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti. Atspėkite, kuriai šaliai sekasi geriau?"
Jainas nurodė svetainės OurWorldInData.org duomenis, kad pagrįstų savo tviterio žinutę. Jis palygino skiepijimo apimtis ir COVID-19 atvejų skaičių abiejose šalyse ir nustatė, kad pirmasis rodiklis yra tiesiogiai proporcingas antrajam. Nors Izraelis kenčia nuo didelio susirgimų skaičiaus, nors dauguma jo piliečių yra paskiepyti, Palestinoje, kur daugelis gyventojų lieka nepaskiepyti, šis skaičius nuolat mažėja.
Rugpjūčio 10 d. duomenimis, daugiau nei pusė Izraelio gyventojų buvo visiškai paskiepyti, o tik 8,2 proc. palestiniečių gavo dvi koronaviruso vakcinos dozes. Palestina įskiepijo tik apie 1 mln. COVID-19 vakcinos dozių, o tai yra nedaug, palyginti su daugiau nei 10 mln. dozių, kurias įskiepijo Izraelis.
Be to, OurWorldInData.org duomenys rodo, kad kasdien naujų COVID-19 atvejų skaičius Izraelyje perkopė 3 500 atvejų ribą. Tuo tarpu Palestinoje kasdien naujų COVID-19 atvejų skaičius niekada neviršijo 500. Šie skaičiai rodo, kad COVID-19 vakcinos yra ne tik neveiksmingos, bet ir gali būti atsakingos už naują COVID-19 infekcijų bangą.
Remiantis COVID-19 vakcinų sekimo duomenimis, Izraelis įsigijo ir patvirtino naudoti tiek "Pfizer/BioNTech", tiek "Moderna" mRNA vakcinas. Kita vertus, Palestina, vykdydama skiepijimo programą, rėmėsi dovanotomis vakcinomis. Iš viso šalis gavo 37 440 dozių "Pfizer/BioNTech" vakcinos ir 24 000 dozių "AstraZeneca" vakcinos pagal Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyvą COVAX. Palestina taip pat gavo Rusijoje pagamintos vakcinos "Sputnik V" dozių, teigiama BBC pranešime.
Izraelis per daug pasikliovė "Pfizer/BioNTech" vakcina
Izraelis naudojo dviejų dozių Pfizer/BioNTech COVID-19 vakciną didžiajai daliai savo gyventojų kartu su dviejų dozių Moderna vakcina. Daugiau nei 5,4 mln. izraeliečių buvo paskiepyti "Pfizer/BioNTech" vakcina, vykdant šalyje plačiai giriamą masinio skiepijimo programą. Tačiau Izraelio medicinos ekspertų atlikti tyrimai atskleidė, kad "Pfizer" vakcina galėjo padaryti daugiau žalos nei naudos.
Dar 2021 m. balandį Tel Avivo universiteto ir Izraelio sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo "Clalit Health Services" mokslininkai pranešė, kad "Pfizer" / "BioNTech" vakcina padidino riziką žmonėms užsikrėsti COVID-19 variantais. Jie nustatė, kad izraeliečiai, kurie baigė skiepyti pagal dviejų vakcinos dozių schemą, aštuonis kartus dažniau užsikrėtė Pietų Afrikos B1351 atmaina. Tuo tarpu gavusieji vieną "Pfizer/BioNTech" vakcinos dozę turėjo didesnę riziką užsikrėsti britų B117 atmaina.
"Nustatėme neproporcingai didesnį Pietų Afrikos atmainos paplitimą tarp žmonių, paskiepytų antrąja doze, palyginti su neskiepytųjų grupe. Remdamiesi bendros populiacijos modeliais, tikėjomės tik vieno [B1351] varianto atvejo, tačiau pastebėjome aštuonis", - sakė pagrindinis tyrimo tyrėjas daktaras Adi Sternas (Adi Stern).
Po kelių mėnesių Izraelio sveikatos apsaugos ministerija atskleidė, kad "Pfizer" ir "BioNTech" vakcina buvo tik 39 proc. veiksminga nuo B16172 delta varianto. Šią išvadą ministerija pažymėjo savo liepos 22 d. ataskaitoje, į kurią įtraukti COVID-19 atvejai, užregistruoti nuo birželio 20 d. iki liepos 17 d. Tai atitiko užkrečiamojo varianto plitimo Izraelyje laiką.
Sveikatos apsaugos ministerijos ataskaitoje taip pat pažymima, kad "Pfizer" ir "BioNTech" vakcinos nuo COVID-19 perdavimo veiksmingumas mažėja. Žmonės, paskiepyti 2021 m. kovą ir balandį, nuo COVID-19 viruso buvo apsaugoti daugiau nei 50 proc., o paskiepytieji 2021 m. vasarį - tik 44 proc. Izraelio gyventojų, paskiepytų metų pradžioje, vakcinos sukeltos apsaugos lygis sumažėjo iki vos 16 proc.
Pirmą kartą nustatytas Indijoje, vėliau B16172 delta variantas paplito ir kitose šalyse. Izraelio nacionalinio informacijos ir žinių apie koronavirusus centro duomenimis, ši atmaina yra 60 proc. užkrečiamesnė už britų B117 atmainą. Jis taip pat sukėlė beveik tris kartus daugiau hospitalizacijų nei B117 variantas.
VaccineDamage.news yra daugiau straipsnių apie skiepijimo programas, prisidėjusias prie COVID-19 bangos.
Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:
Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau