Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Birželio » 22

Demokratai stumia kaukių mandatus nuo 1865 m.

(Paranormal) Pastebėjote, kad visos mėlynosios valstijos vis dar taiko kaukes ir labiausiai reikalauja skiepų? Skandalas yra tai, kaip rinkimus pavogė tikrieji baltųjų viršenybės šalininkai (demokratai), kurie nekenčia juodaodžių, žydų, krikščionių ir apskritai visų amerikiečių. Kaukėti demokratai vis dar sunkiai dirba sukčiaudami, meluodami, vogdami, persekiodami, rasistiškai kovodami ir inscenizuodami renginius, kad jų rinkėjai murkdytųsi neapykantoje, rasizme ir kvailystėje.

Tačiau tai nestebina, nes Demokratų partija nuo pat įkūrimo gniuždo žmogaus teises ir konstitucines laisves. Taip, Demokratų partija gynė vergiją ir ĮKŪRĖ Ku Klux Klaną, dar žinomą kaip KKK (tuos kaukėtus keistuolius, kurie degino bažnyčias ir kabino juodaodžius, įskaitant moteris ir vaikus).

Nepamirškime, kad būtent Demokratų partija kovojo PRIEŠ pilietines teises ir rasinę lygybę. BLM ir Antifa yra "antifašistai" maždaug tiek pat, kiek juodaodžių pakėlimas yra už lygybę. Tai didžiulė apgaulė, ir dešimtys milijonų jaunų amerikiečių patikėjo šia gudrybe, palaikydami daugiau KKK stiliaus juodaodžių įmonių deginimo ir juodaodžių žudymo kiekvieno didmiesčio, kurį tik galite įvardyti, gatvėse. Demokratai remia riaušes. Demokratai remia visų nusikaltėlių paleidimą iš kalėjimo, įskaitant juodaodžius žudančius baltuosius. O, palaukite, apie tai dar nepagalvojote, ar ne? Tegul tai minutėlę pasimato jūsų smegenyse.

Gobtuvais prisidengę keistuoliai dabar tapo Kovidų kaukėmis prisidengusiais keistuoliais, kurie nekenčia ištisos žmonių rasės ir naudoja smurtą, kad tai išreikštų

Žinai, neapykanta VISIEMS baltaodžiams yra toks pat rasizmas kaip ir neapykanta visiems juodaodžiams. Nebūkite kvaili. Nustokite remti demokratus. Demokratų partija privertė anuliuoti kultūrą. Demokratams priklauso dešinioji visos propagandos ranka, įskaitant "Google", "Fakebook", "Twitter", didžiąją dalį "YouTube" turinio, visus pagrindinius televizijos tinklus ir, žinoma, kruvinus laikraščius (kuriuos visi "vietiniai" šunsnukiai laiko tikromis naujienomis).

Mėlynosios valstybės yra pilnos kaukėtų neapykantos šalininkų, kurie nori, kad visi, neturintys kaukės, būtų žiauriai areštuoti, uždaryti į kalėjimą, priverstinai skiepijami ir baudžiami milžiniškomis pinigų sumomis vien už tai, kad yra gyvi. Suimkite juos!

Dauguma kaukėtų demokratų taip smarkiai dūsta savo kaukėse nuo deguonies trūkumo, kad jų pyktis didėja sulig kiekviena diena, valanda, minute, ir jie be galo NORĖTŲ, kad miesto aikštėje būtų pakabinti keli Trumpo gerbėjai ir kaukės nedėvintys "patriotai", kad jie galėtų džiūgauti kaip bado žaidynėse.

Kovidų kaukės tapo naujaisiais KKK gobtuvais demokratams ir rasės nekenčiantiems lib-tardams

Kovidų kaukės tapo naujais KKK gobtuvais demokratams ir rasinę neapykantą propaguojantiems liberastams, kurie savo neapykantos darbotvarkę stumia taip stipriai, kaip tik įmanoma. Jie mielai sudegintų keletą žydų šventyklų ir krikščionių bažnyčių, kur žmonės garbina Dievą, kuris mums suteikia išminties ir ramybės. Demokratams patinka jų KKK kaukės, nes jie gali kelti riaušes gatvėse, mėtyti plytas ir padegamąsias bombas į policiją, mušti visus, kurie vilki raudonus marškinėlius ar kepuraites, plėšti parduotuves dėl prekių, ir jų negalima atpažinti pagal vaizdo įrašą ar kamerą (ar bent jau taip jie mano).

Taip, demokratai įvedė segregaciją, pamenate? Dabar jie nori segreguoti neskiepytus žmones Hitlerio stiliumi. Pašėlę kaukėti demonkratai įsiunta pamatę lauke ar parduotuvėje vaikštantį ne KKK narį (amerikietį be kaukės) ir nori jį nužudyti, jei tik galėtų tai padaryti. Jie nori mus visus išsiųsti į koncentracijos stovyklas ir nunuodyti dujomis, vien už tai, kad "rizikuojame", nors Kovido vakcinos yra didžiausia rizika sveikatai, kokią jie kada nors prisiims.

Respublikonai norėjo panaikinti vergiją. Respublikonai nori panaikinti Covid-kaukes. Donaldas Trumpas palaikė juodaodžius ir žydus. Jis darė stebuklus dėl moterų teisių, ypač darbo vietoje. D. Trumpas niekada nebuvo rasistas - visa tai buvo tik vaizdo triukai, sumontuoti KKK įkūrusių demokratų, kurie dabar remia Iraną, šalį, kuri nori ištrinti Izraelį iš žemėlapio.

Didžiausia apgavystė, kurią kada nors pavyko įgyvendinti Demokratų partijai, buvo įtikinti beveik visus juodaodžius amerikiečius, kad jie juos remia

Septintajame dešimtmetyje, kai juodaodžiams pagaliau buvo leista balsuoti, demokratai sugalvojo strategiją, kaip įtikinti daugumą jų balsuoti už savo pačių pražūtį. Jie žinojo, kad juodaodžiams reikia piniginės pagalbos, kad jie galėtų atsistoti ant kojų, todėl, užuot padėję jiems susirasti darbą, jie sugalvojo SOCIALINĘ PARAMĄ, taip išlaikydami juos priklausomybės nuo valdžios cikluose ir taip kasmet laimėdami jų balsus. Tai pasiteisino. Demokratai taip pat išlaikė pilnus getus ir ant kiekvieno metro kampo įrengė alkoholio parduotuves, pornografijos parduotuves ir greitojo maisto užkandines. Laikykite juos nuskriaustus, jų protus purvinus, o pilvus pilnus nuodų. Toks buvo ir tebėra planas. Ar dabar tai matote?

Demokratų politika vėl pavergė juodaodžius ir visus amerikiečius. Kaukės, socialinė atskirtis, visų "nepagrindinių" verslų uždarymas Kovidui - visa tai nuo pat pradžių buvo demokratų planas. Jų planas - sunaikinti viduriniąją klasę, kad visi būtų vargšai ir jiems reikėtų didžiosios vyriausybės pagalbos. Laikas nusiimti KKK-Covid kaukę ir būti laisviems!

Priimkite protingus sprendimus dėl sveikatos. Rinkitės natūralią mediciną. Valgykite švarų, neperdirbtą, ekologišką maistą. Vartokite svarbiausius maisto papildus, pavyzdžiui, vitaminą D ir cinką. Ir nešiokis tą kaukę, Kinijos Džo, netikras Prezidente. Mes žinome, kad jūsų partija remia juodaodžių ir žydų genocidą. Galbūt tau reikėtų pasidėti keletą K ant tos kaukės, kad galėtum tinkamai "atstovauti".

Nusistatykite savo interneto dažnį prie Pandemic.news, kad sužinotumėte, kaip pasirengti artėjančiai VAKCININEI PANDEMIJAI ir "demonkratinei" komunistinei apokalipsei. Straipsnio autorius  S.D. Wells.

Autoriaus išsakytą nuomonė, gali nesutapti su paranormal.lt nuomone.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

TheGatewayPundit.com

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau