Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 26

Huggies teigia, kad "Disney" sauskelnių pedofilijos kodo simboliai yra skirti ‘linksmybėms ir žaismingumui’

Disney sauskelnių pedofilijos kodo simboliai

Interneto naudotojai aptiko, kad "Huggies" kartu su "The Walt Disney Co." gaminamos sauskelnės yra padengtos FTB nustatytais slaptais pedofilų kodų simboliais.

Milijonus peržiūrų sulaukusiame tviteryje Vincentas Kenedis (Vincent Kennedy) (@vincentcrypt46) apvedžiojo du aiškiai atskiriamus pedofilų kodinius simbolius, kurie, pasak FTB, reiškia atitinkamai "Berniukas meilužis" ir " Mažas berniukas meilužis".

Kokia tikimybė, kad ant to paties vaikiško gaminio naudojami du skirtingi pedofilų kodiniai simboliai? Šių simbolių naudojimas atrodo keistas bendrovės pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, ką apie tikrąją jų reikšmę atskleidžia "WikiLeaks" elektroniniai laiškai, kuriuos atskleidė FTB.

Disney sauskelnių pedofilijos kodo simboliai

Po to, kai tviterio žinutė išplito, "Huggies" atsakė į kaltinimus, teigdama, kad bendrovė labai rimtai žiūri į vaikų gerovę, o įtartini simboliai skirti "linksmam ir žaismingam dizainui".

"Twitter" vartotojų neįtikino "Huggies" teiginiai ir įspėjo bendrovę atkreipti dėmesį į sunkią "Balenciaga" padėtį po to, kai mados milžinė buvo demaskuota reklaminėse kampanijose reklamuojanti vaikų išnaudojimo medžiagą.

 Walt Disney Co. nereagavo į raginimus pasiaiškinti dėl pedofilų atvaizdų naudojimo savo licencijuotame produkte.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Taigi, mielieji žiūrėkite, ką perkate... Tai, lyg nekaltas ženklas, kuris gali užprogramuoti vaiką... Manau, ir Lietuvoje galima pastebėti... tokius ženklus.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau