Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 18

Gegužės 22 d. Pasaulis Grius: Pamainai COVID-19 Ateina «Liga X»

2020 m. gegužės 17 d. Hal Turner Radioshow paskelbė tikrai sensacingą naujieną apie antrosios bangos pandemijos artėjimą, kuri bus baisi. Šia informacija pasidalino mūsų skaitytoja Alina, kuriai mes labai dėkingi.

Kaip ten bebūtų, šiuo metu, aš turiu truputi daugiau informacijos nei Hal‘as. Bet pirmiausia, pakartosiu – tai viešai neatskleista informacija, patalpinta šiandiena ir tik keliuose tinklalapiuose. Taigi:

1. Šiuo atsinaujinimo laikotarpiu jie žino, kad jie elgėsi kvailai ir, kad dabar viskas bus dar blogiau. Bet jiems tai nerūpi, nes dabartinė pagrindinė jų užduotis – suteikti milijardieriams galimybę sumažinti rinkos augimą, kad jie galėtų supirkti savo akcijas už geresnę kainą

2. Jie sutarė su daugelių naujienų agentūrų ir kai kuriomis testavimo agentūromis, kad pateikti rinkai 24-48 valandų buferį, kur jie užgniaužtų istorijas apie tai, kad antroji banga bus daug blogesnė, nei tikėtasi. Kai tik jie pamatys naujus užsikrėtimo ir mirčių atvejus, augančius tam tikru greičiu, naujienų reportažai turės atsilikti nuo realios situacijos vieną, dvi dienas – realūs skaičiai bus perduodami tik tiems, kurie manipuliuoja rinkomis.

3. Kai tik antroji banga pasidarys vieša ir skelbiama leidiniuose, rinkos vėl žlugs. Jie pagrįstai tikisi, kad Dow nukris žemiau 10 000. Iki birželio vidurio, galbūt dar ankščiau - priklausomai nuo to, kaip greitai viskas baigsis.

4. Visa tai, aišku, šiuo metu lengvai kabo ore, tačiau gegužės 22 d. penktadienis – bus pabaigos pradžia. Tai bus penktadienis, Atminimo dienos „Memorial Day“  išvakarėse, kai daugeliui žmonių smegenys bus užimti išvykimais už miesto su savo šeimomis. Todėl aš manau, kad penktadienį 5/22, apie 15:30 sugriaus pirmasis griaustinis. Bet pirmas skambutis bus jau po Atminimo dienos, kai rinkos atsidarys ir daugelis supras, kad bankrutavo.

Man nepatinka prognozės, bet aš pasakyčiau, kad 26/05 Dow (rinkos kritimas) bus 16 000 ir 12 000 savaitės pabaigoje. Tuomet po savaitės ar dviejų svyravimų (maždaug +/- 5% per dieną), tada dar vienas trumpas augimas ant išstatyto turto ir t.t., tada kritimas iki 12 000. Ženklas, kurio aš laukiu ir į kurį aš patariu atkreipti dėmesį visus žaidėjus – tai pastovus, lėtas mažėjimas per savaitę iki 8 000 – 10 000. Tai taps nauju minimumu, į kurį reikės atsižvelgti per ilgą laikotarpį.

Tiesą sakant, tai yra viešai neatskleista informaciją, tačiau ar ji patikima? Skaitykite ČIA:

Diseace X (Tai yra „Liga X“ – tai pakaitinis-pavadinimas, kuris buvo priimtas Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) 2018 metais vasario mėnesį savo trumpame prioritetinių ligų sąraše, nurodydami hipotetinį nežinomą patogeną, galintį sukelti būsimą epidemiją. PSO priėmė pavadinimą, kaip tam tikrą nežinomą žymėjimą, kad jų tolimesnis planavimas būtų lankstesnis nenurodžius tinkamos ligos, kad būtų galima prisitaikyti prie nežinomo patogeno (pvz., kad būtų galimas platesnis skiepijimo ratas). JAV Nacionalinio alergijos ir infekcijų ligų instituto direktorius Anthony Fauci pareiškė, kad X ligos koncepcija paskatins PSO vykdyti mokslinius projektus nuo visų rūšių virusų, o ne tik į atskirus štamus (pavyzdžiui, Zikos virusą), tokiu būdu PSO pagerins gebėjimą geriau reaguoti į nenumatytus štamus). 2020 metais buvo išsakyta nuomonė, tame tarpe, tų pačių PSO patarėjų, kad COVID-19, sukelto viruso SARS-CoV-2 štamu, atitinka Disease X reikalavimus).

Tai buvo citata iš Viki, tai yra, antrinė versija. Pirminis yra ČIA, o originalas yra paslėptas kažkur PSO stalčiuose. Tačiau bendroji esmė yra aiški: štamui, kuris išpjaus 30% planetos (tai oficialus reikalavimas „Ligai X“) pavadinimas buvo sugalvotas jau iš anksto.

O dabar žiūrime nuostabų vaizdo klipą:

Jei kas nors nematė, pažiūrėkite čia, kur yra X, ir karūna, ir dujokaukė – visa to pakanka:

Kospiralogija, COVID-19, Liga X, Birža

Taigi, jei bus antroji banga - tai bus ne koks tai Covid-19, o ta pati „Liga X“, kuriai PSO jau dvejus metus ruošėsi su baisia jėga. Karantinas nuimtas, tačiau bendras karantino tikslas nebuvo pasiektas: žmonės neina vakcinuotis ir reikalauja suimti Billa Gatesa.

Todėl norint, kad protestai nebevyktų, reikia, kad žmonės iš tikro pradėtų bijoti ir pradės gąsdinti, greičiausiai, rinkų griūtimis.
Yra toks nuostabus finansų analitikas Bo Polny, kuris dar kovo mėnesį sakė, kad balandžio 21 d. į rinką trenks žaibas – ko ankščiau niekada nėra buvę. Ir žaibas tikrai trenkė – naftos kaina nukrito minus 40 USD už barelį. Tai yra, žmonės mokėjo pirkėjams, kad jie tik eksportuotų naftą.

Dabar, komentuodamas savo fenomenalią prognozę, Polny sako:

„Tai buvo svarbesnis įvykis nei akcijų rinka, nes nafta yra susieta su doleriu. Yra ne toks žodis – naftosdoleris. Tokiu būdu, šie įvykiai padarė galą JAV pinigų sistemai, kokią jūs žinojote. Akcijų rinka turėjo pakartoti šį manevrą, tai yra, taip pat nukristi iki nulio. Nafta tai žymeklis, susietas su doleriu, popierine pinigų sistema. Todėl, kai naftos kaina nukrito iki nulio –popierinė pinigų sistema, kokia jūs žinojote, baigė savo egzistavimą tą pačią dieną“.

„Rinkos baigėsi. Mes ką tik pamatėme nuosmukio (recesijos) pradžią, o kitas dalykas, kuris turi įvykti, bus pasaulinė depresija. Tai, ką pamatėte turguose – tai buvo tik apšilimas. Esame nuosmukio būsenoje ir krentame depresija. Tai finansų sistemos per-balansavimas. Subalansavimas ypač būdingas auksui, sidabrui ir vertybiniams popieriams. Pasaulis naudojasi popierine pinigų sistema, kurios iš tikrųjų niekas neparemia. Galima sakyti, kad tai palaiko sąžinė ir pasitikėjimas savimi, bet aš daugiau nepasitikiu šiuo pasauliu. Turėsime aukso karštine, ir ji bus grandiozinė“.

Pabaigai, Polny sako, kad laikas, kuris atėjo – tai „biblinės eros ir didžiojo pabudimo“ pradžia. Laikotarpiu nuo gegužės 31 dienos iki rugsėjo 18 dienos, įvyks kažkoks pasaulio perėjimas, kai žemėje bus matyti Dievo ranka. Kažkur, tuo momentu, žmonės supras melą, apgaulę ir tai, kas vyksta šioje Žemėje, bus kažkoks masinis pabudimas“.

Štai, kokia įdomi pono Polny prognozė, kuris kiekvieną dieną prognozavo naftos kainų kritimą iki neigiamo skaičiaus. Jo nuomone, rinka kristi pradės nuo gegužės 31 d., savaitė čia nevaidina ypatingo vaidmens, kadangi artėja kažkokia antroji banga, kažkokia „Liga X“ ar net Trečiasis pasaulinis karas. Galbūt net viskas bus viename butelyje iškarto, todėl stebėkime įvykių raidą.

O jei patiko mano analitinis, pamąstymų ir prognozinis straipsnis pasidalinkite su kitais...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau