Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Balandžio » 5

Gydome skydliaukės mazgelius!

Beveik visi, kuriems buvo atlikta skydliaukės operacija, liko nepatenkinti. Gydytojai irgi pripažįsta, kad visų mazgelinių darinių pašalinti neįmanoma.

Po tam tikro laiko ligoniui tos problemos vėl atsinaujina. O visai neliesti ligos - irgi ne išeitis (vėliau mazgeliai gali peraugti į skydliaukės vėžį).

Esu žolininkas ir žinau, kaip gydyti šią ligą. Norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Skydliaukės mazgelius reikia gydyti iš penkių pusių: psichologija, judėjimu, dieta, iš išorės ir iš vidaus. Apžvelkime išsamiau:

Psichologija. Netradicinė medicina nustatė, kad mazgai ant skydliaukės atsiranda dėl savotiško psichologinio žmogaus nusiteikimo. Skydliaukės mazgų priežastis - nuolatinis pasidavimas, nusižeminimas, savo interesų atsisakymas, savęs slopinimas, taip pat (kaip pasekmė) nuoskauda ant kitų. Siekiant pašalinti psichologinę ligos priežastį (t.y. norint pasveikti), reikia pasikeisti - reikia tapti žmogumi, kuris leidžia sau laisvai reikštis. Žmogus turi išmokti pats priimti savo sprendimus ir realizuoti save, o ne ką nors kitą.

Judėjimas. Skirkite sau bent penkiolika minučių. Atsisėskite ar atsigulkite, įsiklausykite į savo kūną, pajuskite jį ir paklauskite “Ko, kokio judesio dabar nori mano kūnas?”

Pabandykite pajausti, kokio judesio ar kokios padėties dabar norėtų jūsų kūnas.

Gal jis nori kažkaip neįsivaizduojamai apsisukti apie savo ašį, surišant rankas ir kojas į kažkokį mazgą. O gal jis nori tiesiog pašokinėti ar pašokti pagal kokius nors afrikietiškus ritmus. Leiskite kūnui tai! “Netrukdykite” kūnui ir leiskite daryti tai, ko jis dabar nori. Nekritikuokite savęs, nebijokite būti juokingais ar nerangiais. Penkiolika ar dvidešimt minučių tokios mankštos suteiks daugiau sveikatos, negu valanda “įprastų” treniruočių.

Dieta. Reikia valgyti taip vadinamą “gyvą” maistą. Visą maistą, kurį valgome, galima sąlyginai padalinti į dvi dalis: “gyvą” ir "negyvą". “Negyvo” maisto pavyzdžiai: konservai, pusfabrikačiai, dešrelės, dešros, tortai, beveik visi spiritiniai gėrimai, cukrus, produktai, turintys daug “chemijos” (pavyzdžiui, traškučiai, kola), greitas maistas ir greitai paruošiami produktai (vermišeliai iš pakelių). “Negyvas" maistas - tai maistas, kurioje nebėra gyvybinės energijos ir kuriame liko tik kalorijos. “Gyvo” maisto pavyzdžiai: šviežios ir šviežiai paruoštos daržovės, salotos, žolelės, vaisiai, šviežiai paruošta mėsa, paukštiena, žuvis, daiginti grūdai, košės, riešutai, medus, džiovinti vaisiai ir t.t.

Viso sąrašo pateikti neįmanoma, bet ir nereikia. Reikia išmokti įsiklausyti į savo kūną, reikia mokytis pajusti, kaip jį veikia tam tikri produktai. Kai išmoksite suprasti savo pojūčius, pavalgius tam tikro maisto, jūs patys išmoksite nustatyti pagal savo pojūčius, koks maistas yra “gyvas”, o koks “negyvas”

Išorinis gydymas. Gerklę skydliaukės srityje reikia tepti specialiais gydomaisiais tepalais, kartą per dieną, vakare (prieš miegą). Štai patys paprasčiausi receptai.

Pirmas receptas. Pririnkti jaunų gluosnių lapų (galima su plonų šakelių galiukais), pridėti jų į puodą, užpilti vandeniu, ant mažos ugnies troškinti tris valandas, nukošti (susidarys rudas skystis).

Antras receptas. Lygiomis dalimis paimti pušų sakų ir sūdytų kiaulinių taukų. Pakaitinti (atviros ugnies nenaudoti, šildyti galima, pavyzdžiui, ant metalinio lapo) ir maišyti, kol susidarys vienalytė masė.

Trečias receptas. Pririnkti šviežių nesunokusių maudų sėklų, pridėti ketvirtį stiklainio. Iki viršaus pripilti saulėgrąžų aliejaus, palaikyti dvi savaites (kasdien supurtyti), nukošti. Rekomenduojama tepalus kartkartėmis keisti. Kokį tepalą rinktis ir kaip dažnai juos keisti - jūsų pasirinkimas (pagal intuiciją).

Gydymas iš vidaus. Vartoti įvairias žoleles. Papasakosiu vieną atvejį iš savo praktikos. Prieš metus man parašė tokia ponia Vida iš vieno nedidelio miestelio. Ji paprašė pagalbos, kaip gydyti strumą, esant skydliaukės hipofunkcijai. Patikslinęs diagnozę, pasiūliau jai gydytis japoninių soforų vaisiais (sėklomis), augalais-parazitais paprastaisiais amalais, kaštonų sėklų (vaisių) žievelėmis ir baltųjų sidabražolių šaknimis.

Trauktines paruošiau pats. Soforų sėklas gerai susmulkinau, sumaišiau su smulkintais amalais tokiomis proporcijomis: trys svorio dalys soforų - viena svorio dalis amalų. Tris šimtus gramų šio mišinio užpyliau pusantro litro šiltos degtinės, tamsioje vietoje laikiau 2 savaites, nukošiau. Dar pripyliau vandens iki pirminio tūrio (t.y. vandens pripyliau tiek, kad bendras tūris būtų 1,5 l).

Kaštonų sėklų žievelių trauktinę ruošiau taip: 25 gramus plonos rudos žievelės užpyliau 250 ml degtinės, laikiau 3 savaites, nukošiau. Dar pripyliau vandens iki pirminio tūrio.

Sidabražolių šaknų trauktinę ruošiau taip: šimtą gramų smulkintų šaknų užpyliau 500 ml degtinės. Laikiau 3 savaites, nukošiau, dar pripyliau vandens, kad būtų 500 ml. Beje, naudoti reikia tik baltąsias sidabražoles. Miškinės sidabražolės, žąsinės sidabražolės ar tikrosios sidabražolės netinka.

Gavusi siuntinį su trauktinėmis, Vida pradėjo gydymą. Soforų ir amalų trauktinę moteris vartojo po arbatinį šaukštelį (sumaišiusi su 1/4 stiklinės šilto vandens) 3 kartus per dieną tuščiu skrandžiu. Valgyti galima tik praėjus ne mažiau kaip 30 minučių. Poniai Vidai skyriau 25 dienų gydymo kursą.

Paskui buvo padaryta 5 dienų pertrauka. Per tas penkias dienas Vida vartojo baltųjų sidabražolių šaknų trauktinę ir kaštonų sėklų žievelių trauktinę. Du kartus per dieną (ryte ir per pietus) ji vartojo sidabražolių šaknų trauktinę (po arbatinį šaukštelį, sumaišiusi su ketvirčiu stiklinės šilto vandens, tuščiu skrandžiu; valgyti po to galima tik po pusvalandžio). Kaštonų sėklų žievelės trauktinę ponia Vida vartojo taip pat po arbatinį šaukštelį (sumaišiusi su 1/4 stiklinės šilto vandens) 1 kartą per dieną (vakare) tuščiu skrandžiu. Valgyti po šių vaistų vartojimo galima ne anksčiau, kaip po 30 minučių. Penkias dienas ponia Vida vartojo kaštonus ir sidabražoles, paskui vėl 25 dienas soforas su amalais ir penkias dienas sidabražoles su kaštonais. Taip ji gydėsi, kol baigėsi visos trauktinės (maždaug 5 mėnesius).

Mano pacientė dar kasdien tepė skydliaukės sritį savos gamybos ir pirktiniais tepalais, darė gydomąją mankštą, tinkamai maitinosi ir laikėsi visų kitų rekomendacijų.

Ponia Vida pranešė, kad savijauta pasitaisė. Ji atliko ultragarsinį tyrimą, ir tyrimai parodė, kad skydliaukės mazgelių nebeliko. Taigi, šiuo receptu gali pasinaudoti ir kiti, turintys panašių rūpesčių. Tačiau įspėju - toks gydymas netinka tiems, kurių žemas kraujospūdis.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau