Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 22

Imunologijos ekspertas tiesiai šviesiai: nebūkite naivūs, vakcina neapsaugos nuo COVID-19, net jei paskiepytumėte visus pasaulio gyventojus

(Paranormal) Trejybės koledžo dubline mokslininkas imunologas ir biochemikas Kingstonas Millsas norėtų nuraminti žmonių entuziazmą dėl COVID-19 vakcinų. Jo nuomone, gali būti, kad net paskiepiję absoliučiai visus pasaulio gyventojus neatsikratytume šio viruso.

Ir ne, Millsas nėra nusiteikęs prieš vakcinas. Tiesiog jam nepatinka žmonių entuziazmas ir labai išpūsti pareiškimai apie visus išgelbėsiančias vakcinas. Taip tiesiog nebus, vakcinos taip neveikia ir net paskiepiję labai daug žmonių apie COVID-19 pamiršti negalėsime.

Savaime aišku, kad paskiepyti visus pasaulio gyventojus yra tiesiog nerealu. Tačiau Millsas teigia, kad tai net nepakeistų paties fakto, kad COVID-19 niekur nedings. Net jei vakcina būtų sėkmingai suleista visiems pasaulio gyventojams, COVID-19 ir toliau plistų.

Kingstonas Millsas teigia, kad pasaulio imunologai tiesiog nėra įsitikinę, ką gali dabar platinamos vakcinos. Tikėtina, kad jos nestabdo viruso plitimo, bet tiesiog sumažina jaučiamų simptomų tikimybę. Tai yra, mokslininkai mano, kad net ir paskiepyti žmonės gali būti infekuoti ir net platinti virusą, net jei patys nejaus stipresnių simptomų. Aišku, vakcinų pagrindinis tikslas yra žmonių gyvybių gelbėjimas, o tai galėtų būti pasiekta net jei vakcinos nestabdys viruso plitimo.

Ir tai net nėra naujiena. Hepatito B vakcinos, pavyzdžiui, nestabdo ligos plitimo - tiesiog apsaugo paskiepytąjį nuo simptomų. Jei taip veiks ir COVID-19 vakcinos, ši liga išliks visuomenės sveikatos problema ir pasibaigus pandemijai. Ir tai svarbu suvokti.

Įsivaizduokite, kad COVID-19 skiepai neapsaugo nuo infekcijos, bet tiesiog užkerta kelią simptomams. Tai reiškia, kad virusas plis toliau ir šokinėdamas per žmones suras tuos, kurie nebuvo paskiepyti. Kitaip tariant, didžiulis entuziazmas, lydintis COVID-19 vakcinas, gali būti nepamatuotas. Anglijos epidemiologė Susan Hopkins vakcinavimo efektus apibendrino paprastai - „manau, kad virusas išliks“.

Kita vertus, Millsas teigias, kad net jei tokie įtarimai bus patvirtinti, COVID-19 vakcinos vis tiek padės sugrįžti į normalų gyvenimą. Ligoninės nebebus perpildytos, todėl ir viešas gyvenimas po truputį nedrąsiai sugrįš į senas vėžes.

Šaltinis: technologijos.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 21:19 Gyslotis nuo daugelio ligų!
Gysločiai yra vienas iš seniausių vaistinių augalų. Jis buvo žinomas net Kinijoje, Senovės Graikijoje ir Romoje, šį augalą labai vertino persų ir arabų gydytojai. Liaudies ir oficialioje medicinoje naudojami gysločio lapai (Plantago major). Gysločio preparatai turi sutraukiančių, žaizdas gydančių, h...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 20:46 Veido kaukės receptas su nuostabiu poveikiu

Tailando SPA salonuose naudojamos veido kaukės receptas. Bet tuo pačiu metu jį galima lengvai paruošti iš tų ingredientų, kurie yra kiekvienuose namuose. Receptas yra toks paprastas, kad nesitiki tokio nuostabaus efekto. Kaukė tinka absoliučiai visų tipų odai ir amžiaus grupėms. Ji paruošia odą b...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 19:49 Gydomasis Sirupas Kepenims, Inkstams, Virškinamojo Trakto Ligoms
Taigi jai davė receptą, kuris visiškai padėjo pasveikti nuo kepenų cirozės. Bet juo, kaip paaiškėjo, galima gydyti beveik visas kepenų, inkstų ir virškinamojo trakto ligas.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Paprasta soti trinta veganiška moliūgų ir raudonųjų lęšių sriuba
Dar kartą noriu priminti kaip mėgstu moliūgą savo virtuvėje ! Šį kartą iš jų pagaminau gana paprastą trintą moliūgų sriubą su raudonaisiais lęšiais. Ji yra visiška mano improvizacija, užgimusi mano virtuvėje.

Skaityti daugiau