Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 23

Tai kas gi yra tose COVID-19 vakcinose? Paviešintos „Pfizer“ ir „Moderna“ vakcinų sudėtys

(Paranormal) „Kaip galime skiepytis, kai nežinome, kas tose vakcinose yra?“, socialiniuose tinkluose baiminasi žmogus, kuris niekada nėra skaitęs jokio maisto produkto etiketės. Ir „Pfizer“ ar „Moderna“ tokių žmonių neįtikins. Tačiau visiems kitiems pateikiame visų vakcinose esančių ingredientų sąrašą.

Aišku, kad kas nors būtinai paminės tą juokingą sąmokslo teoriją apie mikroschemas. Jos šaknis atsekti sunku, tačiau tikėtina, kad jos yra susijusios su stipriai redaguotais Billo Gateso ir švirkštų gamintojo  „Apiject“ vadovo  Jayumi Walkeriu pasisakymais.

Pastarasis, beje, buvo ypač keistas. Nors juo dalinosi daugybė sąmokslo teorijų mėgėjų, tame interviu Walkeris tik pasakojo, kad reikėtų žymėti švirkštus ir talpas, kad pavyktų atpažinti padirbtas ir pasenusias vakcinas. Ne žmones, o pakuotes ar švirkštus.

COVID-19 tapo pasauline pandemija, todėl spiekyti teks labai daug žmonių. Natūralu, kad kažkur pasaulyje kas nors pardavinės netikras vakcinas. Ir natūralu, kad vakcinų kelionė aplink pasaulį sukels problemų - dalis tikriausiai suges ar pasens. Taigi, būtų gerai patikimai sekti tokią milžinišką logistinę operaciją. Tačiau apie tai net nėra prasmės kalbėti, nes „Apiject“ iš vakcinų gamintojo tokių užsakymų nesulaukė.

Kalbant apie mikroschemas, kam jos būtų skirtos? Sąmokslo teorijų mėgėjai dažnai kalba apie skiepytų žmonių atpažinimą ar net sekimą - nei vienai iš šių užduočių nano technologijų nereikia. Jau nekalbant apie tai, kad kasdien su savimi nešiojatės prietaisus, kuriuose esančios mikroschemos ir procesoriai gali daugiau nei bet kokie suleidžiami čipai.

Kita nesąmonių blyno pusė yra ne tokia prisvilusi - „Kaip vakcinas sukūrė taip greitai? Juk anksčiau kurdavo metų metus, dešimtmečius!“ Žodis „anksčiau“ nurodo praeitį. Anksčiau viskas buvo kitaip. Greičiausia pasaulio konditerė savo pirmąjį saldainį gamino labai lėtai.

Medicina vystėsi kelis šimtmečius, kol buvo sukurta pati pirmoji vakcina. Reikėjo išsiaiškinti, kaip veikia žmogaus imuninė sistema, kas sudaro virusus, kaip jie atpažįstami žmogaus kūne, kaip galima supažindinti imuninę sistemą su virusu nesusargdinant žmogaus, kaip atskirti tą viruso dalelę ir kaip ją pasiūlyti žmogaus kūnui. Kai ta fundamentali informacija buvo sukaupta, buvo sukurta pirmoji vakcina. Sukurti antrąją jau buvo lengviau, nes pagrindas liko tas pats.

SARS-CoV-2 virusas nėra toks jau sudėtingas, kaip tikriausiai spėjote pastebėti. Be to, kompanijos turėjo milžinišką motyvaciją kuo greičiau sukurti vakcinas. Pandemija sustabdė ekonomikas ir joms kainavo milijardus. Jau nekalbant apie mirtis ir sugadintą sveikatą. Taigi, motyvacijos netrūko. Sulėtinti vakcinų kūrimą galėjo tik reikalavimai, bandymai ir biurokratija - sisteminiai ir metodologiniai klausimai, kurie buvo sukurti žmonių ir žmonių gali būti modifikuoti tokių ekstremalių situacijų atveju. (Susiję, daugiau apie mediciną rasite angliškai Medical Health apie kurią nerašo spauda).

Taigi, kol jūsų teta galvoja, kad pažiūrėjusi 4 vaizdo įrašus tapo protingesne už didžiulę tarptautinę aukščiausių pasaulio protų komandą, „Pfizer“ ir „Moderna“ vakcinos jau yra pakeliui. Tik kas jose?

„Pfizer“ COVID-19 vakcinos sudėtis

Farmacijos kompanijos yra verslai ir verslai turi uždirbti pinigus. Todėl galite neabejoti, kad noras sukurti vakciną pirmiems buvo didelis. Tačiau komercinių paslapčių čia nėra daug. Štai kas yra „Pfizer“ vakcinose:

 • Modifikuotas SARS-CoV-2 RNR (modRNA), koduojantis viruso glikoproteiną;
 • Lipidai: ALC-0315, N-ditetradecilacetamidas, cholesterolis ir kt.;
 • Kalio chloridas;
 • Vienbazis kalio fosfatas;
 • Natrio chloridas (valgomoji druska);
 • Dvibazis natrio fosfato dihidratas;
 • Sacharozė.

Lipidai ir kitos medžiagos gerina veikliosios medžiagos (modRNA) patekimą į organizmą ir efektyvumą.

„Moderna“ vakcinos sudėtis

„Moderna“ vakcina savo sudėtimi skiriasi nedaug. Tačiau skiriasi - laboratorijose šias vakcinas būtų įmanoma atskirti:

 • SARS-CoV-2 viruso RNR dalelė - mRNR;
 • Lipidai: SM(Sfingomielinas)-102, cholesterolis ir kt.;
 • Trometaminas;
 • Trometamino hidrochloridas;
 • Acto rūgštis;
 • Natrio acetatas;
 • Sacharozė.

Žinoma, šis straipsnis neįtikins tų, kurie mano, kad ir taip viską žino. Niekas neįtikintų. Net jei jų sąmokslo teorijų kūrėjai imtų ir persigalvotų, jie manytų, kad jie buvo papirkti ar sulaukė grasinimų. Manyti, kad be jokio išsilavinimo, neperskaitę nei vieno mokslinio tyrimo, anksčiau nesidomėję tikrais vaistų ir vakcinų bandymais, dabar sėdėdami namuose galite atskleisti pasaulinį sąmokslą, yra labai arogantiška.

Šaltinis Technologijos.lt

Parengta pagal:

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 4
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.01.2021 laikas 13:05 Endokrinologas: „Skydliaukės problemos? Kiekvieną dieną būtinai suvalgykite bent po 1 trynį"
„Tu esi nusiteikusi isteriškai… Valgyk, dukra, dietinį kiaušinį“- bandė nuraminti vargšas karalius princesę iš animacinio filmo „Brėmeno muzikantai“. Ne veltui jis tikėjo maistine kiaušinių verte, nes skydliaukės ligų simptomai yra nervingumas, dirglumas ir depresija. Todėl kiaušinių valgymas yra vi...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 21:59 Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ...
Garsaus akademiko Amosovo pasta: "Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ..." Nė viena sezoninė cholera manęs negriebę! Kada paskutinį kartą sirgau - nepamenu (vienos dienos peršalimas kas 2 metus nesiskaito) ......

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 21:10 Ilgalaikis kosulys pas vaiką. Padedame jūsų kūdikiui atsikratyti ligos!
Visos motinos žino, kaip sunku išgydyti savo mylimą vaiką nuo kosulio. Aš irgi tai žinau. Paprastai aš 3 kartus per dieną vaikui duodu kokių nors vaistų, o gydymas trunka 5 dienas. Vaikas lėtai atsigauna ir ilgai kosėja....

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 20:09 Tapo Žinoma. Pirmoji Informacija Apie COVID-21 Simptomus
2021 m. gruodžio mėn. PSO medicinos „šviesuoliai“ pranešė pasauliui apie naują COVID-19 padermę, dėl kurios visa Anglija buvo pakelta ant ausų, o paskui ir visą Europą. Tačiau žmonės, kurie dirba vietose, tai yra dirbantys EMS (greitosios medicinos pagalbos tarnyboje), dar rudenį įspėjo apie šį štam...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 10:08 Vakcinos nuo COVID-19 ligos: kur tiesa, o kur melagiena?
Ką turime žinoti apie skiepus nuo COVID-19 ligos? Ar galima pasitikėti vakcinomis, kurios sukurtos per trumpą laiką? Kuo jos skiriasi nuo įprastų vakcinų? Ar skiepais galima žmones „sučipuoti“, kaip teigia antivakseriai?...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 12:57 Vienos skardos patiekalas - vištienos blauzdelės su kopūstais
Dar viena nuostabi idėja Jūsų pietums iš vištienos, gaminsime vienoje skardoje su kopūstais. Tai yra visiškai mano tipo patiekalas, nes vištienos blauzdeles aš labai mėgstu, kopūstus taip pat, todėl visus mėgstamus ingredientus sudėjusi į kepimo skardą pasigaminau nuostabius pietus....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 11:59 Kiaulienos Ir Ryžių Kukulaičiai Su Bulvėmis Orkaitėje
Kaip aš mėgstu tokius patiekalus, kai tupinėti aplink viryklę visai nereikia, kai tiesiog produktus sudedi į kepimo indą, o visą kitą darbą už tave atlieka orkaitė.

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 23:10 Scientists warn that global 5G rollout should be halted due to risks to public health
A scientist from the United Kingdom has warned that the rollout of 5G networks around the globe should be halted until the technology’s safety has been tested and proven.

Skaityti daugiau