Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Iherb.com - ekologiškų prekių parduotuvė

Iherb.com - ekologiškų prekių, natūralios dekoratyvinės kosmetikos, higienos prekių, efektyvių maisto papildų, vitaminų internetinė parduotuvė

Super iherb prekės

Turbūt nieko nebenustebinsime internetinėmis parduotuvėmis. Esu pats senų pažiūrų, bet kai ligos pradeda kamuoti ir nebėra kur dingti, pradedi domėtis šiuolaikine ir net alternatyvia medicina. Kodėl tą rašau. Todėl, kad ir kaip visi čia rašomi ar talpinami straipsniai vis dėlto palengva krypsta į alternatyvias ir šiuolaikinę mediciną. O gydymas brangiai kainuoja. Vaistai, papildai, kosmetika ir įvairios higienos prekės manau ligotam žmogui, sveikam žmogui, sportuojančiam labai reikalingos ir naudingos. Bet, patyriau savo "kailiu", kad mūsų Lietuvos parduotuvėse, vaistinėse labai jau brangiai kainuoja.
Laimei aptikau, manau visiems jau žinoma didžiausią amerikietišką internetinę vaistinę - iherb.com!

Kas tai yra? Natūralių produktų internetinė parduotuvė iHerb

WWW.IHERB.COM - tai internetinė JAV esanti parduotuvė, kurioje gausus pasirinkimas ekologiškų prekių, natūralios dekoratyvinės kosmetikos, higienos prekių, efektyvių maisto papildų, vitaminų.
Bandžiau lyginti, Lietuvoje esamas prekes, jų kainas ir kiekius. Ir galiu pasakyti drąsiai, kad šioje parduotuvėje yra daug pigiau. Kas domėsis, galės pats pastebėti, kad pagal vaistų, papildų esamą sudėti na plius minus, kas kainuoja Lietuvoje tarkim 30 tablečių už tokia pačią kainą galima iherbe nusipirkti 60 tablečių. Čia buvo mano vienintelis argumentas kodėl aš turėčiau būtent čia pirkti papildus, kaip riaumatiniam artritui, tik imuninei sistemai trans faktorius (Transfer factor), alternatyva 4life. Nesinori nieko, reklamuoti ir teigti, kad viskas puiku. Minusas tas, kad reiktų ilgokai laukti apie 2-4 savaites, nereikėtų viršyti €21.00 dydžio. Siuntimas pasižiūrėjau kainuoja paprastas apie €3.68.

Tokie ir minusai. Bet jai labai norisi, manau galima ir neskubant palaukti.

Tad, kodėl verta apsipirkti šioje internetinėje parduotuvėje?

  1. Nemažai prekių, priskaičiavus ir siuntimo išlaidas, yra gerokai pigesnės negu Lietuvoje. Man pačiam sunku patikėti, kad siųstis prekes iš Amerikos gali būti pigiau, negu nusipirkti kur Maximoje ar Rimi.
  2. Labai didelis pasirinkimas. Čia galima įsigyti praktiškai visko, ką tik sugalvojate. Štai, pavyzdžiui, užsimaniau vitaminų su Nimbamedžiu (padeda išspręsti veido problemas, šalina toksinu ir t.t.) ir radau juos.
  3. Pirmojo apsipirkimo metu, panaudojus kodą, gaunate 5$ nuolaidą (mano kodas, kuriuo galite pasinaudoti - FTK282). Vėliau galite pasidalinti savo kodu, kuriuo pasinaudoję Jūsų draugai, padės Jums sukaupti virtualius pinigėlius, kuriais galima atsiskaityti šioje parduotuvėje!
  4. Atsiskaityti galima praktiškai visomis kortelėmis! O ir užsakymas - labai paprastas. Viskas paaiškinta (pliusas, angliškai, rusiškai, bet manau galima ir automatiškai lietuviškai išsiversti, ne bėda).
  5. Prekės atkeliauja per 2-4 savaites. Jeigu bandau sutaupyti, renkuosi siuntimą paštu. Šiuo atveju gali šiek tiek išgąsdinti, tai, kad siuntinys nėra registruojamas. Gerosios patirtys rodo, kad siuntos pasimeta labai labai retai. Kiek siunčiau problemų nebuvo.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Reikia pasidomėti vyraujančiais valiutos kursais. Kadangi siuntinys keliauja ne iš ES valstybės, yra galimybė mokėti muitus. Negaliu nurodyti tikslios sumos, bet ji neturėtų viršyti maždaug €21.00. Siuntimas į šią sumą neįeina, taigi dėl to galite nesijaudinti. Tik sukaupti internetiniai pinigėliai (rewards'ai) skaičiuojasi į šią sumą! (Order total - shipping = suma, kurią mato muitininkai).
SVARBU: jeigu prekių vertė be transporto išlaidų viršija €21.00, mokėti reikės 21 proc. importo pvm+ €8,69 už išmuitinimą. Jei muitine sustabdys siuntinį -gausite laišką.

Siūlomos prekės:

Papildai

Vaistažolės, žolės

Prekės kūnui, odai ir sielai

Prekės grožiui

Įvairūs produktai

reklama

Prekės vaikams

Papildai sportui

Įvairios prekės / More

Specialūs pasiūlymai nuolaidos prekėms

Nemokamos prekės perkant pirmą kartą produktus su šiuo kodu ir nuoroda.