Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 13

Išvaizdos požymiai, akivaizdžiai išduodantys vienišą moterį

Vienišą moterį išduoda daug kas – ir koketiškas įvaizdis, ir išvaizda, ir kaip noriai mergina leidžiasi į naujas pažintis. Visa tai išties visai nekalti dalykai, tačiau yra kai kas, kuo vienišos moterys paprastai vyrus atstumia. Labai didelį vaidmenį vaidina ir vienišumą išduoda drabužiai.

Štai 4 pagrindiniai aprangos požymiai, kurie aiškiausiai išduoda, kad moteris ieško partnerio.

Viskas matosi

 

Vulgarumas visada buvo moters, kuri yra aktyviose paieškose, atributas. Gili iškirptė, trumpas mini ir aukštakulniai iš tiesų atkreipia dėmesį, bet vargu ar padės atkreipti tokio vyro dėmesį, apie kokį jūs svajojate.

Visiškas apsileidimas

Tai dar vienas kraštutinimas, į kurį metasi daugelis moterų. Nuolat nevalyva išvaizda, padėvėti ir nutampyti drabužiai, sena avalynė – dažniausiai tai pastebima tarp moterų, kurioms apskritai stinga vyrų dėmesio (beje, net ir tais atvejais, kai jos ištekėjusios).

Nematoma

Merginos, teikiančios pirmenybę „nematomam“ aprangos stiliui, dažniausiai būna vienišos. Jos tarsi slepiasi nuo aplinkinių, nenori atkreipti dėmesio ir apskritai bando užimti kuo mažiau vietos erdvėje. Paprastai jų garderobe dominuoja pilkos, juodos ir pastelinės spalvos. Šios spalvos gana madingos, bet tai, kaip jas nešioja „nematoma mergina“, sunaikina bet kokį šių atspalvių šarmą ir elegenciją.

Ryškus makiažas

Pernelyg daug kosmetikos – patikimas ženklas, kad mergina vieniša ir taip bando į save atkreipti dėmesį. Esmė net ne pats makiažas (šiuo metu gana madinga ryškiai atrodyti, ir merginos naudoja tonas kosmetikos), bet esmė ta, kad jų makiažas panašus į teatrinį grimą: jos stipriai išdažo antakius, piešia didžiules „strėles“ ir naudoja ryškią pudrą – ir tai jų kasdienis makiažas.

Originalas

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 21:42 Skirtingos vyrų ir moterų iliuzijos poroje

Svarbiausia vyriška iliuzija santykiuose yra įsitikinimas, kad moteris jį priims tokį, koks jis yra. Jis tikisi, kad štai pagaliau sutiko tą vienintelę, kuri nieko nelauks ir nereikalaus iš jo, tik paprasčiausiai dovanos jam meilę. Ir kiekvieną kartą vyras patiria skausmą ir nusivylimą, kai jo ne...

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 19:04 Ką daryti, jei dažnai pučia pilvą?
Pučia pilvą dėl kažkokių tai priežasčių, todėl svarbu suprasti pilvo pūtimo priežastis ir imtis būtinų priemonių.

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:51 Kada nugarą šildyti pavojinga
Tarp mano pažįstamų sklando nuomonė - jei suskaudo juosmenį, iškart jį pašildyti, t y. patepti kokiu nors šildančiu tepalu ir apvynioti vilnone skara, įlįsti į karštą vonią arba, jei yra galimybė, nueiti į pirtį ir gerai pasikaitinti....

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau