Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 6

"JPMorgan" direktorius sako, kad vyriausybė turi priverstinai konfiskuoti privačią nuosavybę, kad galėtų ‘kovoti su klimato kaita’

"JPMorgan" generalinis direktorius Jamie Dixonas (Jamie Dixon) paragino pasaulio vyriausybes taikyti "eminentinę valdžią" ir pradėti konfiskuoti privačią piliečių nuosavybę vėjo ir saulės jėgainių parkams statyti, kad būtų galima "kovoti su klimato kaita".

Dimonas sakė, kad atėjo laikas, kai reikia pradėti investuoti į saulės energijos projektus ir kitas ekologiškas iniciatyvas, ir pasiūlė vyriausybei pasinaudoti "eminent domain" ir konfiskuoti turtą šiems projektams įgyvendinti.

"Kartu labai reikalingos leidimų išdavimo reformos, kad investicijos galėtų būti atliktos bet kokiu laiku. Mums gali prireikti net iškelti [sic] eminentinę nuosavybę - mes paprasčiausiai nepakankamai greitai gauname tinkamas investicijas tinklų, saulės, vėjo ir vamzdynų iniciatyvoms", - rašė Dimonas.

Eminentinė nuosavybė leidžia vyriausybei prievarta perimti privačią nuosavybę, jei savininkui išmokama kompensacija.

"Turi būti daromos didžiulės pasaulinės investicijos į švarios energijos technologijas ir jos turi ir toliau kasmet augti", - tęsė Dimonas. "Norėdamos paspartinti pažangą, vyriausybės, įmonės ir nevyriausybinės organizacijos turi suderinti praktinius politikos pokyčius, kuriais būtų visapusiškai sprendžiamos esminės mus stabdančios problemos."

DailyCaller pranešimas: Dimono pasiūlymas pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai Ajovos valstijos Atstovų Rūmai priėmė įstatymo projektą, kuriuo būtų apribotos anglies dvideginio vamzdynų tiesimo bendrovių galimybės naudotis nuosavybės teise. Pagal šį įstatymo projektą bendrovės turėtų sudaryti savanoriškus susitarimus dėl 90 proc. reikalingos žemės išpirkimo ir tik tada galėtų naudotis nuosavybės teise, rašo Des Moines Register.

Demokratų valstijos atstovas Stevenas Holtas (Steven Holt) teigė, kad šiuo teisės aktu siekiama apsaugoti privačios nuosavybės teises, rašo Des Moines Register.

"Nepriklausomai nuo ekonominės naudos ar naudos tam tikroms pramonės šakoms ar žmonių grupėms, ši pamatinė laisvė neturi būti parduodama", - sakė S. Holtas. "Jei šie dujotiekio projektai yra būtini etanoliui ir žemės ūkiui, tegul jie būna statomi savanoriškai suteikiant servitutus, o ne leidžiant panaudoti buką valdžios jėgą, kad būtų sugriauta ši pagrindinė prigimtinė teisė, kuria visi dalijamės kaip amerikiečiai."

P komentaras: Kalčiausia klimato kaita... prisidengdami šia melagyste, bando atimti žmogaus nuosavybę. Turtą nusavinai, nuoma padidinai, verslas ir kontrolė. Nesi paklusnus, padidino mokesčius, išmeta ir busto... žmogų padaro priklausoma nuo korporacijų. Kas dabar daroma, didinamos palūkanos, didinamas NT mokestis.... Žmogus atiduos turtą pats... kad galėtų išgyventi. Ir kas kaltas? Štai jums ir politika ir klimato kaita. Turite savo nuomone rašykite komentaruose.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau