Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 29

Pasaulio ekonomikos forumas ragina visuomenę atsisakyti nuosavų transporto priemonių

Pasaulio ekonomikos forumas ragina panaikinti "švaistūnišką" privačių transporto priemonių nuosavybę planetos labui, nes organizacija bando įgyvendinti savo "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę ir pakeisti pasaulį taip, kad vidutinis žmogus "nieko neturėtų".

"Mums reikia švarios energijos revoliucijos, ir reikia jos dabar", - teigiama WEF liepos 18 d. straipsnyje, pavadintame "3 žiedinės ekonomikos metodai, kaip sumažinti svarbiausių metalų paklausą".

"Tačiau šiam perėjimui nuo iškastinio kuro prie atsinaujinančiosios energijos reikės didelių svarbiausių metalų, tokių kaip kobaltas, litis, nikelis ir kt. Šių svarbiausių mineralų trūkumas gali padidinti švarios energijos technologijų sąnaudas", - toliau rašoma forume.

Nerinkta globalistų grupė rekomenduoja visuomenei "pereiti nuo turėjimo prie naudojimo" ir įgyvendinti "dalijimosi transporto priemonėmis iniciatyvas", kad būtų sumažinta masinė priklausomybė nuo svarbiausių metalų.

"Anglijoje vidutinis lengvasis automobilis ar furgonas važiuoja tik 4 proc. laiko. Nors dauguma jau turi asmeninį telefoną, 39 % darbuotojų visame pasaulyje turi darbdavio suteiktus nešiojamuosius kompiuterius ir mobiliuosius telefonus. Tai visiškai neefektyviai naudoja išteklius", - teigia WEF. "Didesnis dalijimasis gali sumažinti nenaudojamos įrangos nuosavybę, taigi ir medžiagų naudojimą."

WEF rekomenduoja visuomenei atsisakyti naudotis turimomis transporto priemonėmis, o vietoj to rinktis dalijimąsi automobiliu ir pateikia nuorodą į "Tree Hugger to" paskelbtą straipsnį, kuriame išsamiai aprašoma, ką reiškia "dalijimasis automobiliu".

"Dalijimosi automobiliais platformos, tokios kaip "Getaround" ir "BlueSG", jau pasinaudojo šia galimybe ir siūlo transporto priemones, už kurių naudojimąsi mokama už valandą", - pažymi organizacija. "Kad būtų galima plačiau pereiti nuo nuosavybės prie naudojimosi, reikia keisti ir tai, kaip mes projektuojame daiktus ir sistemas. Pavyzdžiui, automobilių dalijimasis tapo įmanomas dėl naujų atrakinimo be raktų funkcijų. Panašiai, norint sumažinti vienam asmeniui tenkančių įrenginių skaičių, reikalingi naudotojų profiliai, kuriuose būtų atskirti darbo ir asmeninio naudojimo būdai tame pačiame įrenginyje."

Pasak WEF, būtina visiškai uždrausti privačią nuosavybę.

"Šiam perėjimui būtinas projektavimo procesas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniam poreikiui tenkinti, o ne projektuoti siekiant įsigyti produktą", - tęsia WEF. "Tai mąstysena, kurios reikia norint perprojektuoti miestus taip, kad sumažėtų privačių transporto priemonių ir kitų naudojimo būdų."

Anksčiau šį mėnesį WEF taip pat paskelbė pozicijos dokumentą, kuriame teigiama, kad norint išsaugoti demokratiją, reikia didinti dujų kainas.

Liepos 11 d. straipsnyje WEF teigia, kad reikia įgyvendinti politiką, kuri padidintų žaliosios energijos alternatyvų kainas.

Forumas įspėja, kad "mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos pažangos ignoravimas gali sukelti demokratinėms valstybėms ne mažesnį, o didesnį ekonominį pavojų":

Pirma, pirmaujančios demokratinės valstybės turėtų susitarti nutraukti nepakankamą iškastinio kuro kainų nustatymą, kuris yra pagrindinis veiksnys, trukdantis pereiti prie švarios energijos. Nepakankamai mažos kainos, susijusios su anglies, naftos ir dujų gavyba ir deginimu, 2020 m. sudarė 5,9 trilijono JAV dolerių ekonominių sąnaudų. Beveik ketvirtadalis šių nuostolių - 1,45 trilijono JAV dolerių - patirta 48 didžiosiose ir mažesnėse demokratinėse šalyse.

Didžiausios G20 demokratinės šalys turėtų kolektyviai įsipareigoti palaipsniui atsisakyti išlaidų ir mokesčių lengvatų iškastinio kuro gamybai ir vartojimui. Jos taip pat turėtų palaipsniui nustatyti veiksmingesnes iškastinio kuro kainas, nustatydamos mokesčius arba parduodamus leidimus, kad padengtų vietos oro taršos, visuotinio atšilimo ir kitų ekonominių nuostolių išlaidas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto