Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 29

Billas Baras: Hillary Clinton keliaus į kalėjimą 20 metų

Buvęs JAV generalinis prokuroras Billas Barras (Bill Barr) pareiškė, kad Hillary Clinton (Hillary Clinton) gresia 20 metų laisvės atėmimo bausmė už "maištą" prieš Donaldą Trumpą.

"Maniau, kad artėjame prie konstitucinės krizės. Manau, kad ir ką galvotumėte apie D. Trumpą, faktas tas, kad visas "Russiagate" reikalas buvo didelė neteisybė", - sakė B. Barras būsimame Glenno Becko (Glenn Beck) televizijos podkasto "Blaze TV" epizode.

"Atrodo, kad tai buvo nešvarus politinis triukas, kuris pirmiausia buvo panaudotas siekiant jį pakenkti, o paskui galbūt išstumti iš posto", - tęsė jis ir pridūrė: "Manau, kad tai yra šmeižtas".

"Tai buvo šiurkšti neteisybė, ir ji daugeliu atžvilgių pakenkė Jungtinėms Valstijoms, įskaitant tai, ką šiomis dienomis matome Ukrainoje."

"Tai iškreipė mūsų užsienio politiką ir taip toliau", - atskleidė jis.

FTB tyrimas dėl D. Trumpo rinkimų kampanijos dėl įtariamų ryšių su Rusijos vyriausybe per 2016 m. rinkimus, žinomas kaip "Kryžminės ugnies uraganas", buvo D. Trumpo nesibaigiančių ginčų šaltinis per visą jo prezidentavimo laikotarpį. Tyrimo nutekintais duomenimis pasinaudojo 2016 m. Hillary Clinton kampanija, kaltindama D. Trumpą sąmokslu su rusais siekiant kištis į rinkimus ir kurstydama sąmokslo teorijas, kad jo pergalė buvo neteisėta. 2017 m. gegužę D. Trumpui atleidus FTB direktorių Jamesą Comey, Kongreso demokratai apkaltino jį bandymu trukdyti Rusijos tyrimui ir pareikalavo paskirti specialųjį prokurorą D. Trumpo veiksmams ištirti. -The Blaze

Apie tai praneša Zerohedge.com: Barras sako, kad kai jis paskyrė Durhamą tirti bylą, buvo "labai įsitikinęs", kad Bideno administracija, įskaitant generalinį prokurorą Merricką Garlandą, nesikiš.

"Buvau labai įsitikinęs, kad jis liks poste ir jie jo nelies", - sakė jis ir pridūrė: "Bideno administracija nebuvo tikrai suinteresuota apsaugoti nei Hillary Clinton, nei Comey".

"Ir galų gale, kad jie prarastų kapitalą ir atrodytų, jog slepia kažką, kas vėliau niekada nebus išspręsta, nemaniau, kad tai atitinka jų interesus."

Barras taip pat sakė, kad norint priversti žmones kalbėti, reikėjo didžiosios žiuri.

"Jei nėra didžiosios žiuri grėsmės, niekas neateis ir su jumis nesikalbės. Įprastai sakysite: "Prašome atvykti į savanorišką apklausą", - sakė jis. "Ir žmonės ateina, nes žino, kad jei neateis, bus iškviesti į teismą".

"Bet jei nėra didžiosios prisiekusiųjų žiuri, jie sako: "Ne, aš neateisiu", ir jūs nieko negalite padaryti."

Durhamo tyrimas atliekamas po dvejus metus trukusio, 32 mln. dolerių kainavusio specialiojo patarėjo Roberto Muellerio (Robert Mueller) tyrimo, kuris 2019 m. kovo mėn. ataskaitoje padarė išvadą, kad Rusija kišosi į 2016 m. JAV rinkimus, tačiau "tyrimas nenustatė, kad D. Trumpo kampanijos nariai sąmokslavo ar koordinavo veiksmus su Rusijos vyriausybe dėl jos kišimosi į rinkimus".

Muellerio tyrimas galiausiai pasitarnaus kaip priedanga tariamam Clinton sąmokslui - nepavyks pateikti kaltinimų tokiems žmonėms kaip Michaelas Sussmannas (Michael Sussmann), buvęs Clinton kampanijos teisininkas, kuris dabar teisiamas už Hillary patvirtintos apgaulės, kad Trumpo organizacija slapta bendravo su su Kremliumi susijusiu banku, skleidimą. Durhamas apkaltino Sussmaną melavus FTB dėl susitikimo su aukščiausio rango biuro pareigūnu Jamesu Bakeriu priežasties, kai šis teigė, kad informaciją teikė ne kokio nors kliento vardu.

Barras sakė leidiniui "The Blaze", kad, kai jis pasitelkė Durhamą į darbą, Teisingumo Teismo generalinis inspektorius Michaelas Horowitzas (Maiklas Horovicas, D) dar nebuvo baigęs tyrimo dėl FTB naudojimosi FISA teismo orderiais prieš D. Trumpo rinkimų kampanijos patarėją Carterį Page'ą. Prieš pradėdamas darbą Durhamas norėjo susipažinti su Horowitzo ataskaita, kuri galiausiai buvo paskelbta 2019 m. gruodžio mėn. Durhamas galėjo susipažinti su ataskaita tik tris mėnesius, kol Kovid-19 pandemija sustabdė didžiųjų žiuri veiklą ir atidėjo jo tyrimą didžiajai 2020 m. daliai.

"Jo rankos buvo labai surištos, kiek toli jis galėjo pasistūmėti ir kokį spaudimą galėjo daryti žmonėms didžiąją 2020 m. dalį", - sakė Barras.

Praėjusią savaitę Robby Mookas (Robby Mook), H. Clinton 2016 m. rinkimų kampanijos vadovas, paliudijo, kad H. Clinton asmeniškai įgaliojo savo kampaniją pasidalyti su žurnalistu banko apgaule, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, buvo dezinformacija. R. Mookas pažymėjo, kad kampanija nepatikrino šio teiginio teisingumo.

Visas Barro interviu bus paskelbtas šeštadienį, gegužės 28 d.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 16:08 Receptai | Patiekalai Švelnus ir kreminis varškės ir bananų pyragas

Fantastiškai skanus kreminis varškės ir bananų pyragas! Varškės sluoksnis gaunasi labai švelnus, nuostabios kreminės konsistencijos... Tokio pyrago tiesiog neįmanoma atsivalgyti. Pirmą kartą buvo tiesiog "nušluotas" nuo stalo, tad jau kitą dieną teko gaminti dar kartą. Ir vėl nutiko tas...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau